Jump to content

Real-Men-Frrranky

Üyeler
  • İçerik sayısı

312
  • Son ziyareti

Real-Men-Frrranky kullanıcısının paylaşımları

1. Real-Men-Frrranky

Hangi Üyeyi Merak Ediyorsunuz?

başta gizemlerin adamı @MuraTika üstadım olmak üzere muhabbet ettiğim herkesi merak ediyorum
  2. Real-Men-Frrranky

Kimdir O?

nuriko-fushigi yuuki
  3. nanatsu no taizai
  4. selamlar yeni amv mi buraya bırakıyorum önce ki amvlere de aşağıdan ulaşabilirsiniz değerlendirirseniz sevinirim
  5. Real-Men-Frrranky

akame ga kill

usta valla çok haklısın hikaye çok kapsamlı ama oldu bittiye getirdiler dramı çok kötü o kadar silahlardan bahsettiler hiçbirini göremedik devrimciler dediler 1 tanesi dışında kimseyi göremedik yani mükemmel fantastik bi seri olacağına fanlar için dram yapıştırmışlar fmab bin basa fairy tail bende animesini fazla sevmiyorum mangası da eh işte
  6. Real-Men-Frrranky

akame ga kill

şöyle söyliyim animeyi izlerken direkt olarak dedim ki mangası farklı bunun çünkü fanları tatmin etmek amacıyla yapay bir dram vardı animede. Ayrıca konu biraz sapıyordu bazı noktalara fazla yüklenilmişti sonra araştırdım gerçekten düşündüğüm gibiymiş.
  7. yetim gariban çocuğun oltasıyla sakızlı pedo şahıslarla uğraşa uğraşa babasının yanına gitme çabası
  8. roshi dayı tek atar hangisi seri daha komik? one punch man/mob psycho 100
  9. gasai yuno tek geçer hangisi daha yararlı? kurosaki san diyemeyen orihime/ergenlikten çıkmış sakura
  10. manga zoro alır diyorum hangisi daha fantastik? santoryuu heidi/rinenganlı tsubasa
  11. Real-Men-Frrranky

Herkese merhaba

hoşgeldin, utanmana gerek yok rahat rahat takılabilirsin burda
  12. pek birşey kaybetmezsin 2011 yeniden yapılmış hali direkt onu izleyebilirsin
  13. tam olarak net bir anime karakteri değil fakat animelerde olan ana karakterin yanında ki heyecanlı,neşeli kız karakter havası var sende abla
  14. arkadaşlar bir müziği bulamıyorum hareketli bir şarkı,büyük ihtimal rock. Girişini hatırlıyorum sadece ve girişi şu şekilde:whoo oo o oo*bi vuruşluk ara* whoo oo o oo sonra 2 vuruş daha geliyor. Erkek sanatçı,ingilizce şarkı. Şarkının girişi direkt bu şekilde başlıyor,hatta gördüğüm amv de her oo dediğinde kılıç çekme sahnesi koyuyolardı ritme göre. Sold out değil fakat ritimleri benzer. Toplandık 40 fedai bulmaya çalışıyoruz aklında bu tarz bir müzik olan varsa bunun altına atabilirse çok çok çok çok sevinirim

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Real-Men-Frrranky

Real-Men-Frrranky

@MuraTika ban yemekten korkuyorum ya:D birde amv hakkında detay hatırlamadığım için müzik detayı vericem yasaksa sıkıntı olabilir

3. Mutaika

Mutaika

Arkadaşlar bulundu AMV artık dağılabilirsiniz 

15. Real-Men-Frrranky

Kızlar ne tarz erkekleri sever?

genelde aldatan tipler lise çağındaysan bad boy lar olur siz onlara aşık olursunuz sonra aldatılınca ben karakterli erkek seviyorum erkekler hep böyle ya derler kişisel algılama bu bi tipleme sadece 2.ihtimal eğer yaşın büyükse aldatan kişiyi tespit etmek çok da zor olmamalı. Şahsen bir insanı asla ama asla adam akıllı tanımadan onunla sevgili olmaya kalkışmam ki bu da çocuk oyuncağı değil zaten.
  16. Real-Men-Frrranky

Niye acaba

şöyle ki animeler normal bir dizinin kapsayamayacağı çoğu şeyi kapsayabiliyor örneğin en fazla ne kadar mükemmel bir doğaüstü güç dizisi çekebilirsin ve buna animeler de yapılandan iyi fightlar yapabilirsin? Biraz zor. Fakat gizem,gerilim özellikle tarihte belli bir dönemi anlatan dizileri bende severim fakat çoğu dizinin de animeler kadar tatmin etmediğini söyleyebilirim açıkçası ben attack on titan da ki aksiyon ve gizemi izlediğim hiçbir dizide bulamadım. Dark,Breaking Bad,Sherlock,Peaky Blinders bunları izledim mesela aralarından çok sevdiklerim de var fakat dediğim gibi dizilere diğer diziler üzerinden değerlendirme yaparsan çok güzel gözüküyorlar fakat izlediğim animelerle kıyaslayınca daha altta kalıyor benim için. Diğer konuda ise dizi önerisi aldığım arkadaşlarım var,anime önerisi verdiğim arkadaşlarım var birlikte takılıyoruz öyle.
  17. Sanji bu konuyu görmesin
  18. Selamlar, baki animesini izlerken şunu farkettim çizimler iyi olsa da animasyonları çok çok çok çok kötü. Örneğin karakter zıplayıp döner tekme atıyor ve bunu 3 d şekilde animasyonunu yapmışlar ama animelerin oyun uyarlamarında olduğu gibi olmuş yani karaktere bakıyorum hem hatları keskin yapılmıyor,direkt olarak bazı sahneler de sadece karakterin görüntü kalitesi düşüyor ve street fighter da ki gibi zıplıyor adamlar hem de onun yavaşlatılmış versiyonu. Hani şunu diyorum karakterin çizimi iyi,renk paletleri iyi ama neden animasyonlar özellikle şu 3d olanlar bu kadar kötü geldi anlamış değilim siz ne düşünüyorsunuz bence anime gayet güzel ilk bölümden itibaren beni sardı fakat şu olaya açıklık getiremedim hala. Yani dövüşün ortasında dikkatim dağılıyor hani desem ki bütçesi az kötü yapılmış bir anime falan o da değil sadece şu animasyonlar da fena sıkıntı var. Edit:Aşağıya 9.bölümden bir ekran fotoğrafı bırakıyorum dediğim olay belli oluyor şimdi izlerken aldım daha.
  19. Real-Men-Frrranky

Bu Animeyi İzledin mi?

izlemedim alttaki toilet bound hanako kun izlemiştir.
  20. Real-Men-Frrranky

Merhabalar

oo hoşgeldin kafana takılan birşey olursa yazabilirsin
  21. yok ne alakası var sadece anime kültürünü tam olarak bilmeyen birinin 900 bölümlük bir seriyi baştan sona izlemesi sabır gerektirir genelde death note gibi animelerle başlıyor insanlar ve oradan devam ediyor şahsen bende bleachle başladım ve çok severim fakat en başta uzun seri izlemek dediğim gibi bazı insanları sıkabilir bu yüzden tebrik ettim ama yinede senin dediğin şeyle uzaktan yakından alakası yok olayın
  22. animeye one piece ile başlayıp hepsini izlemek büyük olay tebrik ederim. Forum ile ilgili sorun olursa yaz bana her akşam müsaitim yardımcı olurum hoşgeldin foruma
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.