Jump to content

Pøllux

Üyeler
  • İçerik sayısı

640
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

13

Pøllux kullanıcısının paylaşımları

1. Pøllux

Üye Albümü

Allah belamı versin la , keşke zayıfken fotoğraf çekilseydim , şimdi eşek gibiyim maşallah :P Beğn (Soldaki -.-)
  2. Mutlu forum mutlu insanlar mutlu ben adasdsadasdas

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. ohmy34

ohmy34

^_^ misaki-cahn geldi aklıma nedense ...

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Niye eski durumları deşiyosun? :O

4. Pøllux

Pøllux

oha la adhawhwdaaw

3. Pøllux

En Beğendiğiniz Cosplay!!

4. Öyle diyorsun da millet kısa istiyor , ortalama birşey deneyeceğim . Siz bana bitince haber verin la , ben takip etmiyorum. Bi çırpıda bitiricem direk.
  5. ADWAFAIDAWJDAW

6. Map Anime Yorumluyor Nedir? Tunç'un yani benim , yaz aylarında başlattığım ve çeşitli animelerin arkasından çekiştirdiğim iğrenç birşey. İyi veya kötü olarak eleştiriyorum işte , bütün bölümleri burda, bye. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ MAY - Bölüm 1 | School Days MAY - Bölüm 2 | Elfen Lied MAY - Bölüm 3 | Sword Art Online MAY - Bölüm 4 | Mirai Nikki MAY - Bölüm 5 | Another MAY - Bölüm 6 | Death Note MAY - Bölüm 7 | Guilty Crown MAY - Bölüm 8 | Kore wa zombie desu ka? MAY - Bölüm 9 | Shingeki no Kyojin
  7. Pøllux

İtiraf Köşesi

Patates
  8. Sirius ve Pollux en sevdiğim yıldızlardır. Birkaç tane daha var ama en sevdiğim yıldızlar bunlardır. Sirius'u hep görmek istemişimdir, Pollux ise, ismi bile havalı lan.
  9. Pøllux

Gintama Ekibinden Veda

Hala Gintamaya başlamadım , başlamayacağım.
  10. Meşhur korku serisi son buluyor. Kazuma Kondou ve Jinsei Kataoka’nın korku aksiyon türündeki Deadman Wonderland isimli mangası sona eriyor. Kadokawa Shoten’in Shounen Ace dergisindeki habere göre 2006′da yayınlanmaya başlayan manganın 26 Temmuz 2013 tarihinde sona ereceği duyuruldu. Aynı isimde 2011 yapımı, 12 bölümlük bir televizyon serisi ve bir de OVA’sı bulunan hikayemiz, içeride mahkumlar arasında düeolloların düzenlendiği, zevk için insanların öldürüldüğü Deadman Wonderland isimli bir hapishanede geçmektedir. Kaçmanın imkansız olduğu bu yerde mahkumlar hayatta kalmak için panzehir almaya mecburdurlar. Öyle ki panzehiri ancak katıldıkları düeolları kazanarak elde edebilmektedirler. Hikayemizin baş kahramanı Igarashi Ganta da bu mahkumlardan biri olup kendini bu korku dolu dünyanın ortasında bulurken öte yandan yine kendi içinde hiç bilmediği bir güçle karşı karşıya kalır. En son 12. cildi yayınlanan manganın İngilizce versiyonu Tokyopop faaliyetlerine son vermeden önce 5. cilde kadar devam etmişti. Alıntı ; AnimeFantasticai Edit ; Konu yanlış yerde.
  11. Pøllux

Font'lar (Yazı Stilleri)

2000 Tane Font Bulunan benim şu anda kullandığım paket. http://www.mediafire.com/download/nguk702coew117s/CodeDraco+HUGE+FREE+FONT+PACK%21.rar
  12. Bakış açımı değiştiren şu 2 gün.

13. Pøllux

Maximum the Hormone

Kafalarını koparmadan en hızlı ve en tehlikeli sallayan insanlar grubu.
  14. Pøllux

En Son İzlediğiniz Dizi ?

Hort Sıkılınca South Park izliyorum. Onun dışında bölüm biriktirdiğim diziler : How I Met Your Mother , Supernatural, Fringe.
  15. Alalı 2 gün oldu , Windows 7 'yi öğrenmeye çalışmaca..
  16. Pøllux

Videodan GİF yapma Programı...

Photoscape'yi 1 yıldır kullanmıyorum ama gifleri editlediğimi hatırlıyorum. Hemen indireyim. Edit : AniGif kısmına gif atarsan bütün frameleri bölünüyor.
  17. Pøllux

Videodan GİF yapma Programı...

Bundan yaptığın gifleri Photoscape'ye atıp yazı ekleyebilirsin.
  18. Gecenin 4ünde ne yapıyorum ben burda..

19. Pøllux

Yeni bir çevirmen geldi !

İvit. Hala serverı beklemekteyim hatta . Hangi animeleri çevireceksin? ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.