Jump to content

Gorkito

Üyeler
  • İçerik sayısı

205
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

İletiler bölümüne Gorkito kullanıcısının eklediği dosyalar

1. pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

O yetmez canım. :D 

Korkaklık değil çekingenlik işte de yani şakasına takılıyorum. :D Zaten öyle çok merak edilecek bir yüzüm yok, sizinkini de aslında görmek istediğimden değil de sadece birisini beni bilirken benim onu bilmemem biraz rahatsız ediyor. :) O yüzden alınma yani. :D 

Capri-chan aslında mafya babası. :D 

Sen bizim adamımız olacaksın merak etme. :)

Valla açmasına açarım, ha dışarda biri yüzümü görüp ismimi bilmiş ha internette.

Ama arka planda çöplük var onu düzeltmem lazım :D

annem bile sen halıyı kirletiyon diyip eski halı serdi odama jddhdjdskek

2. spike, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

ohhh bu istek ve azim bana da gelebilir mi acaba...

soru çözerken animelerle alakalı paragraf okuduğu için canı anime çekip dersi bırakan üzgün spike:')

İçeriği Görüntüle

IMG_20210215_120856-min-3__1613380681_78_174_70_192.jpg.64d285033ca8f086657f1760fbb47c1e.jpg

bu arada tünaydın herkese:D

Geçmiş olsun, soru kötü denk gelmiş.

Güzel bir taktik veriyom.

Belli bir gün içinde çözmeye çalış bir takım şeyleri, sonuna ceza koy. İstemeye istemeye çözüyon :D

3. pegasusejder, 22 dakika önce tarihinde yazdı:

İşte ben biraz yoruldum çılgınlar gibi boş yapmaktan. :D Arada fena yapasım geliyor ama bi durulmuş gibi hissediyorum. :D 

Cidden yaşlanmışız biz ya. :D 

BURUN, 24 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben çılgınlar gibi boş yaparım ama bana ayak uydurabilecek insan lazım.

Ayak uydurabilecek 1 sen varsın sadece ikimiz olursada eğlenceli olmaz.Anca düşük viteste takılırız.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

yok ya bende okumuyorum sadece etiketlemelere bakıyorum o kadar.

Boş insanlar :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

4. BURUN, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Mehh ilk yoldaşına böyle deme kalbimi kırıyorsun.

Senseii lik vs de genelde özel şeyler olduğu için dm den hallediyoruz.Hem bunu benim açıklamam saçma bunu bana senpai diyenlere sorman lazım.

Hayırsızlığada bir şey diyemiyicem normal hayatımda da öyleyim biri beni arayıp sormazsa 1-2 hafta kimseyle konuşmadan geçiririm.Almanyaya gittim 1 ay boyunca annemle bile doğru düzgün konuşmadım.:yawn_by_theonionhead-d5qjeu1:

Öyle bir şey oldumu bana soruyolar neden aramıyosun diye  bende neden arayım? Diyorum.

Yani neden arayımki?

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.