Jump to content

heymely

TA Disqus Moderatör
  • İçerik sayısı

1788
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

19

heymely kullanıcısının paylaşımları

1. Ohoo daha okunacak çok şarkı var, hem de arka fona şarkılı
  2. Doktorun daha önemli işleri var, yarışmacıları destekliyor
  3. Ah Yasu, şarkı kelebeğim
  4. Pardon eskiden bana yazılan şarkı
  5. Var mı söööylee var mı sööyle beniim gibii Canın ister güldürüüürsün canııın ister öldürüürrsün bana yazılmış şarkı smösdöşaşswşf
  6. Senin hızına forum bile yetişemiyor Homhom ndmsmdsmmxd vay be kurcalasak daha neler bulacağız, hiçbir şey eskisi gibi değil
  7. Gerçi yok düşününce o olaydan sonra geri gelmişti başka bir şey olmuş herhalde ndmsxödöösd
  8. Nasıl yaaani
  9. Acun’u sevmiyor aksine ay ne komik bir kavgaydı hatırladıkça gülüyorum ndmsmdmsödf
  10. Muhtemelen olur çünkü bizim şansımız dnamdöösd
  11. En son biz Acun için kavga etmiştik sanki ondan değildir diye düşünüyorum snsmdmsöd
  12. Heh şimdi oldu dnsmdmsösld Bir gün girdiklerinde görsünler etiket yediklerini
  13. Kim küstürdü ya
  14. Fark ettim, ah be Cafer...
  15. Doğru dedin dmaöföwşdf Rastgele gelseler de görseler. @KRHerusaizu@yumulonely@ShadyRogue@MrTeddy @ChYRoN @Sejiuku @BURUN @Veiykas @explorerŞişeyi bulamadım, hesabı mı silinmiş yahu?
  16. Cafer’in hesabı neydi ya etiketleyelim belli mi olur tutar da gelir belki
  17. Bebeğim sen ve ben ayrı gayrı mıyız benim şakalarım senin şakaların aaa
  18. Al işte yine küstü şakalarım... Geldiklerinde şok oluyorlarmış msösödlslsf ünlü falan mı olduk ne bu bildirimler
  19. Olmaz kusursuz şakalarım hayata küstü, içimde saklanmak istiyorlar.
  20. Kaybettikten sonra kazananlar kulübü
  21. Biliyorum hayatım özlüyorsunuz ama dimi kötü dediğiniz şakalarımı? Böyle özlersiniz işte, heey yavrum heey...
  22. Ah be harbiden öyleler geçen gün Furkiyle konuştuk. Yurttan dolayı eskisi gibi aktif gelemiyormuş, üzülmek...
  23. Yeni kitaplarım yüzünden, onlara yetecek kadar bölünmek istiyorum. Birini okurken, diğerine de merakla okuma isteği yükseliyor ve okuduğum kitaba odaklanamıyorum. Ben bitmişim... :on-jail-crazy-rabbit-emoticon:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Perfectum

Perfectum

Ben mesela aklımda 100'e kadar sayıyorum. 100 geriye sayıyorum. Bu sefer çifter çifter geri sayıyorum. Kafam çorba oluyor bir an ama odaklanıyorum. 

Ben de bir sürü kitap aldım birini bitirip ötekine geçmektense hepsini okuyorum böyle daha iyi oluyor :D

3. Pseudohomophylus
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.