Jump to content

0nLin3

Üyeler
  • İçerik sayısı

893
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

İletiler bölümüne 0nLin3 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Beni de yaz, ama haftaya hızlandırmam başlıyor, o yüzden büyük ihtimal sadece akşamları açık olabileceğim.

RP için Rust ya da Unturned de güzel oyunlar. İkisi de Dayz ve Minecraft karışımı. Ama biri Dayz'e daha yakın, diğeri Minecraft'a daha yakın.

MMORPG olarak geçen gün Onigiri'ye başladım. Dövüş sistemi ilginç, eğer defans ve takla zamanlamalarını iyi yaparsan 10 level fark olan bossları alabiliyorsun :D Ayrıca 4 silah seçip onlar arasında geçiş yapabiliyorsun. Ben kılıç, çift kılıç, ok ve iyileştirme asası kullanıyorum.

2. Kusura bakmayın bayağıdır ilgilenemedim. Ama artık tatilden döndüm. Diagosakena çevirdiği yeri yollayınca koyacağım. Ayrıca RoyalRoadL.com ile anlaştım, artık çevirimiz orada da yayınlanacak. O site Moonlight Sculptor'un ana çeviri sitesi.

http://www.royalroadl.com

http://www.royalroadl.com/forum/viewforum.php?f=421

3. Yine mangalarını okuduklarım -_-

Popüler olan yeni mangaları okuyorum. Sonra onları popüler olduğundan anime yapıyorlar. Mangadan hikayeyi bildiğimden çoğunu izleyesim gelmiyor, onun yerine yeni mangalar buluyorum. Onlar da anime oluyor..... :depressed2-onion-head-emoticon:  

4. Animeyi bitireli çok oldu bide üstüne bir sürü başka anime izleyince birazcık unuttum da şey gruptakilerin yetenekleri neydi marynin gözleri bi süreliğine taşa çeviriyodu, kidonunki kendini gizliyodu ama diğerlerininkini unuttum acaba bilen varsa söyleyebilir mi? ^^

Kido gözlerden gizleniyor. Kano gözleri aldatıyor. Seto zihin okuyor. Mary taşa çeviriyor. Momo gözleri üstüne çekiyor. Ene'nin zihni ölümsüz. Shintaro diğer zaman çizgilerinde gördüğü her şeyi hatırlıyor. Hibiya uzaktan bir şeye kuş bakışı bakabiliyor. Konoha kendine yeni bir vücut yapabiliyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.