Jump to content

Gorkito

Üyeler
  • İçerik sayısı

205
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

İletiler bölümüne Gorkito kullanıcısının eklediği dosyalar

1. günaydınlar forum halkı

Ohayou_Kerem, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Haha iyi yapmışsın. Boş ver paran cebinde kalsın :D 

Teşekkür ederim :) Ayh öldüm valla, bu neymiş ya, yapış yapış olduk. :bled2-onion-head-emoticon:

Oo @Gorkito beyfendi, sizi discord harici bir yerde görmek çok hoş :D Hoş geldin.

hoş bulduk, yerimizi çok boş bırakmayalim dedik, malum adminlerle anlaşıp 2.liği alanlar var :embarrassed3-onion-head-emoticon:

2. Mutaika, 29.04.2021 - 00:15 tarihinde yazdı:

Ben gelene kadar sen gitmişsin sonra tekrar gelmişsin ohooo çok geç kalmışım.

Haa yok bekle başını görmemişim. Umarım sınavın iyi geçer, bana ne yazdığını anlamadım ama anlayabileceğim bir şey ise gece uyurken aklıma gelir büyük ihtimal. 

hoş geldin demek için çok geç, bay bay yine görüşmek üzere muratcım:bye1-onion-head-emoticon:

3. pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Hahaha evet kesin uyursun. :D Hahahaha hocayı niye bozuyorsunuz yav? :D Ben de Harry Potter'ın son filminde uyuya kalmıştım herkes ona şaşırır. :D 

İyi çok şükür geçmiş, geçmiş olsun. :) Evet ya susuzluk da baş ağrıtıyor bayağı. Bizim aile aslında su içer ama ben de bi sıkıntı var. :D Bazen su dibimde olsa bile hiç susuzluk hissetmediğim için unutuyorum içmeyi. :)) Yani ben böyle unutmalı durumlarda kağıda kocamanca unuttuğum şeyi yazıp gözümün önünde bir yere asıyorum, veya telefondan alarm falan. 

Haha merak etmeyin efenim artık hissedeceksiniz. :D 

Aynen ya İsmail abi cidden ayrı bir renk katıyor diziye. :) 

Tünaydın Capri, naber?

Merhaba, naber?

iyi diyelim, iyi olalım. senden naber?

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.