Jump to content

Mileydi

Forum Admin
  • İçerik sayısı

4291
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

72

Mileydi kullanıcısının paylaşımları

1. Mileydi

Selamlarrrrr!!!

Hoş geldin, keyifli forumlar, paylaşımlar, eğlenceler falan filan Tanışma konularında öneri istemek ve vermek yasaktır, forumumuz da bu tarz konularımız vardır oraları incelemenizi tavsiye ederim. Üst üste mesaj atmak yasaktır, birden fazla kişiye cevap vermek istediğiniz de çoklu alıntıyı kullanabilirsiniz (alıntı kısmının yanında bulunan + işareti ile) günlük hatırlatmalarımıda yaptım artık gidebilirim
  2. Mileydi

Ne kadarda güzel

Konumuz mevcut oraya yazınız, kilit.
  3. Mileydi

Yaoi Fc (+15)

Ayy en sevdiğim magakalardan biri Hastasıyız senseiii Azcık da ben paylaşayım
  4. Mileydi

Yaoi Fc (+15)

Son zamanlarda paylaşılan resimlere dikkat ediyorum biraz ayarı kaçmış arkadaşlar, yazılı bir kuralımız olmamasına karşılık paylaşılan resimlerde çok fazla cinselliği onaylamıyoruz. Sarılmalı, öpücüklü, koklaşmalı, mıncıklamalı paylaşımlara evet ama mümkün olduğunca hard paylaşımlar yapmaktan kaçınalım lütfen. Atılan iletilerde ki bir kaç resim radarıma takılmış olup kaldırılmıştır, bilginize.
  5. Mileydi

( 26 / 26 ) Project ARMS

Bitmiş patlatın fişekleri Çok merak ettiğim bir seriydi, emeklerinize sağlık, yayında yapımda emeği geçen arkadaşlar çok teşekkürler hafta sonu izleyecek seri çıktı
  6. 1.Sayfa, 2.Mesaj konusu, Bölüm 3 – (!)Hachiman’ın monologlarında Yukino ve Yui’nin muazzam farkı(!)(ÇOK ÖNEMLİ): Bölüm 4 – Hachiman’ın Yukino’ya “Açıklayamadığı bir sebepten” dolayı pembe toka hediye etmesi: Bölüm 5 – Yukino, Hachiman’a Yui gibi kendisine yardım ettiği için mi aşık oluyor?: Bölüm 9 – Hachiman’ın kendini feda etmeye devam etmesindeki en büyük neden: Bölüm 11 – Tamanawa ile Yukino&Hachiman saydırması aslında ikilinin özeleştirisiydi: Bölüm 13 – Hachiman ikinci sezonda Yukino’yu başkan olmaktan “Kurtarıp” klübü koruduktan sonra(6. Bölüm) Hayama’nın grubunu izleme nedeni: Bölüm 14 – Yui’nin acı gerçek yerine tatlı yalanı tercih ettiğini söylediği yerler: 1.Sayfa, 7.Mesaj konusu, Hachiman&Yukino 1.Sayfa, 8.Mesaj konusu “Gerçek Şey” Ne? Bu bölümde ki resimler bende açılmıyor, diğerlerinde sorun yok
  7. İmgur ülkemiz de yasaklı siteler içerisinde bu yüzden yüklenen resimler görülmüyor maalesef Bu arada konu için teşekkürler henüz izlemediğim bir seri ama bilgilendirilmek güzel eline sağlık
  8. Mileydi

Nanohana Boys

Çok ağır bir dili yok, benimde öyle ahım şahım bir İngilizce bilgim yok zaten azcık resimlerden azcık verilen ifadelerden birazda sözlük yardımı ile gayet başarılı bir okuma gerçekleştirdim eminim sende yapabilirsin gambare çok güzel bir seri oku oku oku oku oku
  9. Mileydi

Nanohana Boys

Değil değil gönül rahatlığı ile bakınabilirsin Teknoloji sağ olsun telefon mesajları ne işe yarıyor
  10. Nanohana Boys Seri Adı : Nanohana Boys (無聲的羈絆, 菜の花ボーイズ, 낮은 곳으로) Tür : Manhwa Bölüm : 63 Yazar : Pyon Yayın Yılı : 2000 Durumu : Tamamlandı Tür : Komedi, Dram, Okul Hayatı, Hayattan Kesitler Konusu : Onishi Yuu ve Ishida Kenji adlı iki engelli gencin lise hayatları ve gelişen arkadaşlık ilişkilerini konu alan manhwa da kısaca, Onishi Yuu, lise yıllarında serseri takılan, pek de bir şeye değer vermeyen başına buyruk bir gençtir, ta ki, geçirdiği bir motosiklet kazasına kadar, hastanede yattığı süre zarfında farkına vardıkları ve kazadan sonra vücudunun bazı bölgelerinde, özelikle sol gözünde meydana gelen görme kaybı sonucu serseri hayattan elini eteğini çekmiş ve 1 yıllık aradan sonra tekrar lise hayatına dönmüştür. Yan sırasında oturan İshida Kenji ile birazda öğretmeninin ricası üzerine arkadaşlık kurmaya çalışır, başta aralarında yanlış anlaşılmalar olsa da Yuu, Kenji ‘nin sağır olduğunu öğrendikten sonra ilişkileri olumlu yönde ilerlemeye başlar… … İnsanların değişebileceğine inanıyor musunuz? … Serinin Türkçe çevirisi yok maalesef, varsa da ben bulamadım, bende tesadüf eseri nette fujoshi fujoshi gezerken bir instagram sayfasında rastladım ve tamamen farklı beklentiler ile okumaya başladım, evet bir fujoshi olarak hayal kırıklığı yaşadım ama okuduktan sonra iyi ki okumuşum, iyi ki bu seriye rast gelmişim ve yaşasın fujoshi shipleme birliği diye içimden 3 kere oley oley oley nidalarının yankılanmasına izin verdim. Uzun zamandır okuduğum en güzel serilerde biri, onlarla güldüm, ağladım, oh çektim… Daha da devam etmesini isterdim ama tadında bırakmış Manhwaga ‘mız, bence iyi etmiş, lise yılları, üniversite yılları, kavgaları, umutları ile gerçekten çok naif, yumuşak bir seriydi. Özelikle Yuu ‘nun babasının bir sahnesi vardır ki yürü be diye bağırdım resmen… Benim en sevdiğim karakter Kenji oldu, o ne tatlılıktır, ne saflıktır, resmen elime geçse mıncır mıncır yanaklarına saldırır, sen ağlama ben ağlarım diye salya sümük eşlik ederdim ona… KARAKTERLER ONİSHİ YUU iSHİDA KENJİ ONİSHİ MIU HASEGAWA AKİRA KIYOMİZU KEİTA TAKASHİ SOTASHİ SUDO MINA HARA-SENSEİ SERİDEN KARELER
  11. Mileydi

( 49 / 49 ) GetBackers

Ellerinize emeklerinize sağlık Bunca zaman tamamlanmasını bekleyen çok kişi vardı, anime camiasında yarım kalması ile haksızlığa uğradığını düşündüğüm bir kaç seriden biriydi nihayete ermesi gerçekten sevindirici sağ olun gençler Ban Ginji Tabi karizma halleri daha etkileyici ama chibi hallerine ayrı bayılıyorum yaaa hele Ginji muşmula surat yaa
  12. Mileydi

Nasıl Anime İzleyebiliyorsunuz?

Kilit. Forumu araştırmadan ve kuralları okumadan lütfen konu açmayınız.
  13. Günlerden Yaşar KURT Kendim Gibi... Kendim gibi olamadım Uzak durdum hep kendimden Anılarım birer birer ah kırılıp döküldüler Anılarım birer birer ah kırılıp döküldüler Şimdi yoksun sonra yoksun Orda yoksun zaten yoksun Anılarım birer birer ah kırılıp döküldüler Anılarım birer birer ah kırılıp döküldüler Belki bir an belki bir gün Hatırlamak o günleri Şarkılarım birer birer ah kırılıp döküldüler Şarkılarım birer birer ah kırılıp döküldüler Şimdi yoksun sonra yoksun Orda yoksun zaten yoksun Şarkılarım birer birer ah kırılıp döküldüler Şarkılarım birer birer ah kırılıp döküldüler Lay lay lay lay lam... Ver Bana Düşlerimi Gitmek kolay hım ya sonrası Silebilir misin Sende kalan dudaklarımın nemini Atamazsın biliyorum Sende solan yüreğimi Silebilirmisin Sende kalan dudaklarımın nemini Atamazsın biliyorum Senle solan yüreğimi Ver bana düşlerimi Ver bana gülüşlerimi Yanarsın ah yanarsın Verirsen bana kendini Ver bana düşlerimi Ver bana gülüşlerimi Yanarsın ah yanarsın Verirsen bana kendini Gitmek kolay hım ya sonrası Silebilirmisin Sende kalan dudaklarımın nemini Atamazsın biliyorum Sende solan yüreğimi Silebilirmisin Sende kalan dudaklarımın nemini Atamazsın biliyorum Senle solan yüreğimi Ver bana düşlerimi Ver bana gülüşlerimi Yanarsın ah yanarsın Verirsen bana kendini ...
  14. Mileydi

En iyi Seinen mangalar

FC tarzı konularda zaman sınırımız yok aktiflik sınırımız var, açtığınız konudan çok daha kapsamlı ve bilgilendirici bir konu kişisel bir konu açıp ilgi çekeceğinizi düşünmek ile bahsi geçen konuyu canlandırmak ve ilgi çekici hale getirmekte attığınız ileti sayesinde de mümkün olabilir. Ayrıca kişisel listeler için bu şekilde konu açılmasını onaylamıyoruz. Manga öneri konumuza da rahatlıkla atılabilecek bir ileti için konu açılmasını doğru bulmuyorum. Başta da sizin dediğiniz gibi özensiz bir konu konunuzu düzenleyip daha bilgilendirici bir hale getirinceye kadar, kilit.
  15. Mileydi

En iyi Seinen mangalar

Böyle bir konumuz mevcut, paylaşımı Seinen FC konusu üzerinde yapman daha iyi olur. Hem müşteri de gelir belki konuya
  16. Forum kurallarını okuyunuz, Benzer konular var forumu araştırınız. Kilit.
  17. Bu konuyu inceleyebilirsin, eminim faydası dokunacaktır. Kilit.
  18. Mileydi

Bu Animeyi İzledin mi?

Okudu, okuyor ne lanet bir Manhwa dır o Konu adından da anlaşıldığı üzere sorularımız anime üzerine olursa daha uygun olur, yinede soruna cevap vermek istedim Alttaki Shokugeki no Souma izlemiş midir ??
  19. Nihayet bitti Hemen indirip izlemeye başlamalıyım ama ama ama vakit yok Eline sağlık balım
  20. Mileydi

Dünya aslında çok net imiş...

Lise de 0,50 ile başlayıp giderek yükselen bir grafik izledim çok istikrarlıyım bu konuda 30 undan sonra göz numarası büyümez demişlerdi ama benim 2 derece birden yükseldi ve yükselmeye devam ediyor demek ki biyolojik yaşım hala kendini bulamamış 20 lerin de sanıyorAma bu sadece gözler için geçerli diğer her yer gayet yaşının üstünde
  21. Shokugeki no Souma: San no Sara yeni sezonnnnn:cheer2-onion-head-emoticon:

22. Kesinlikle izlenmeli, konusu, işlenişi, karakterleri on numaradır. Her iki versiyonunu da bitirmemiş, filmlerini izlememiş insanların bir iki bölüm izleyip sonra da bu seri çöp demelerini mantıksız ve saçma buluyorum. İnaçlar üzerine herhangi bir tartışma yapmak istemediğimden kısa kesiyor ve izleyin diyorum. Tanıtım için teşekkürler.
  23. Mileydi

TOKYO GHOUL 3 OPENİNG

Fan yapımı bu tarz videolar oldukça çoğaldı, izleyen kitleyi bir nebze tatmin ediyor mu yoksa beklentileri daha çok mu yükseltiyor emin değilim, 3.sezon söylentiler var ama kesin netleşen bir haber henüz duymadım, mangası da zaten iyice çetrefilleşti hayırlısı bakalım...
  24. Mileydi

( 13 / 13 ) Katsugeki/Touken Ranbu

İşte beklediklerimden biri daha kolay gelsin arkadaşlar Sanki bu sezon güncel izleme rekorumu kıracağım gibi
  25. Mileydi

( 50 / 50 ) Gensou Maden Saiyuuki

Patlatın fişekleri Eline sağlık kuzum İndirme işlemi de bitti hafta sonu da geldi bir maraton mu yapsam acaba Aşırı dozdan Sanzo fanlığına maruz kalmam dimi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.