Jump to content

ShadyRogue

Üyeler
  • İçerik sayısı

164
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne ShadyRogue kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:

- Wise Man's Grandchild

- The 8th Son? Are You Kidding Me?

*Bu iki anime In Another World With My Smartphone'a benziyor bence*

Eğer zeka ile ön plana çıkan karakter istiyorsan Alderamin on the Sky'a bakmanı öneririm. Askeri zekası ve ordu yönetme taktikleri ile aşırı ön plana çıkıyor ve daha ilk bölümlerden prenses kurtarıyor.

Okçuluk konusunda aşşırı iyi bir ana karakter arıyorsan Lord Marksman and Vanadis öneririm. Ok ile yüzlerce metreyi rahatça indirebilir.

İzlemişsindir bunu belki ama soğukkanlı yazdığın için bunu öneriyorum: Kaze no Stigma. Ana karakter güçlü ve çok soğukkanlı. Benim bir şekilde hoşuma gitmedi ve yarısını izleyip saldım, ama belki sen seversin.

Seven Senses of the Re'Union da güzel bir anime, konusu: Eskiden bir oyunun en iyi klanındaki kişileri konu alıyor. Bir gün ekip üyelerinden biri oyundayken ölüyor ve oyun sunucuları kapatılıyor. Yıllar sonra ismi "Union" olan oyun "Re'Union" olarak tekrardan yayınlanıyor. Eski klan üyelerinden biri olan Haruto da oyuna yıllar sonra tekrar giriyor ve arkadaşları olan Asahi'nin aslında ölmediğini ve oyunun içinde sıkışıp kaldığını fark ediyor. Eski efsane klanlarını tekrar toplamaya çalışıyorlar.

The King's Avatar: Ana karakter 10 yıl boyunca oynayıp artık efsane olarak tanındığı "Glory" oyununu bırakmak zorunda kalıyor çünkü kulüpten atıyorlar. O da bir internet kafede işe girip yeniden "Glory" oyununa başlıyor. Ana karakter gerçekten oyunda "EFSANE". Çin animesi ama öneririm. Çok soğukkanlı ve iyi oynuyor.

Özellikle benim geç keşfettiğim animeleri yazmaya çalıştım, umarım sen de bunları izlememişsindir ve izlediğinde hoşuna giderler. @Dpholyday

2. Dpholyday, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Olması gerekenlerden güçlü anakarakterler diyorsun değil mi ayrıca oraya bakarken linkdekilere de baktım güzel öneriler vardı Onun için teşekkürler ama benimki tek konudan olmadığı için yeni bir şey yaziyim dedim.İlgin için Teşekkürler..:thank_you__onion_by_elcerbero:

Hemen bakıyorum, o tarzdakileri listemden seçip yazacağım buraya :magic-left-crazy-rabbit-emoticon:

3. Dpholyday, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba Merhaba Öncelikle kusura bakmayın 198 sayfa olduğundan bakamadım arasam da bulabileceğimi düşünmüyorum. Bana ana karakter slime'daki ,smartphone daki gibi isekai olsa da fark etmez fakat ana karakter çok güçlü olacak buradakiler gibi ve log horizon,overlord daki gibi bir şeyin krallık olur lonca olur grup olur başında olacak ana karakterli .Mümkünse soğuk kanlı da olabilir, bir anime istiyorum. İlginiz için şimdiden Teşekkürler...

Bunun hakkında konu açmıştım istek ve öneri bölümüne, olması gerekenden güçlü ana karaktere sahip animeler diye. Oraya bakmanı öneririm, güzel animeler geldi oraya. Veee orada TvTime linkimi paylaşmıştım, izlediğim animelerin çoğunda ana karakter çok güçlü. https://www.tvtime.com/en/user/34511652/profile Tekrardan atayım buraya da. Konuya da bakarsın umarım, benim izlemediğim çok anime geldi oraya.

4. Yaşı benden büyük olan bi' kuzenime Facebook hesabı açmasını rica etmiştim küçükken ve o da mail hesabımı alırken bunu koymuştu - [email protected] gibisinden.

Büyük ihtimal bunu yıllar boyunca nickim olarak kullanacağımı düşünmemişti, hatta ben bile düşünmemiştim ama şimdi buradayız. :victory-onion-head-emoticon:

Shady - Üçkağıtçı, şüpheli gibi bir anlamı var.

Rogue - Düzenbaz, dolandırıcı ve serseri gibi bir anlamı var.

Bana dünyanın en popüler nicklerinden olduğunu söylemişti ama bugüne kadar girdiğim çoğu sitede beni yerde bırakmadı. Yani "Nickiniz alınmıştır" gibisinden uyarı çok çok nadir gördüm.

5. Jastett, 17.06.2020 - 16:53 tarihinde yazdı:

Dostum şuan telefondan yazıyorum pc me oturamıyorum sana discorddan veya bi yerden tüm izlediklerimin fotosunu atmak isterim bu arada içtenlikle yazdığın teşekkür yorumu için çok sağol sevindim bayagörüşmek üzere

ShadyRogue#9062 - Sanırım bunu verdiğim zaman Discord'dan beni bulabiliyor olman lazım. Eğer izlediklerini kaydettiğin bir site varsa profil linkini atarsan senin için daha kolay olur, tekrar iletişime geçene kadar görüşmek üzeree! 

6. Arkadaşlar konuyu yeni açmama rağmen hızlı bir şekilde adminlerden kapatılmasını isteyeceğim çünkü bilmek istediklerimi öğrendim ve aşağı yukarı mutluyum. @ChYRoN'a çok teşekkürler, bilmek istediğim her şeyi anlattı. Anladığım kadarıyla kısa bir özet yazacağım sorduğum soruların cevapları hakkında: 

Spoiler

Mikasa-Armin-Eren hala kavgalıymış.

Eren Warhammer Titan'ı yiyip gücünü elde ediyormuş.

Ana Kara ile olan savaş henüz başlamamış ama yolda ilerliyorlarmış.

Levi ölmüyorumuş, buna çok sevindim, ancak yaralı olduğundan çok bir şey yapmıyormuş.

Bu soruların cevaplarını az çok öğrendim ve mutluyum. 

Spoiler

En azından 4. sezonu ne olacağını bilerek daha az kanser olarak izleyebilirim sanırım artık.

Tekrar çok teşekkürler :moving-crazy-rabbit-emoticon: @ChYRoN

7. NOT: EĞER HALA SPOILER YEMEDİYSENİZ VE YEMEK İSTEMİYORSANIZ DERHAL TERK ETMENİZİ ÖNERİRİM.

Attack on Titan mangasını okuyan arkadaşlardan bir isteğim olacak, rica etsem ileride ne olduğunu anlatabilir misiniz? Gerçekten nefret ettiğiniz birinin anime zevkini bozar gibi anlatın çünkü çok merak ediyorum. İnternette bazı yazılar gördüm ve sinirim bozuldu, onlar ile ilgili soru soracağım. Spoiler yemek umrumda değil.

Spoiler

Mikasa'ya ne olacak? Öleceğini yazmışlar birkaç yoruma ama hiç inandırıcı değildi. Zaten birkaç kişi bunun doğru olmadığını ve aslında hayatta olduğunu söylemiş yazan kişinin arkasından.

Yeagerist'lerin olayı ve amacı ne? Anladığım kadarıyla Eren duvarların bulunduğu adada kalıp orayı savunmak istiyor ama nasıl oldu da insanlar fikir ayrılığına düştü?

Armin ve Mikasa, Eren'e ihanet mi ediyorlar? 

Levi hangi tarafta olacak? 

Eren'in Mikasa'ya köle deme olayı hakkında bilgi verir misiniz? Eren gerçekten kafayı mı yiyor yoksa Mikasa'nın iyiliğini düşündüğü için veya onu korumak için mi kendinden uzaklaştırıyor? 

Ben gerçekten sevdiğim karakterlerin arasının bozuk olmasından nefret eden biriyim. Bütün 4. sezon ayrı mı olacaklar yoksa 3-4 bölümlük bir olay mı olacak bu Mikasa-Eren-Armin kavgası? Eğer tüm sezon devam edecekse benim için izlemesi işkence gibi olacak... 

Gerçekten Romantik animesi olmadığını biliyorum ama bunu da çok merak ettiğimden soruyorum, Mikasa ve Eren'in arasında bir şey geçecek mi?

Sanırım aklımdan geçenleri sordum, bu soruların ortak noktalarını düşünüp bunlarla alakalı söylemek istediğiniz bir şey olursa Spoiler vermekten kesinlikle çekinmeyin, zaten Spoiler yemeye geldim.

Yukarıda sinir olduğum ve nefret ettiğim şeyleri aşağı yukarı yazdım, bunlara sinir olan biri olarak soruyorum. Sizce 4. sezon benim için güzel mi geçecek yoksa kesinlikle kanser mi olacağım?

Spoiler

Bu arada Levi ölüyormuş sanırım. Bu Spoiler bölümü kendisine saygı duruşu... :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

8. MuraTika, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Herkes kabul edecekse Saitamayı tabii ki :D

Saitama'nın rakibi ezerek yenmesine imkan yok, her ne kadar tam başaramasa bile sürekli iyi kalpli biri olduğundan karşı taraf üzülmesin diye kendini tutuyor ve güçsüz göstermeye çalışıyor. Kan ve vahşet görmek istiyorum ben :admire-onion-head-emoticon: Kendini tutmayacak karakterler daha hoş olur bence :evil-smile-onion-head-emoticon:

9. KRHerusaizu, 47 dakika önce tarihinde yazdı:

MEGUMİNNN:love-onion-head-emoticon:

tutturuu~~

Chunchunmaru'dan Megumin'e yönelmiş olman normal ama Yüksek Şans ve Pantsu Steal'den dolayı Kazuma'yı kastetmiştim. Yine deee aynı fikirdeyiz MEGUMİNNN :love-onion-head-emoticon:

Oyunu birazcık duraklatmış olabilirim o yüzden üzgünüm, devam etmesi için:

Science - 10 Billion Percent Sure - This is exhilarating... 

10. DieNase, 13.06.2020 - 19:52 tarihinde yazdı:

Bu kolay

haikyuu   hinata 

Bende benzerini sorayım ne yapayım.

Mada mada mada - buda bücür- Cırtlak Ses-Bir sürü bağırış

Black Clover - Asta

Chunchunmaru - Yüksek Şans - Pantsu - Steal!

11.  

KRHerusaizu, 17.06.2020 - 00:20 tarihinde yazdı:

Akkun to kanojo - Atsuhiro Kagari

İçeriği Gizle

ostğağağağa.png

Ayane Niikura - My Wife is the Student Council President

Eski profil fotoğrafın olduğu zamanlar stalklamıştım ve bulmak için çok uzun zaman harcamıştım çünkü karakterin kendisi değil de beşinci veya üçüncü bölümdeki bir tepkisini koymuşsun. Hala doğru bulduğumdan tam emin değilim ama Ayane olduğuna inanıyorum :magic-left-crazy-rabbit-emoticon:

Spoiler

949297502_whosthiskawaii.jpg.41dafbc174e6242a0b56efb4f31a53cf.jpg

Aradan uzun bir süre geçti ve kimse bulamamış henüz :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

12. Eldorwyn, 12.03.2016 - 21:25 tarihinde yazdı:

Şu anda iyi ki koymuşum diyorum gerçekten. Birçok şey öğrendim sayenizde. Danışabileceğim insanlar olduğunu gördüm. Resimle ilgilenmeyen insanların bile olumlu yorumlarını aldım. Hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederim 

Şu an hala çizim yapıp yapmadığını, yapıyorsan nasıl çizdiğini, ne kadar gelişme kaydettiğini bilmek isterdim ama son ziyaretin 2 yıl önceymiş. Eğer olur da foruma bakarsan bir çizimini görmek isterim :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

13. Küçükken, animenin ne olduğunu bilmediğim zamanlarda, televizyonda Beyblade, Tsubasa, Flash & Dash, GGO Futbol, Bakugan falan izliyordum. Animenin ne olduğunu öğrendiğimde ise ilk izlediğim anime, yine bana animenin ne olduğun açıklayan kişinin önerisi, My Hero Academia idi ve çok heyecanlanıp 3 sezonunu 2 günde bitirmiştim :admire-onion-head-emoticon:

14. esmaderdi, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba! Ben Esma. 19 yaşındayım. 13 yaşındayken abimin zoruyla animeye başlamıştım. O zamanlar Sword art online yeni başlamıştı. Her hafta 1 bölümden serinin yarısını izledim. İlk yarı bittiğinde animenin de bittiğini sanıp bırakmıştım. Ortaokul son sınıftayken bir arkadaşım beni Bleach izlemem için cesaretlendirdi. :love-onion-head-emoticon:  Çok severek izleyip bitirdikten sonra Naruto, One Piece, Hunter x hunter gibi klasik shounen animelerini izledim. Daha farklı şeyler izlemek istediğimde abim Death Note ve Code Geass'ı izlememi söyledi. 
    :super-onion-head-emoticon: İkisini de izleyeli yıllar olsa da en sevdiğim animelerdir. Toplamda 300 küsür anime izledim. Çin dövüş sanatları novellerini sevsem de en tutkulu olduğum konu Batı fantezisidir. Brandon Sanderson favori yazarım ve yazdığı Kralların Yolu en sevdiğim kitaptır. Eskiden sık sık Kore dizisi izlesem de şu anda pek izlemiyorum. Ama çoğu klasik seriyi izledim. Şu anda animeden çok video oyunlarına ilgi gösteriyorum. En sevdiğim oyun Divinity Original Sin 2'dir. Ayrıca Dragon Age ve Mass Effect serilerini de eğlenerek oynadım. :gameaddictplz:

Hala anime izliyorum ancak yeni sezonlar konusunda çok seçici davranıyorum. İzlemek için anime seçerken en önem verdiğim şey animenin stüdyosu. En sevdiğim stüdyolar : Brain's Base, Kyoto Animation, Studio Ghibli, Studio Chizu, Bones, CoMix Wave Films, Madhouse. 

Benim için mükemmel sayılan animeler şunlardır:

Violet Evergarden

Mob Psycho 100 2

Natsume Yuujinchou

Made in Abyss

B: The Beginning

Noragami Aragoto

Bakemono no Ko

Steins;Gate 0

Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Zoku

Kaguya-hime no Monogatari

Gintama Movie 2: Kanketsu-hen - Yorozuya yo Eien Nare

Baccano!

Katanagatari

Durarara!!

Foruma fanfiction yazmak için kaydolmuştum. Aktif olduğum sürece umarım herkesle iyi anlaşırım. :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

Divinity Original Sin 2'ye ve sevdiğin anime serilerine başlamaya heveslendim. Her ne kadar ben de forumda yeni olsam da, şunu demek isterim, hoş geldiin! :moving-crazy-rabbit-emoticon:

15. Animeler hakkında soru sorabileceğim bölüm hangisi? Bulamadım da. Yani mesela ben bir serinin mangasında ne olduğunu sormak istiyorum, hangi bölüme yazmam gerek? Veya bir serinin birkaç sezonunu atlayıp izlesem sorun olur mu gibisinden. Anime hakkında soru bölümü gibi bir şey açsanız olur mu? (Büyük ihtimal zaten var ama ben bilmiyorum)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.