Jump to content

0nLin3

Üyeler
  • İçerik sayısı

893
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

İletiler bölümüne 0nLin3 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Benim burun kanamaları geliyor aklıma :D

Eğer etrafınızda kimse yoksa izleyen, siz öğretin. Ben her ay en az iki kişiye başlatıyorum. Bu ay babamın askerlik arkadaşının oğlu ve kızı, geçen ay sınıftan iki kişi, ondan önceki ay akrabalardan iki kişi filan :D bir dahaki ay için de dershaneden iki kişi kestirdim gözüme :P

2. Aranızda hiç bir manga yada animede Türkleri gören oldumu? Ben sadece dördünde gördüm.

Denpa Kyoushi - Bir bölümünde Türklerin kebab standı vardı :P

Mahou Sensei Negima - Ana karakterimizi benzeten kişi İstanbul büyü şubesindenmiydi neydi

Shoukoku no Altair - Zaten bunun konusu osmanlı

Bir de Magi: The Labyrinth of Magic deki Kouga Klanının Türkler olduğunu düşünüyorum.

Bakalım başka bulabilen varmı?

3. Bir kişi hayal edin. Kendisi daha 17 yaşında dünyaca ünlü dergilerde makaleleri yayınlanmış dahi bir Fizikçi. Peki şu an ne mi yapıyor? Büyük ihtimalle anime sitesine birşeyler yükleyip sıralamalarda yükseltmeye çalışıyor. Evet, kendisi bir otaku. Hemde ileri düzeyde. :D

Kagami Junichirou sürekli bir hastalığı olduğundan yakınıyor. Hastalığının adını türkçeye çevirirsek S.C.I.Y. yani "S"adece "C"anının "İ"stediğini "Y"apabilme. Otaku olup kendini eve kapatmasını da bu şekilde açıklıyor. Otakuluk dışında hiçbir şeye ilgi duymuyor, hiçbir şeye!

Otaku fizilçimiz bir gün kardeşi tarafından bir okulda geçici öğretmen olmaya ikna ediliyor (Beyzbol sopası ile ). Öğretmen olmak umrunda değil. Ama belki bu meslektede ilgisini çekebilecek bir şeyler bulabilir?

Bu mangada dev kılıçlar, süslü büyüler ve küçük kapsüllerden çıkan arabalar yokmu? Tabiki var. Karakterimiz bunları hergün izliyor :P Okuyacak birşeyler arıyorsanız size bunu tavsiye edebilirim. Oldukça zevkli bir manga. Sanırım en son 57 çıkmış.

Resmi ekleyen

4. Rie Kugimiya seslendirmelerine bayılıyorum:

Fullmetal Alchemist – Alphonse Elric (Evet, erkek olsada bir kız tarafından seslendirildi :D )

Bleach – Karin Kurosaki

Shakugan no Shana – Shana

Gintama – Kagura

Zero no Tsukaima – Louise Françoise le Blanc de la Vallière ( tam isim için wikiye bakmam gerekti :D )

Rosario + Vampire – Mizore Shirayuki

Toradora! – Taiga Aisaka

Fairy Tail – Happy

Toaru Majutsu no Index II – Agnese Sanctis

Dragon Crisis! – Rose

Robotics;Notes – Airi

Ayrıca Kenichi'nin bir ovasında Furinji'yi, ve hatta The Simpsons'da bir bölümde bir karakteri canlandırmıştı. Bir pokemon filminde bile seslendirme yapmıştı.

Kendisi özellikle Tsundere seslendirmelerinde çok ünlü.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.