Jump to content

0nLin3

Üyeler
  • İçerik sayısı

893
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

İletiler bölümüne 0nLin3 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Rave Master önerebilirim. Ayrıca Kyou Kara Ore Wa da sevdiğim mangalardandır. Aksiyon yok, ama Ai Kora da tavsiye ederim. Daha sonra, A Fairytale for the Demon Lord, Air Gear, Crepuscule, Gamaran, Rosario Vampire (Mangası animesinden daha farklı ve daha iyi, sadece başları aynı), Tiji-kun, Toriko, Tower of God, ve bir de Yamada-kun to 7-nin no Majo

Liste uzun oldu diyorsan mutlaka önerdiklerim ve aksiyon olanlar:

Toriko, Rave Master, Air Gear(animesini izlemis olabilirsin belki) ve Gamaran

2. Resmi ekleyen

Bir kız ve bir erkek. Kızın babası bir mafya babası, erkeğin babası ise bir yakuza lideri. Bu iki grup arasında büyük bir savaş çıkmak üzere. Öyle bir savaş ki, şehrin sonunu getirebilir. Aslında iki grup lideri birbiriyle iyi anlaşmak istiyor, fakat gruplardaki diğer kişiler için bu söylenemez. Bu nedenle bir plan yapılıyor. Ichijou ve Kirisaki'den sevgili olmaları isteniyor, böylece iki aile dost olacak.

Fakat sorun şu iki bu ikisi birbirinden nefret ediyor. Peşlerinde 7/24 dolaşanlar yüzünden sürekli bu oyunu oynamak zorundalar.

Tabiki hikaye bu ikisi arasında kalmıyor. Hikaye boyunca başka kızlar ortaya çıkıyor. Tabiki de hepsi bizim Ichijou-kun'a aşık. Ichijou-kun bakalım hangisini seçecek?

Çok beyendiğim bir hikaye. Umarım birisi çıkar ve türkçeye çevirir. Şu an çıkan en son bölümü 57.

3. Ben güncel animelerden başlatıyorum ki bir günde-haftada bitirmesin :P Her hafta bekledikçe daha da ilgisini çekiyor anime.

Bir kişiyi Accel World, bir kişiyi Another, iki kişiyi SAO ile başlattım. Kişiden kişiye değişir bence. Anotheri korku filmi tartışırken başlattım. Accel i hiperaktif kuzenime izlettim. SAO da sınıftan iki kişiye.

Unutmadan, bir kişiye de derste canı sıkılınca One Piece cilt 1 i eline vererek başlattım. İkinci ders başladı, beşinci ders bitirdi :D

4. Resmi ekleyen

劇場版 シュタインズ・ゲート 負荷領域のデジャヴ

Bilim-kurgu hayranlarına müjde! Steins;Gate Movie bu bahar geliyor!

Normalde pek forumlarda dolaşmayan birisiyim. Fakat bu haber beni o kadar heyecanlandırdı ki, hemen herkese duyurmak istedim. Seriyi bitirdiğimde bir filmi olmadığını görmek beni üzmüştü. Daha sonra güzel bir OVA bölümü gelsede, kimseye yetmemişti. Ve şimdi o zaman dan beri büyük umutlarla beklediğim bu olay gerçek oluyor. Hikaye bu sefer Makise Kurisu üzerine olacak gibi görünüyor.

Resmi ekleyen

Ayrıca bir de web sitesi var. isteyenler ziyaret edebilir.

http-~~-//www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tLTQAKDnpOQ

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.