Jump to content

caretta_drn

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    caretta_drn reacted to inlovewithafairytale in Forum, canlaaaaan.   
    O hep beklediğiniz ama bir türlü tanışamadığınız ben, sonunda geldim. İtiraf etmeliyim, ben bile buraya kadar gelebileceğimi düşünmüyordum. Bu zorlu yolda belki bir Sharingan'ım yoktu da rakibi okuyamadım, Death Note düşmedi ve tek atamadım ya da Kirito gibi her seride hile açmadım ama asla vazgeçmedim. Naruto'nun kararlılığı, Levi-sama'nın coooluğu ve Merlin-sama'nın bana bahşettiği büyü gücüyle bu forumu tekrar canlandıracağım. Elbet beni bu yoldan vazgeçirmeye çalışanlar; yapamazsın, bu çok tehlikeli deneme bile diyenler olacak ama Lelouch-sama'nın mastermind zekasıyla yapamayacağım şey yok.  Heil Türkanime!
  2. Beğen
    caretta_drn reacted to fuuki in Birlikte japonca öğrenme/öğretme   
    Konuyu hortlatmış olucam ama yararlı  olabilir diye yazıyorum.
    Minna no nihongo adında bir kitap var.Yıllardır dünya çapında ücretsiz olarak pek çok kurum ve kuruluşta kullanılmaktadır. (reklam değildir :D )
    Kitabı internette .pdf şeklinde kulabilirsiniz veya satın da alabilirsiniz.
    Kitabı kullanmak için hiragana ve katakana bilmek gerekiyor. Öğrenirsiniz basit zaten . ;)
    Kitabın içnde dinleme ve metinlerin video görüntüleride bulunmaktadır(Oyunculuklar çok kötü ve baya komikler ama eğitici :D )
    Ayrıca kitabın anatımları youtube da mevcuttur anlamazsanız oradan bakabilirsiniz.
    Başlangıç için uygun olduğunu düşünüyorum.
    Şimdiden kolay gelsin. Ganbare minna ! XD 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.