Jump to content

Haruka

Üyeler
  • İçerik sayısı

1062
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İletiler bölümüne Haruka kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Barış D. Baryshx, 20 saat önce yazdı:

@Haruka Seher, doğum günün kutlu olsun:nyappyderpplz:

Teşekkür ederim Barış Bey Admin. :D

Singularity, 13 saat önce yazdı:

@Haruka Nice mutlu yıllara Seze.. Seher :happy-birth-day1-onion-head-emoticon:

Te şek kür leeerr :D

Black Angel, 9 saat önce yazdı:

@Haruka Nice Mutlu Senelere :happy-birthday-crazy-rabbit-emoticon:

Sağolasın :D (bu da farklı olsun dedim ahjahsk)

Toprakezgi, 10 saat önce yazdı:

Kaç ay oldu saymadıım köye göçeliii,

Mevsimler geldi geçti görüşmeyeliiii.

Hiç haber göndermedin Ayfondan beriii,

Yoksa aşka sarıp da unuttun mu beniii.

Dün yine seni andım gözlerim doldu,

O tatlı günlerimiz bir anı oldu.

Yaz tatili geldi başa katlanmak gereek,

Seni çok çok özledim arkadaşım eşeek.

(Son iki kısmın Seherli olanını da buldum da eşek daha anlamlı geldi.)

@Haruka Doğum günün kutlu olsun lö, seni çok seviyorum. İyi ki doğmuşsun may lav.

Geçen sene miydi o iyi doğmuşsun yazmıştım bi yere. Sprğgğvş Öyle bi şey hatırlıyorum ama tabi ki net değil. ?Bilgilendirirsin artık. 

Gidip bunu videoya çekip atayım ben. Çok hoş oldu spfpcşcş 

Eşek daha anlamlıymışmış ahsjhdıd

Sağol may lav ben de seni çok seviyorum :* 

Bilirsin çok iyi doğarım ahjahsld Ben de hatırlıyorum sanki öyle bir şey ama bende de net değil. ?

Not: İnternet çekmesi kıtlığından ifadelerin dolması için sabrım gelmedi daha eğlenceli şeyler koymak isterdim ama idare edin artık. :D

2. Bunu görünce mimar olmaktan vazgectim. <_<

Ehehe tabi ki şaka yapıyorum. :D Aslında ben kücüklüğümden beri bilgisayar mühendisi olmak istemişimdir sonra ne olduysa mimarlığa yöneldim bu sene de bilgisayar mühendisliğine dönüş yaptım ama tabi kesin değil. -_- Güzel bir puan yapabilirsem tercihlerde ikisi arasında bir secim yaparım inşallah. :ph34r:

İkisi arasında seçim falan yapmama gerek kalmadı.  :pretty-onion-head-emoticon:     Hayaldi, gerçek olamadı. asdfadsf 

İstatistikçi olacam okulu bitirebilirsem. :D

3. Foruma hoş geldin. :D Başlardaki konuşmalarda nedense bayağı bir eğlendim, resmiyetten olabilir sanırım. :D

O zaman ben de bir konuda uyarıda bulunayım. Peşpeşe mesaj atmak yerine herkese bir mesajda alıntı yapıp cevap ver. Çünkü flood yapmak da yasak. :D

4. Uzun zamandir ic ice spoiler acmiyordum. Simdilerde kimse yapmiyor sanirim. Sanirim bu yuzden Seher`in spoilerlari buyuk bir zevkle actim. Daha olsa daha da acardim.

Kanka kodu kopyalayinca kolay oluyor aslinda. Sid9fock

Ya dimi ben de özlemişim iç içe spoilerı. Çaktırmasana gtmkz. :D Sadece sondakiler kopyala yapıştır. :ph34r:

5. ben de birbirlerini öptüklerinde olduğunu sanıyrodum :D

Sims etkisi olabilir mi bu? :D

lise futbol hayatımda geçirdiğim motosiklet kazasında direksiyon göğsümün üstüne boynumla omuzum arasındaki kemiğe çarpıp orayı kırmıştı (hala hafif şişlik var öyle kaynadı artık) kırık koluma rağmen nasıl bir hırsa girdiysem şampiyonluk kupasını almıştım. koşarken nasıl acıyordu ağrıyordu öyle hala aklımda ama o an hiçbirşeyi düşünemiyorsun şimdi ise doğal olarak 5-6 yıldır ayağıma top değmiyor.

Geçmiş olsun ve tebrikler gerçekten azim hırs ve kararlılık örneklerinden.

Şu başlığı görüp duruyorum, İtiraf etmek istiyorum ama aklıma bir şey gelmiyor. İtirafları tükettim mi naptıysam artık? Şu an düşünüyorum. -_-

Olmuyooğğğr, olmuyooğğğrrr.

Bulamıyoruuğğğmm.

Çok istiyorum, çok özendim.

Ezgi düştüğü zamanlar zevkle güldüğümü söylemiş miydim?

Söylemişimdir ya bunu.

Neyse bilmeyenler için gelsin bu itiraf.

Yine ağır işsizim bu spoilerları elimlen yazdım. Gajahsjdk

Hepinizi öpüyorum forumdaşlarım. :D

6. On 02.01.2016 at 22:41, Kai yazdı:

yup

Spoiler

qPRLmq.jpg

Bunu bana atabilir misin? :D

Bu da benim telefonumdaki, Dareka sağolsun onda görüp hemen çaldım. :D Oturdum telefondayken bunu yüklemekle uğraştım, şu an ağır işsizim. -_-

Spoiler

28zERE.png

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.