Jump to content

braveheroes

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

Kişisel Bilgiler

• Hakkımda
    instagram.com/mhmtctn03

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Bilgisayar oyunları, Seyahat, Anime, Kıvırcık saçlar

Son profil ziyaretçileri

475 profil görütülenme

braveheroes üyemizin başarıları

1. braveheroes

( 15 / 24 ) Sword Art Online: Alicization

Unlock a world of casual fun and excitement with the premier dating site. Relationships without boundaries or limitations Real Women
  2. Duygusal olarak beni oldukça etkileyen bir animedir kendileri. 24 saati içerisinde hem animeyi hemde filmini izleyip, salya sümük olmayı başardım. Beğendiğim ve en azından benim için başarılı bir anime. Gözlerim ikinci ve üçüncü sezonlarının çıkmasını bekliyor tabi ama o gelmeyecek maalesef...
  3. Selam, Anime izlemeye 2017 ortalarında lisede ki arkadaşımın önerisi ile başladım. Kendisi de manga okuyor hatta beraber okuyalım diye önerilerde bulunuyordu. Onunla beraber ilk turda iki üç manga okudum ama istediğim keyfi alamıyordum. Bana ilk gösterdiği anime "My Hero Academia" olmuştur. Başlangıç için fena değil gibi ne dersin :D. Sadece tek bir animeyi izlemek ile ve sadece onu takip etmenin hata olduğunu çok sonradan farkettim. Çünkü diğer şekilde muhteşem olabilecek animeleri göremiyordum. Belki komik olabilir ama "High School DxD" ile başlangıç yapmıştım ahaha seviyoruz ecchi :D. Öhm neyse bu şekilde farklı animeler keşfetmiş oldum, şuan 20 yaşındayım bu durumdan memnunum ve izlemek için beklettiğim 60'dan fazla anime var. Artı olarak izlediğinizi tahmin ederek benim için çok duygusal ve sulu göz olduğum animeyi ve filmini bırakmak istiyorum. Benim için fazla özeller. https://www.turkanime.net/anime/seishun-buta-yarou-wa-bunny-girl-senpai-no-yume-wo-minai https://www.turkanime.net/anime/seishun-buta-yarou-wa-yumemiru-shoujo-no-yume-wo-minai Teşekkürler...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.