Jump to content

Nagoya

Üyeler
  • İçerik sayısı

30
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

615 profil görütülenme

Nagoya üyemizin başarıları

1. Nagoya

One Piece bu saatten sonra başlanır mı ?

Kesinlikle izlemelisin bölümler gözünü korkutmasın güncele gelince keşke 1000 bölüm daha olsa da izlesem diyorsun :D hiç bir anime de göremediğin şeyler var cidden her bölüm üstüne koyarak ilerleyen bir anime. Karakterleri evreni hikayeleri olsun benim gözüm de dünyanın en iyi animesidir. (Güncele gelince diğer animeleri izlemek pek tat vermiyor ama :D)
  2. Nagoya

One Piece Profesörlerinden yardım bekliyorum.

Teşekkürler :)
  3. Selamlar One Piece hakkında bir sorum var animenin onlarca filmi var bu filmleri hikaye ile bağlantılı (sıralı) olarak izleyebileceğim bir sıra var mı ? yoksa seri de güncele gel filmleri izlersin çok da önemli değil mi ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :).
  4. Nagoya

Black Clover

Bu arada anime çok kötü diyen arkadaşlara aldanma izlemek istiyorsan izle arkadaşlar Black Clover'ı Naruto ve One Piece ile karşılaştırıp kötü diyorlar animenin de ikisini geçme amacı yok zaten kötü olduğu yanları var tabi ki savaş çizimleri kötü bence ama anime'de olaylar başlamadı bile daha yeni yeni açılacak şuan filler devam ediyor bir 10 bölüme konuya geçerler mangası sağlammış animeye yansıtırlarsa anime de gayet iyi olacaktır izlemek istiyorsan izle yani bir şey kaybetmezsin artık uzun shounen çıkmıyor zaten çok büyük beklentin yoksa seversin kendini de geliştirecektir anime zaten. (bir kaç güzel dövüş sahnesi de vardı hep filler değil güzel kaliteli dövüşler oldu merak ediyorsan)
  5. Nagoya

Black Clover

Mangaka Animenin Naruto ve One piece gibi olmasını istediğini söylemişti sanırım yani kafadan 3-4 senesi var diyorum daha bile olabilir yaklaşık 300/400 bölüm olur bence daha da uzatabilirler o yüzden izlemeyi düşünüyorsan başla bence haftada 1 geliyor zaten 4 yıl bekle yada o da olur :D
  6. Nagoya

Hunter X Hunter

JoJo izliyorum zaten ama 4.part'da bıraktım ana karakterini sevmedim waflle kafalı elemanı bleach bitince belki izlerim part 5 güzel diyorlar ama 4 bitmeden başlamam 4 de ne zaman biter Allah bilir bleach bitince Gintama ,Katekyo Hitman Reborn ve inuyasha'ya devam edeceğim diye uzayıp gidiyor ama ilk 3 sezon çok güzeldi orası ayrı MyAnimeList varsa ekle EkinERDEN kullanıcı adım ekleyip listeme bakabilirsin MyAnimeList kullanmıyorsan kullanmaya başla .D
  7. Nagoya

Hunter X Hunter

İnşallah kanka Allah'dan tek dileğim o anime'de çok sağlam herolar var çok sağlam fightlar yapabilirler umarım bir gün gelir... İzlemediysen Bleach de güzel baya ben de yeni başladım 70 de falanım baya güzel uzun seri seviyorsan gayet iyi kısa seriler seviyorsan yine izle güzel
  8. Nagoya

Hunter X Hunter

Şaka yaptım devamı çıkacağını sanmıyorum belki mangası birikir ise devamı ileri ki yıllarda çıkar ama arkadaşın dediği gibi mangaka'sı hastayım ben deyip yapmıyor bir de oyun bağımlısıymış o yüzden mangası'da gelmiyor ayda yılda 1 (manga'yı okumadım ama okuyanlar bunu söylüyor) bleach gibi olabilir ama 2021 de bleach geri dönüyor yıllar sonra belki HxH de gelebilir belki bir umut
  9. Nagoya

Hunter X Hunter

Maalesef yok 148 bölüm hedef 2050 belki o zaman devamı gelir
  10. Nagoya

Hunter X Hunter

İkisi de gayet güzel izlemezsen pişman olursun bence killua ve gon için bile izlenir
  11. Shingeki no Bahamut : Amira olması lazım çok güzel bir ablamız animesi de fena değil
  12. Nagoya

Black Clover

Ben çok büyük umutlarla başlamıştım gayetde beğendim şuanda haftalık takip ediyorum asta yuno dışındaki karakterler de çok özenli tasarlanmış hepsi ana karakter havasında(bence) karakter kısmında şüphen olmasın hikayeside gayet güzel (spoiler!!!11! herhalde animenin en önemli 2 bölümü 63/64 çizimleri berbat ötesininde berbat ötesi ama o bölümler hariç gayet güzel çizimleri ) tavsiye ederim zaman kaybı kesinlikle değil
  13. Nagoya

Bungou Stray Dogs

Benim en sevdiğim animelerden birisi japonya'da çok ünlü olmasına rağmen türkiyede pek tutulmayan bir seri ana karakter biraz boş olsada ( klasik shounen ana karakteri) dazai için izlenir konusuda güzel animenin tavsiye ederim
  14. Arkadaşlar ben jojo na kimyou bouken diamond wa kudakenai sezonuna geldim ama sarmıyor çizimleri karakterleri vesayre, direkt giorno giovanna olan sezona geçsem hikaye anlamında birşey kaybedermiyim.? bilenler yardım etsin plss.
  15. Nagoya

JoJo Animesi için yardım.

Bu kadar uğraştığın için teşekkür ederim. :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.