Jump to content

DrClover

Üyeler
  • İçerik sayısı

38
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne DrClover kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 12.06.2022 - 16:02, Pseudohomophylus yazdı:

Hatırladığın başka bir nokta yok mu kardeş?:lonely-onion-head-emoticon:

Benzer çizimleri olan aynı prodüksiyon şirketinden çıkan 

Yavaş ilerleyen dev olmayan yaratıklara sahip anime

Koutetsujou no Kabaneri  var onda da böyle bir sahne yoktu. 

Yok malesef doktoriçe. Yorumun için teşekkür ederim.

Yani bilmiyorum ki ana karakterin villian'a döndüğü ve memleketini yok etmeye çalıştığı anime geliyorsa alına o animedir değilse de yoktur boş ver. Ben zaten aklıma gelince yazdım öyle :) bulmasam da olur 

2. Bayağı bir süre önce instagramda gezerken görüp o zamanlar izlememiş olduğum için "attack on titan" sandığım bir anime vardı. Aynı aot'daki titanlara benzer yaratıkların ordusu ağır ağır yürüyerek bir yere gidiyorlardı. Ön saflardaki yaratıklardan biri eğiliyor ve ana kötü olduğunu sandığım bir karakter o yaratığın başını okşayıp gülüyordu.

Bulabilecek var mı detay çok az biliyorum ama sahne aklıma geldikçe kuduruyorum

3. CaferhanS, 3 saat önce tarihinde yazdı:

@heymelyye laf ettirmem ama o kadar da büyütülecek bir anime değil :uhuhuh-onion-head-emoticon: 

:d çok doğru oynuyorsun satranç taşlarını. tebrik ederim.

heymely, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Şimdiden şeytanlığıma büründüm, bu arada hiç melek görünümlü olmadım hep şeytandım :hate-onion-head-emoticon:

hahahaha :d sinirlenme sinirlenme

4. Braveng, 29 dakika önce tarihinde yazdı:

normalde dgs ile girdim önlisans mezunuyum teknikerlik daha büyük amelelik oluyor bi de fiziksel işler bana göre değil 1.63 boy var :onion_gomen_by_7anime7drawer7: tecrübe kazanana kadar zaten her türlü çilesini çekicem el mecbur ama en azından mühendislikte kafa yormalık işler bana daha uygun alışınca gerisi geliyor ?

en iyisini yapmışsın o zaman. başarılar dilerim

5. MrTeddy, 19 saat önce tarihinde yazdı:

yazılar tam beyaz olursa daha iyi olur

ayrıca f5 atınca 1 saniyeliğine sayfa normale dönüyor

ve emojilerin arkası beyaz olduğu için göze çarpıyor

bunlar düzeltilirse çok daha güzel olur. 

(forum için)

Evet valla sayfa yenilerken olan ani beyaz-siyah geçişi flaş patlamış etkisi yapıyor geceleri benim gözümde ve çok rahatsız oluyorum. 

Aynısını benim tanıdığım arkadaşlarım da yaşıyor. Sayfalar arası geçişte beyazlama oluyor.

Tarayıcımız: Opera

6. Braveng, 9 saat önce tarihinde yazdı:

öyle ama bi yerde de iş + anime yaşam tarzına geçmek gerekiyor yoksa hiç mühendis hayatı yaşayamıcam :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Türkiye'de mühendis hayatı dediğin,hele ki şuan,  amelelikten ibaret ?

Ben medikal kalibrasyon için bir firmaya girmiştim. 3 ayda 20bin km yol yaptım. Sabah akşam araba direksiyonunda. O 3 ay ne kitap okuyabildim ne anime izleyebildim ? sonra işi bıraktım zaten. Şimdi yüksek lisans yapıyorum.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.