Jump to content

YosunSacliMidoriya

Üyeler
  • İçerik sayısı

23
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    YosunSacliMidoriya reacted to Zorojuro in Selamlarr :)   
    Neredeyse aynı kafadayız bende 4-5 yaşlarındayken Pokemon ile başlamıştım. Tabii o zamanlar animenin ne olduğunu bilmezdim, çizgi film sanardım. Orta okuldayken Bleach ve Naruto ile tam manasıyla anime izlemeye başladım. Anime candır.
  2. Beğen
    YosunSacliMidoriya reacted to BURUN in animem bitti yardim   
    Hakikaten nasıl bitiriyorsunuz listenizi ben listeye attığım animeye bir daha dönüp bakmıyırum birde sürekli üstüne yeni anime ekliyorum.
  3. Beğen
    YosunSacliMidoriya reacted to pegasusejder in animem bitti yardim   
    Başka bir konuya yazdığımı direkt olarak buraya yapıştırdım :D Özelikle istediğin bir tür varsa belirtirsin çok fazla lise romantik komedi konularını yazmadım oradaki arkadaş istemiyor diye mesela
    Spoiler içine alayımda iki saat aşağı in çık yoruldum :D

Tür tür ayırmaya çalıştım bazılarını iki kez falan yazdım.
    Bunlar aklıma gelenler özellike önerebileceğim animeler:
    Shouko no Altair sebebi ise Osmanlı'dan esinlenilmesi Osmanlı motiflerinin falan bulunması. Ana karakter Mahmut paşa sadece güçten ibaret değil aynı zamanda zeki ve savaşta taktiklerini görebiliyosun
    Kingdom sebebi: Çin'in kuruluş tarihini anlatan bir anime. Ana karakter sıfırdan başlayıp en güçlü general olmayı hedefliyor. Çoğu karakter ve olay gerçekte olmuş. İlk iki sezon grafikler kötü olsa da yeni sezonun ki iyi
    Grand Blue : 1-2 bölüm izle eğer aradığın tarzda bir komediyse çok güleceksin. Eğer o tarz şeyleri sevmiyorsan boşver geç :D 
    Bakuman: Mangaların nasıl bir süreçten geçtiğini nasıl animeleştiğini falan anlatan bir anime. Gayet güzel bir seridir izlemediysen tavsiye ederim kesinlikle
    Slam Dunk: Basketbol üzerine kurulmuş bir anime. Ayrıca oldukça komiktirde. Kült bir seri ve basketbol akımını başlatan bir seridir.

Daha ayrıntılı bir tür istersen daha fazla yardımcı olabilirim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.