Jump to content

Pøllux

Üyeler
  • İçerik sayısı

454
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

13

Pøllux kullanıcısının paylaşımları

1. Pøllux

İtiraf Köşesi

Nan sen nerelerdesin bakim, açıkla hemen, özledim en seniğ! Ben Map tanımadıysan :(
  2. Pøllux

İtiraf Köşesi

Şu Narutoda yarılan arkadaşlar One Piece'yi izlesinler, ben narutoda çok sırıttım ama kahkaha attığım sayılı yer var, One Piece nefes alamamıştım bir kere gülmekten :D
  3. Pøllux

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum internette son 4 haftadır bu forumdan başka bir yere girmiyorum :D
  4. Pøllux

İtiraf Köşesi

3 Yıldır Silkoard diye okuduğum oyunun ismine dikkatlice bakınca "Silkroad" olduğunu fark ettim. Napsam, şaşırsam mı, kendimle mi dalga geçsem, anlamadım, karamsarlık içindeyim. :D
  5. Pøllux

Minato, Tsunade'nin oğlu diyorlar ya... :)

Hayır nan şaka yapıyordum :D
  6. Pøllux

Minato, Tsunade'nin oğlu diyorlar ya... :)

Obito da Jiraiya'nın oğlu zaten.
  7. Pøllux

Anime İstek ve Önerileri

Kore wa zombie desu ka? nın ikinci sezonu var. Kiss x Sis'in ovalarını izleme. Burun kan kaybından ölürsün. Rosario to vampire var. 2. Sezonu da var Capu 2. School Days'i bitir. 12. bölümü turkanime'de yok, animefreak'dan izle. Ciddiyim.
  8. Bende sıkıntıdan sizin sohbetinizi okuyorum :(
  9. Pøllux

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

Sanırım silinmiş. Ama söylüyorum tekrar , Makoto Ito ve Sekai. Ciddiyim, fikrimi değiştirdim, School Days'i izleyin, hayat fikrinizi değiştirir. Spoiler vardır : Sekai olmasının nedeni önce kankasına çocuğu ayarlayıp sonra trende öpmesi 1. Makoto Olmasının nedeni sırf afedersiniz Kotonoha ona vermiyor diye Sekai'ye sarkması 1. Sekai olmasının nedeni hayır dedikten 2 saniye sonra kendini bırakması 2. Makoto Olmasının nedeni Kotonoha'yı Çöp'ün yanında tersleyişi (Ki burada rahat 30 dakika boyunca Makoto'ya hiçkimseye etmeyeceğim kadar ağır küfürler ettim.) 2. Sekai Olmasının nedeni kendi 2. kankasının Makoto'yu sevdiğini öğrendikten 2 dakika sonrasında gidip Makotoyla sevişmesi 3. Makoto Olmasının nedeni Kotonoha'ya O ACILARI YAŞATMASININ nedeni, kız tramvaya girdi, Ağacın altındaki telefon konuşmasında 1 Saat boyunca durdurup ağlamıştım. 3 Sekai Olmasının nedeni kendini hamile göstermesi 4. Makoto Olmasının nedeni , tam adam olucak derken, Kotonoha'ya dönerken, büyük bir hata yapıp tekrar sekai'ye kayması. Sekai olmasının nedeni Makoto'yu öldürmesi. Hiç gerek yoktu buna. Zaten araya giren oydu. Makoto olmasının nedeni, şerefsiz olması. Ayrıca dizin en sonundaki Yatlı bölümü izledikten sonra 1 ay kendimi dünyaya kapattım adeta. Kendime gelene kadar notlarım düştü.
  10. Pøllux

Sabo hakkında teori.

Oha aslında doğru olabilir ama trafalgar olmak için çok cool olmalı
  11. İsmi Duyduktan Sonra Tövbe Bismillah , Konuyu okuyunca Fesupanallah dedim. O nasıl isim, o nasıl konu?
  12. Kankammm! Doğum günün kutlu olsun, senin için 12'lere kaldım yatmadım tam 00:01'de mesaj atmak için! Nice yıllara Ezgi! Seni seviyoruz!
  13. Oha, hangi ezgi, bizim toprakezgi mi?
  14. Eheh, Anime wallpaperları koymayı bıraktım . Sonra ağlıyorum duygulanıp, Kotonoha'yı , Jiraiya'yı görüyorum. School Days, Naruto, One Piece diyorum... Neyse. Buyurun:
  15. Pøllux

Anime İstek ve Önerileri

High School Of Dead'ı TV ye takıp izlerken annem odaya girdi, tesadüfe bakın, 4.bölümdü. Bence dikkatli izle. School Days, Another izle. Kiss x Sis Komedi. High School DxD Tarzında ve biraz daha komedi içeriği olan Kore wa Zombie Desu ka? var. 2. Sezonun yarısındayım şu an. Kennet izindeyim! . 26 Ecchi bitti . Sıkılıyorum nan.
  16. Tabikide En iyi anime diye bir kavram olamaz ama animeler olur. Birkere Naruto'dan güzel senaryosu ile School Days, 12 bölümde destan yazan efsane animedir. Ecchiliğin sınırını bilen ama psikolojinizi bozan bir animedir. Aslında Makoto ve Sekai olmasa anime güzelde. Neyse asfasassa. Ayrıca One Piece. One Piece candır, eğlendirir adamı, güldürür adamı, ders aldırtır adama, sevgiyi öğretir adama. Naruto değilde Naruto SP'de yaşanan şeyler çok güzel bir senaryoya sahip, Pain'in amacı, Jirayia ve diğer olan bütün şeyler çok anlamlı. Bleach'ı biraz boş görüyorum ama dövüşlerine hayranım. Death Note süper bir senaryoya sahip. Ancak çok uzattılar. Fairy Tail'i izlemedim, harbi lan, niye izlemedim? yarın başlarım. School Days ve One Piece bence en iyileri. EDİT! : Bu arada Bleach ve One Piece'nin Openinglerinin hastasıyım. Hele Bleach'ın Change!'si . Orihime çok tatlı söylüyor lan. One Piece Opening 11 Share The World ayrı bir dava. Ayrıca School Days'de şöyle birşey var. ASLA hiçbir ANİMEDE böyle bir arkaplan müziği/olay senkronu bulamazsınız. Duygusal anlarda hıçkırarak ağladım ben o müzikler yüzünden. Hele Kotonoha'nın Makoto'ya -- Spoiler vermeyeyim. Naruto'nun da Duygusal openinglerine hastayım. Bir openingde (sanırım 6) ilk başında Jiraiya 2 li dondurmayı bölüp Naruto'ya veriyordu sonra Itachi Sasukeyi seviyordu falan. (Flow-Sign'di ismi) Çok duygusaldı , her izlediğimde Ero-sennin sama'ya üzülürüm. SEVİYORUM! Edit 2 : Dediğim Naruto'nun duygusal openingi buydu : @ Hokage_Minato - Bu sana :D http-~~-//www.youtube.com/watch?v=sM0dsJNBkec
  17. Map, Villian, Invillian , yada herneyse. Merhaba.

18. Eh, her yarışmaya yapıştığım gibi buna yapışmayacağım, hiç uğraşamam, birincisi ben AMV yapmam, çok tembelim. Ödülü ne olursa olsun, yani kardeşimin düğününe bile hazırlamam. Uğraşmam yani. Filmlere falan efekt yapıyorum After Effects ile ama Sony Vegas'la cebbeleşemem ben senkron falan. Ödül birde çok az geldi bana. Herkeze başarılar, benim 1. belli.
  19. Pøllux

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Sanırım School Days'den Kotonaha olur, yazık lan kıza, çok tatlı :D Ağladım ben kaç gece onun için.
  20. Pøllux

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

Öyle bir karakter var ki, sanki anime dünyasındaki şerefsiz karakterlere tepki olarak yaratılmış. Sanki o kötü karakterleri meleğe dönüştürmek için yaratılmış bir şerefsiz. O kadar yüzsüz, o kadar insanlıktan çıkmış bir adam ki. Gin,Naruto,Sasuke,Sakura yada herhangi bir karakter. Hepsi meleğin önde gideni kalır yanında. Laptopuma tekme attıran şerefsiz o.. ,neyse. School Days, asla izlememenizi öneririm. Ciddiyim. İlk başta iyi başlayan hikayenin sonradan kayması ile... Hayatım boyunca Makoto Issei kadar şerefsiz,haysiyetsiz,yüzsüz,....., devamı küfür olduğu için.... School days çok ağır bir animeydi ve bende bile bazı psikolojik dengesizliklere yol açtı. En sonlara doğru izlemek istemedim ama kendimi tutamadım. Kesinlikle başlamamanızı öneririm. Bana birisi sakın başlama demişti, bende meraktan çıldırıp başladıktan sonra psikolojim alt üst oldu. Ayrıca şu an gayet ciddi olarak o animenin kaldırılmasını istiyorum. Gerçekten ağır bir anime. Veya +13 gibi birşey yapın. Ben küçük bir arkadaşımla (12) 5-6 bölüm izledim. Sonra O Makato denen şerefsiz herifin yaptıklarını daha fazla izleyip psikolojisinin bozulmasını istemeyerek onu ekranın başından kaldırttım. Hayatımda bu kadar haysiyetsiz bir şerefsiz görmedim. Diziyi izleyenler (Allah Yardımcınız olsun) bilirler. İzlemeyenler, mazoşist'seniz şiddetle öneririm, ama değilseniz, yanına bile yaklaşmayın, konusuna bile bakmayın, konusuna aldanıp izlemeyi hiç denemeyin, hadi izlediniz, 5. Bölümden ileriye gitmeyin. Sizi uyarıyorum. Kısacası, Hiçbir anime karakteri Makato İssei kadar şerefsiz ve gıcık olamaz. Laptopumu kırdırıcaktı bana. Yazarken bile sinirden ellerim titriyor... Daha fazla yazamayacağım.
  21. Pøllux

Death Note'da Son 3 Manga

Death Note . Benim o zamanki animelere çizgi film diyen aklımla, izledikten sonra aklımı başına getiren anime. Anime'yle çizgi filmin arasındaki uçurumu fark ettiren Anime. Death Note olmasaydı Anime'den haberim bile olmazdı. Death Note , izlediğim bütün kısa animelere kıyasla, asla 3. Sezonun gelmesini istemediğim animedir. Çünkü tam kıvamında bitirebilen, olayları son bölümlere tıkıştırmayan (bkz: School Days, High S. DxD) bir animeydi. Ayrıca bana çok koyan 2. animedir. (1.si School Days). Tam Kıvamında bittiği halde uzatılmaya gerek duydukları için, yeni bir öykü yazmaya çalıştıkları için firmayı ve yazarı kınıyorum. Sadece bundan bahsetmiyorum, gerçekten yeni bir Death Note serisi başlayacakmış. Başka bir Shinigami defter düşürücekmiş vs. Kim Light'ın yaptığını yapabilir ki? Kim o defteri alıp 4. Kira olabilir? Belki de kira'nın bir hayranıdır. Ama birşeyi değiştirmez. Sadece tam bittiği yerin tadı kaçar ve Death Note'un diğer animelerden farkı kalmaz. İsraf diyorum, başka bir laf etmiyorum..
  22. Uzun süreliğine bir ara.

23. Pøllux

Bleach Manga Bitiyor!!

Daha o kadar soru işareti varken bitiriyorlar.
  24. http://www.youtube.com/watch?v=sM0dsJNBkec Hala dinlediğimde Jiraiya-sensei aklıma gelir ve ağlarım. Heey gidi günler be, ilk animem Naruto...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.