Jump to content

Metehann

Üyeler
  • İçerik sayısı

2
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Metehann reacted to Nones in ( 13 / 16 ) Shingeki no Kyojin: The Final Season   
    Anime Adı: Shingeki no Kyojin: The Final Season
    Anime Türü: Aksiyon, Askeri, Güzel, Süper Güçler, Dram, Fantastik, Shounen
    Bölüm Sayısı: 13 / 16
    Yapım Yılı: 2020
    Çevirmen: Nones
    Düzenleme: Nones
    Özet: Eren ve arkadaşları kıyıya ulaştıklarında Marley tehdidi de kendini göstermeye başlar. Devlerin ve insanlığın gizemini çözme arayışındaki Keşif Birliği'ni daha neler beklemektedir?

Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

2. Beğen
    Metehann reacted to ADSADS in ( 13 / 16 ) Shingeki no Kyojin: The Final Season   
    Kolay Gelsin
  3. Beğen
    Metehann reacted to SSYSTEM in Kimetsu no Yaiba Movie   
    crunchrollde çıkmadımı bd versiyonu
  4. Beğen
    Metehann reacted to haikurema in Kimetsu no Yaiba Movie   
    Movie yapıtları normal TV animeleri gibi belirtilen tarihte yayınlanıp çeşitli yöntemlerce internete neredeyse düzenli bir şekilde düşen içerikler değil. Belki internette sinema çekimine rastlayabilirsiniz ama kaliteli halde BD'si yani Blue-ray Disk formatı satışa çıktığı vakit internete düşebiliyor. Yabancı fansub ekiplerinden tutun Türk fansub ekiplerine kadar herkes de sinema çekimi yerine BD şekilde kaliteli versiyonunu bekler. Genellikle BD'ler ise Japonya sinema gösterim tarihinden en az 4-6 ay sonra satışa sunulur. Sonrasında sizin izleyebilmeniz için BD halinin internete RAW formatında düşmesi, resmi veyahut fan çevirisinin sökülebilir halinin yayınlanması gerekir, ki hemen sonrasında Türk bir fansub ekibi el atabilsin. İlaveten istisnai durumlar olabilir. Genel standart 6 ay sonra BD'sinin satışa çıkmasıdır lakin Kimi no na wa anime filminde olduğu gibi 11 ay sonra satışa sunulabilir, COVİD-19 sebepli daha farklı bir durum gerçekleşebilir veyahut Netflix lisans haklarının sahibiyse ve sinema gösterim tarihinden sonrasına yakın bir tarihte kendi platformunda yayınlarsa bu süre sandığımızdan daha kısa sürebilir.
  5. Beğen
    Metehann reacted to alucard42 in Boruto Genel Tartışma Başlığı   
    Baruto'yu  heseba alırsak aslında mangası güzel olup ayda 1 çıkıyor diye Anime conon bölümleriyle zehirlenen bir anime diyebilirim :D Çok nadir olsa bile fiiler veya anime conon bölümlerinden de iyileri çıkyor bunu da belirteyim.
  6. Beğen
    Metehann got a reaction from Gyunduan in Şu animeyi ben yapsaydım şu ismi verirdim   
    Black clover= Power up vermeyi unutan mangaka
  7. Beğen
    Metehann got a reaction from Amygirl in Şu animeyi ben yapsaydım şu ismi verirdim   
    Black clover= Power up vermeyi unutan mangaka
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.