Jump to content

0nLin3

Üyeler
  • İçerik sayısı

1043
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

İletiler bölümüne 0nLin3 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Tabiki izledim [emoji1]

Evet altaki sana söylüyorum [emoji4] black rock shooter izledinmi [emoji4]

Açılış şarkısınını Vocaloid söyleyecek ve ben izlemeyeceğim öyle mi? :D

Alttaki Kamisama no Inai Nichiyoubi izlememiştir. Beni üç bölümde ağlatmayı başaran tek anime :D

2. A , özür dilerim . Tamam .

"Çok yaşa ülkemiiz !"(Korece) lafı kime aittir o zaman :D

Cevabı vermiş oldun -_- Hetalia'dan Kore :D

"Yemek yemeden veya uyumadan dayanabilirim, ama bilgisayarım olmadan asla yaşayamam."

3. Uzaylı kedi kadınların olduğu bir ecchi vardı adını bilen yardımcı olabilir mi ?

Asobi ni Iku yo! olması lazım, ama bundan tam emin değilim. 

gökyüzünden 3 büyülü kişi geliyordu hepsine bilet gidiyordu ve yanlarındaki oyunları öğreten bir tavşandı   :D

Mondaiji-tachi ga Isekai..... diye devam eden :D

4. Soranohikari artık çeviri ile ilgilenemeyeceğini haber verdi. Şimdiye kadarki emekleri için ona teşekkür ediyorum. Ayrıca, Cilt 1 Bölüm 1 yenilendi. Yazım hataları, terimlerdeki uyuşmazlıklar ve atlanmış bir paragraf düzeltildi. Bir de size iki sorum var.

1)Sizce oyun isimleri Türkçe mi kalsın İngilizce mi?

2)Stat terimi İngilizce mi kalsın yoksa çevrilsin mi? Çevrilmesini istiyorsanız sizce Türkçe karşılığı ne olmalı?

http://moonlightsculptortr.blogspot.com/2014/05/cilt-1-bolum-1-bir-karanlk-oyuncunun_31.html

5. Arifureta'nın LN versiyonundan resimler internete düşmüş.

http://imgur.com/a/GNSTn

Beklediğimden daha iyi :D Sırada Shia'nın çizimleri var. WN'den çok farkı olacakmıymış bilginiz var mı? Yoksa aynı mı olacak?

fazla mı +18 olmuş sanki?

Zaten WN'de de ileride +18 sahneler var, yani pek şaşırtıcı değil. Normalde bu kadar göze batmıyor. Ama LN'de özellikle o sahneleri çizmişler :D

Şahsen ben ayının kolunu kopardığı sahneyi tercih ederdim. Çok daha etkili olurdu.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.