Jump to content

utkudrgn

Üyeler
  • İçerik sayısı

44
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne utkudrgn kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Euphyia, 18 saat önce tarihinde yazdı:

Başlanmaz One Piece ilk başladığımda 700 lerdeydi   , günde 80 bölüm izlediğim oluyordu taa ki 500 lere kadar ondan sonra bi fight oluyor 20 bölüm sürüyo evet şaka gibi ama  Luffy'nin bi fightı ortalama 20 bölüm sürüyo böyle bir şey olabilri mi oluyor açıkçası şuan güncel takip ediyorum kaçıncı bölümde olduğumu bile bilmiyorum 10 bölüm mü izleyecem 964 yayındaysa 954 den başlıyorum zaten ilk 7 dakika özet öncesini anlatıyor hiç bi heyecanı yok :) hevesin kursağında kalır ha illa seviyosan bu temada bi anime büyük savaş  bölümleri var bütün korsan kralı deniz amiralı felan savaşıyor oradan sonra bırak izlemeyi :)

vay kanka sen bitmişin whitebeardı korsanlar kralı mı sandın sen wb korsanlar kralı falan değildi normal bir younkoydu animesi ara sıra saçmalıyor ama mangadan takip etmek candır mangası müthiş 

2. ardhy, 23.03.2021 - 10:03 tarihinde yazdı:

One Piece izlemeyi çok istiyorum, korsan temasını ve animeleri çok sevdiğimden bu yapımı izlemek olmazsa olmaz gibi geliyor ama bölüm sayısından dolayı haliyle korkuyorum başlamaya. ne dersiniz bu saatten sonra başlanır mı , en kısa nasıl izlenir, mangasını okusam güncele daha hızlı yetişebilir miyim yoksa animesini mi önerirsiniz? lütfen cevaplarsanız sevinirim

One piece izlemeyi istiyorsan izle bak ben 23 yaşıma gelmişim animelerden manimelerden hepsinden bıktım tükendim bi tek one peice i takip ediyorum konusu hikayesi müthiş bir şey sadece korsanlık değil

D nin iradesi Raftel Joyboy gibi onlarca büyük hikaye varken izlememek ayıp oluyor direk şu saaten sonra başlanır mı başlanır en kısa nasıl izlenir fiileri atlayabilirsin çok gereksiz mangasını okusan günde 25 bölüm okusan 1 ayda falan yetişiyorsun animesini izlerse 2.5 ayda falan yetişirsin hangisini önerirsin dersen mangasını öneririm çünkü animede 20 dakikaya tamamlamak için elinden geleni yapıyorlar hikayede hiç olmayan saçma sapan olayları gaza gelelim diye koyuyorlar manga candır o yüzden hemde olaylar daha hızlı falan gelişiyor iyi günler

One piece hakkında tartışmak teori üretmek bana sormak istediğin veya diğer animeler hakkında veyahut benle normal şekilde konuşmak istersen discord nickname:Utku#9033

3. Merhaba dostum. Benim adımda Utku 23 yaşındayım,Anestezi teknikerliği okudum, şuan KPSS çalışıyorum. Bende kendimi bildim bileli anime izliyorum, en sevdiğim anime One piece. Merak ettiğin,öğrenmek istediğin herhangi bir şey olursa bana yazabilirsin. Umarım iyi anlaşırız,umarım iyi zaman geçirirsin. konuşmak istersen; Discord:Utku#9033

4. Asami, 21.02.2021 - 23:46 tarihinde yazdı:

forumlarla çok aram yok açıkçası, kendi halimde takılır arada animelere yorum atar çıkardım ben. nerden esti kafama bilmiyorum kayıt olasım geldi, nasıl bir yer bana biraz açıklayabilecek varsa buyursun anlatsın. ayrıca 17 yaşındayım lise 3 öğrencisiyim anadolu lisesinde sayısal okuyorum. gayet klasik bir anime zevkim var farklı ıvır zıvırlarla çok işim olmaz shounen, dram, romantik, komedi, korku - gerilim animelerini severim spor animeleriyle alakam olmaz böyle yani, cevap vermezsenizde canınız sağolsun çok cevap bekleyerek yazdığımda söylenemez maksat bi izimiz olsun.

Merhaba dostum. Benim adımda Utku 23 yaşındayım,Anestezi teknikerliği okudum, şuan KPSS çalışıyorum. Bende kendimi bildim bileli anime izliyorum, en sevdiğim anime One piece. Merak ettiğin,öğrenmek istediğin herhangi bir şey olursa bana yazabilirsin. Umarım iyi anlaşırız,umarım iyi zaman geçirirsin. konuşmak istersen; Discord: Utku#9033

Forum nasıl bir yer açıklayayım forum, insanların bir konu hakkında tartıştığı-sohbet ettiği arkadaş olduğu bir yerdir. Genelde türkanime forumlarında animelerin mangaları yada animenin kendisi hakkında konuşulur. Bildiğim kadarıyla 1-2 tane sohbet yeri de vardı, isteyen oraya gidip konuşabilir yada anime hakkında vs. tartışabilir.

5. Merhaba dostum. Benim adımda Utku 23 yaşındayım,Anestezi teknikerliği okudum, şuan KPSS çalışıyorum. Bende kendimi bildim bileli anime izliyorum, en sevdiğim anime One piece. Merak ettiğin,öğrenmek istediğin herhangi bir şey olursa bana yazabilirsin. Umarım iyi anlaşırız,umarım iyi zaman geçirirsin. konuşmak istersen; Discord: Utku#9033

6. lulideft, 14 saat önce tarihinde yazdı:

Selamlar birkaç kişi gördüm, tanışalım kaynaşalım arkadaş olalım muhabbetlerin de. Uzun süredir anime izleyen bir arkadaş arıyordum ama bulamıyorum, bulsam dahi konuşma kesiliyor bir yerden sonra bunu da hoş karşılamıyorum hahah. Adım Dilara, 19 yaşındayım. İlgi alanım resim çizmek kesinlikle. Manga çizmeyi planlıyorum. Onun dışında animasyon projem de var. Kitap okumayı severim her ne kadar son zamanlarda okumasam da. Anime izliyorum zaten djsjdkfj 5-6 yaşlarımda Yu-Gi-Oh ve Beyblade 2002 ile başlamıştım. Onun dışında 300+ anime izledim. Manga okuyorum, okumaya yeni başladım yani geçen sene itibari ile 40+ manga okudum. YKS çalışmaya çalışıyorum ne kadar çalışamasam da hahah. Animelere geçen sene daha da sardım. İlerliyorum. Şuanda da uzun soluklu animelere geçtim. Bakalım beni ne bekliyor. Bu arada İstanbul’da oturuyorum. 

Merhaba Dilara. Benim adımda Utku 23 yaşındayım,Anestezi teknikerliği okudum, şuan KPSS çalışıyorum. Bende kendimi bildim bileli anime izliyorum, en sevdiğim anime One piece. Merak ettiğin,öğrenmek istediğin herhangi bir şey olursa bana yazabilirsin. Umarım iyi anlaşırız,umarım iyi zaman geçirirsin. konuşmak istersen;

Discord: Utku#9033

7. b4unsei, 2 saat önce tarihinde yazdı:

selam ben sena. rastgele açtığım bi animeyi izlerken yanda gördüğüm şeyler dikkati çekti ve birkaç tanışalım yazısı okuduktan sonra işte buradayım:d 17 yaşındayım ve 11 tm öğrencisiyim. anime izlemeye yeni başladım sayılabilir. studio ghibli filmlerinden birkaçını izledikten sonra death note izledim ve izlemeye devam ediyorum. ayrıca kasımda manga almaya başladım şu an 13 ciltlik küçücük bi koleksiyonum var^^ 2021de 100 manga yapmak istiyorum umarım olur (cüzdan left the chat) kayıt olduğum ilk forum burası bu yüzden seviye olayları hakkında falan bilgim sıfır ufaktan bahseden olursa süper olur. umarım iyi anlaşırız:floating-crazy-rabbit-emoticon:

Merhaba Sena. Benim adımda Utku 23 yaşındayım,Anestezi teknikerliği okudum, şuan KPSS çalışıyorum. Bende kendimi bildim bileli anime izliyorum, en sevdiğim anime One piece. Merak ettiğin,öğrenmek istediğin herhangi bir şey olursa bana yazabilirsin(o level olayı hariç onu bende bilmiyorum :(). Umarım iyi anlaşırız,umarım iyi zaman geçirirsin. konuşmak istersen; Discord Nickname:Utku#9033

bir dönemler baya bi mangalarım figürlerim vardı yarısı kırıldı diğer yarısını üniversiteye giderken kullandığım evde unuttum ):

8. Kedi_Yusha, 13 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba ben Kedi_Yusha !!

13 yaşındayım ve en sevdiğim anime Naruto. 

Animeler ve Japon kültürü hakkında daha fazla şey öğrenmek için buraya kaydoldum,umarım iyi geçiniriz  ^-^

Merhaba dostum. Benim adımda Utku 23 yaşındayım,Anestezi teknikerliği okudum, şuan KPSS çalışıyorum. Bende kendimi bildim bileli anime izliyorum, en sevdiğim anime One piece. Merak ettiğin,öğrenmek istediğin herhangi bir şey olursa bana yazabilirsin. Umarım iyi anlaşırız,umarım iyi zaman geçirirsin. konuşmak istersen; Discord Nickname:Utku#9033

9. Licht_, 18 saat önce tarihinde yazdı:

Arkadaşlar merhaba, Ben Licht, 19 yaşındayım. Bu ismi Black Clover animesinden aldım. Neden Licht diye soracak olursanız onun fikirleri benim fikirlerimle birebir örtüştüğü için. Yaklaşık 2 yıldır anime izliyorum pek çok anime izleyemedim. Zaman bulamadım ama şuan zamanım var ve keyiflice oturup Anime'mi izleyeceğim. Afyon'da Turizm Rehberliği hazırlık okuyorum (Uzaktan olduğu için evimden tabiki) belki bu sene bölümümü değiştirebilirim ama olsun. Her neyse çok uzatmadan sizlere selamımı sunuyorum. 

Merhaba dostum. Benim adımda Utku 23 yaşındayım,Anestezi teknikerliği okudum, şuan KPSS çalışıyorum. Bende kendimi bildim bileli anime izliyorum, en sevdiğim anime One piece. Merak ettiğin,öğrenmek istediğin herhangi bir şey olursa bana yazabilirsin. Umarım iyi anlaşırız,umarım iyi zaman geçirirsin. konuşmak istersen; Discord Nickname:Utku#9033

10. HatakeSatoru, 18 saat önce tarihinde yazdı:

Herkese selam ben Ceyhun, 21 yaşında sıkı bir anime takipçisiyim.

Naruto-Bleach-One Piece gibi uzun soluklu animelerin yanında

HxH-Wolf Rain, Ushido to Tora ve tek tek yazmaya üşendiğim 14 animeyi daha soluksuz bitirdim.

Favori animem pek bilinmese de Ikebukuro West Gate, diğer büyük yapımları da çok seviyorum fakat bunu yeri bende ayrı.

Merhaba dostum. Benim adımda Utku 23 yaşındayım,Anestezi teknikerliği okudum, şuan KPSS çalışıyorum. Bende kendimi bildim bileli anime izliyorum. Merak ettiğin,öğrenmek istediğin herhangi bir şey olursa bana yazabilirsin. Umarım iyi anlaşırız,umarım iyi zaman geçirirsin. konuşmak istersen; Discord Nickname:Utku#9033

11. chuuyase, 18 saat önce tarihinde yazdı:

merhabalar,16 yaşındayım ilk animemi 2 3 sene önce izlemiştim  fakat son 6 aydır aktif bir şekilde anime izliyorum.Naruto,bungou stray dogs,no game no life,kimetsu no yaiba gibi birçok animeyi bitirdim/izlemeye devam ediyorum.Tam olarak burada nasıl aktif bir şekilde sohbete yönelebileceğimi bilmiyorum,yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba dostum. Benim adımda Utku 23 yaşındayım,Anestezi teknikerliği okudum, şuan KPSS çalışıyorum. Bende kendimi bildim bileli anime izliyorum, en sevdiğim anime One piece. Merak ettiğin,öğrenmek istediğin herhangi bir şey olursa bana yazabilirsin. Umarım iyi anlaşırız,umarım iyi zaman geçirirsin. konuşmak istersen; Discord Nickname:Utku#9033

12. RiseRevolution01, 04.02.2021 - 14:08 tarihinde yazdı:

Merhabalar.

Ben 9. sınıf anadolu lisesine gidiyorum. Korona sayesinde mi demeliyim korona yüzünden mi bilmiyorum ama ucu ucuna tutturdum liseyi :D 0,007 ya da 0.07 gibi bir puanla tutturmuştum. Böyle diyorum ama aslında çok iyi bir lise. Aksaray'da toplam 4 tane nitelikli lise var zaten.

Neyse. Anime bağımlısı birisiyim desem yanlış olmaz. Normalde de izlerdim ama geçen sene korona yüzünden okullar tatil olunca 2. dönem LGS'ye hazırlanmam gereken zamanlarda anime izliyordum :P Şu ana kadar 100'den fazla seri bitirdim. Yanlış hatırlamıyorsam 6. sınıfta yani 2018 - 2019 zamanlarında başladım animeye. İlk animem Attack on Titan'dı. O yüzden 1. sezonu eksik eksik. Anime hakkında hiçbir şey bilmiyordum izlediğim zamanlar.

Manga okumaya da Attack on Titan sayesinde başladım denilir mi bilmem. Manga diye bir şeyin olduğundan haberim yokken spoiler istediğim birisi kandırmıştı beni Japonya'da tanıdıklarım var diye :D Şu an kitap olarak satın aldığım 17 kitap var. Ayrıca internetten okuduğum da çok seri var. Yakında Owari no Seraph okumaya başlayacağım.

Çok uzun yazmışım sıkmışsam özür dilerim. Huyum bu konuşacak bir şey bulunca duramıyorum :D O yüzden arkadaşım yoktur belki.

Bir sorum olacak bu level sistemi nasıl işliyor? Bulamadım forumda onunla alakalı bir şey.

Kullanıcı adımdan kıllanmayın havalı geldiği için yazdım anlamını biliyorum :D

MyAnimeList hesabımın adı: alisldk01

Merhaba dostum. Benim adımda Utku 23 yaşındayım,Anestezi teknikerliği okudum, şuan KPSS çalışıyorum. Bende kendimi bildim bileli anime izliyorum. Merak ettiğin,öğrenmek istediğin herhangi bir şey olursa bana yazabilirsin. Umarım iyi anlaşırız,umarım iyi zaman geçirirsin. konuşmak istersen;

Discord Nickname:Utku#9033

13. LordJigen, 12 saat önce tarihinde yazdı:

Öncelikle selam.

16 yaşındayım ,  öyle çok bi hobim yok anime izlemek diyip geçeyim burayı en iyisi.Anime izlemeye 1 yıl önce falan başladım.

Öyle çok da anime izlemiş değilim açıkcası , öneri verirseniz de izlerim ama şöyle bir sıkıntı var ben aşırı yavaş tempota anime izleyen birisiyim

Örnek vermek gerekirse one piecede 3 ayda 80 bölüm anca izledim.

yani kısacası sıkılınca anime izlemek isteyen biriyim ama üşenip izleyesim gelmiyor bazen.

Neyse işte inş düzgün olmuştur.

Umarım iyi zaman geçiririz.:))

Merhaba dostum. Benim adımda Utku 23 yaşındayım, bende kendimi bildim bileli anime izliyorum. Merak ettiğin,öğrenmek istediğin herhangi bir şey olursa bana yazabilirsin. Umarım iyi anlaşırız,umarım iyi zaman geçirirsin.

konuşmak istersen;

Discord Nickname;Utku#9033

14. spike, 22 saat önce tarihinde yazdı:

merhaba ben spike, 19 yaşındayım ve yaklaşık 2 yıldır anime izliyorum. açıkcası buraya katılmamın sebebi hala anime konusunda bir 'çömez' olduğumdan sizlerin değerli anime tavsiyelerini almak^^

bunu burada söylemek için doğru başlıkta mıyım bilmiyorum ancak animelerin yarattıkları o dünyaların içinde bulunmak biraz olsun dünyadan beni uzaklaştırdığından her animeye ve onların mangakasına büyük bir saygım var diyebilirim, umarım gerçeklikten kaçtığım bu dünyayı, bu forumun sayfalarında da hissedebilirim.

japon tarihine ve kültürüne de açıkcası meraklıyım, umarım burada bu başlıklar ile alakalı da forum konuları da daha çok bulabilirim..

tekrardan hepinize merhaba, umarım iyi anlaşırız:))

Merhaba dostum. Benim adımda Utku 23 yaşındayım, bende kendimi bildim bileli anime izliyorum. Merak ettiğin,öğrenmek istediğin herhangi bir şey olursa bana yazabilirsin. Umarım iyi anlaşırız,umarım iyi zaman geçirirsin.

konuşmak istersen;

Discord Nickname;Utku#9033

15. MikasaWithInTheFire, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Eğer devam serisi olsaydı tam anlamıyla o zaman adı Boruto olmazdı. Shippuden kıyası yapmadım bende zaten, ayrı bir anime gibi düşünülmeli. Ha şimdiden sonra animenin gidişatı daha iyi olabilir çünkü Kishimoto manganın başına geçiyor. 

Yani açıkçası ben borutoyu gördüğümde dedim ki aha one piece`e kafa tutacak adam akıllı anime çıkıyor bunu izlerken deli gibi eğleniriz şimdi diye bekledim animeyi önüme velet koydular açıkçası devam animesi olmasada hikayesiyle vesaire bağlantılı bi anime en az naruto shippuden kadar sağlam bi anime beklerdim

16. MikasaWithInTheFire, 22 saat önce tarihinde yazdı:

Ayrı bir anime olarak düşünüp, gelişen teknolojik şartlar ve orochimaru gibi bir baş belasının olmayışı yüzünden insanların beğenmemekte ısrar ettiği, gereksiz yere linçlediği anime.

insanların borutoyu sevmeme nedeni Naruto Shippudenden sonra aha Naruto hokage oldu bakalım başına ne gelicek diye düşünürken bi anda boruto gibi bir veledi önümüze koymalarından dolayı linç yiyorlar ki bence linç etmekte azda olsa haklılar bana göre naruto shippuden ile boruto kıyaslanamaz naruto shippuden çok daha güzeldi en azından benim görüşüm böyle 

17. erdemcicek, Şimdi tarihinde yazdı:

Bleach olayların çok yavaş ilerlediği bir seri. ilk 20 bölüm sadece animenin girişi bize shinigamileri hollowları vb şeyleri anlatıyor. bikaç bölüm izleyip direk 15. bölüme falan atlasan fazla bişey kaybetmezsin çünkü bir olay yok. 21. bölüme kadar ordan oraya koşturuyorlar. 21. bölümden itibaren anime başlıyor tüm karakterleri en güçlüleri tanımaya başlıyoruz. Bol kanlı savaşlar izliyoruz. antrenman dövüş sürekli bunlarla geçiyor 54. bölüme kadar. Ama güzel dövüşler. Ha arada bir flashback (geriye dönüş) falan giriyor ama hikayeyi anlamamız için gerekli. 60. bölümle anime çok daha üst bir noktaya çıkıyor. (en güçlü düşman)'ın kim olduğunu söylemeyeceğim ama onunla animenin asıl hikayesi başlıyor. Bundan sonra ana karakterimiz güçlenmek ve kendinden çok daha güçlü olan düşmanları yenmek için çalışıyor ve kendine şunu ilke ediniyor:   "Kazanmak istediğim için savaşmıyorum, kazanmak zorunda olduğum için savaşıyorum!"

Bleach aslen çok iyi animede çok yavaş ilerliyor ve orihime var bide anime boyu kurasaki-kun kurasaki-kun tilt etmese çok iyi anime :d

18. mehlikanisa, 19.11.2020 - 15:42 tarihinde yazdı:

merhaba ben mehlika nisa. 17 yaşındayım, 12. sınıf öğrencisiyim. anime izlemeye yeni başladım birkaç tane izledim sadece. şu an için en sevdiğim karakter death note'tan light. animeler, mangalar ve  japon kültürü hakkında daha çok şey öğrenmek istediğim için ve birkaç arkadaş edinirim belki diye foruma üye oldum. benimle iletişime geçmek, arkadaş olmak isteyen vs. discordtan ekleyebilir mehlikanisa#4448 

Hoşgeldiin, ben Utku. 23 yaşındayım, sohbet etmek muhabbet etmek istediğin bir zaman olursa burdayım.Umarım iyi anlaşırız,iyi zaman geçirirsin.

19. umutyilmazkurt, 19.11.2020 - 17:32 tarihinde yazdı:

Selamlar ben Umut. 20 (1 aralıkta 21 olacak) yaşındayım ve foruma bugün katıldım. Astronomi ve Uzay Bilimleri 2. sınıf öğrencisiyim. Umarım harika vakit geçiririz. Bu arada seinen türü animeler izlemeyi seviyorum.

Hoşgeldin dostum, ben Utku, yaşım 23.Umarım iyi geçiniriz,Sohbet,Muhabbet etmek istersen burdayım. 

20. sefatech, 21 saat önce tarihinde yazdı:

selamlar ben sefa. 16 yaşında 11. sınıf öğrencisiyim anime izlemeye başlıyalı 3 4 ay oluyo herhalde . bu aralar favori animelerim devilman cry baby, owari no seraph, akame ga kill animelere ilgim olduğu için ve birkaç arkadaş edinmek istediğim için foruma üyü oldum . okuduğunuz için teşekkürler gününüz güzel geçsin.

Hoşgeldin Sefa, ben Utku. Umarım iyi zaman geçirirsin,iyi anlaşırız.Sohbet etmek istersen burlardayım.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.