Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

886
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Songena kullanıcısının paylaşımları

1. 1. sezonunu severek izleyenler için şimdi 2. sezonunun çıkıcağını görmek güzel olmuştur. :) BU yanı güzel de hep 2. sezonunu herkesin beklediği ve istediği animelerin 2. sezonu gelmez bir türlü. :P O yüzden bu haberleri görünce bir yandan da üzülüyorum. :huh: :ph34r:
  2. Baktım bugün forumun Minato'sunun doğum günüymüş. Doğum günün kutlu olsun. Nice senelere. :lol: İçtenlikle ve harika olmuş. :) Flow-Sign 'i duyunca kesin harikadır diyerek başladım açıkçası. :D
  3. Songena

Biraz çiziktirdim :D

Yorumlarında neden hep üç nokta... :blink: Birinci resimde o tatlı çocuk halini gördükten sonra 2.resim tam bir şok oldu benim için. :P (Bana dövcekiş gibi bakıyo. :( ) Ama üçüncü resmi görünce rahatladım. :wub: (Bu kalbi görünce anlamışsındır nedenini. :) ) Çizimlerin güzel olmuş. :) Devam etmelisin bence zamanla daha yakışıklı Sasuke'leri görmüş oluruz biz de. :P
  4. Songena

En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri

Neyse yalnız değilmişim :D :) Yakın zamanda bitirdiğim Elfen Lied'den Lucy demesem olmaz. :P :)
  5. Songena

Uzumaki Naruto FC (4 Üye )

Beni de ekler misin? :)
  6. 2-3 yıl önce (Daha animenin ne demek olduğunu bilmiyorken) live actionlarını izlemiştim. Filmin etkisi büyüktü. :) Sonra filmin animesinin olduğunu farkettim (Çizgi filmmiş deyip geçmeseydim şu an anime izliyor olmazdım.Çünkü:Filmde olayları L çözüyor.Animedeki son beni hayal kırıklığına uğratırdı.) Geçtiğimiz yaz ilk Naruto'yla animelere başladıktan sonra Death Note'yi fark edip izledim neler olucağını bildiğim halde sıkılmadan izlemediğim tek animedir yine de. Bende yeri başkadır Sonunu saymazsak. :P
  7. Songena

2012 En iyi İlk 10 Anime

SAO'yu 1. yapan ne? :angry: Diğerlerinin sıralaması fena değildi.
  8. Songena

İtiraf Köşesi

) yanlış anlaşılmasın yani :) Daikirai diyosun yani :D ama doğru söylemişsin yarın bir beğeneyim bu sözü bugünün hakları erkenden bitti Bu arada itiraf ediyorum yeni öğrendiğim ve beni şok eden bir şey gördüm Hö. :o İmkansız. Ya Naruto'nun seyuusunu gördükten sonra bir daha seyuu şoku yaşamam diyodum bende. :P Daha neler görücez bakalım. ^_^ İtiraf ediyorum; Elfen Kied şokundayım. :wacko:
  9. Kafamda Lilium melodisi çalıyor(Elfen Lied etkisi)

1. Amatsu-MıkabosHi

Amatsu-MıkabosHi

Oyy.O olay ben yoldayken olmuştu..Lilium'u dinleyerek otobüste falan mırıldanarak eşlik ediyodum..Otobüs'ün b kesmi beni izliyodu genelde :)

2. Songena
  10. Songena

Ozmet çizimlerim :P

Harika olmuş. :o Ama çizgisiz kağıda çiz yine de. ;)
  11. Songena

Tsuruga Ren FC (21 üye ama artacak :))

Ben abi olarak istemiyorum. :D :wub: :wub: Nurcan görmesin bu yazdığımı :D
  12. Songena

Asslında tahmin etmiştim biraz. :rolleyes: Neyse ben kaçayım artık konu dağıldıkça dağıldı :ph34r:
  13. Songena

Tasmam ben de geldim fc'a. :) Kimmiş o? :o Hangi animedeyse hemen izliyim. :P :)
  14. Songena

Ah bi bilsem. :D
  15. Songena

Yani soğuk. :D Şimdi romantizm var mı yok mu anlamadım kıza tek kelime bile demedi aşkını hissettircek. :P Hayır daysıkiii diye peşinde dolaşsın demiyorum ama sinir krizi geçirticekti resmen. :D
  16. Songena

Yiğidini öldür hakkını yeme de olabilir. :D Ama fc'a üye olsam mı bilemedim. :P Şimdi bu yorumu yazarken kafama terlik yiycekmiş gibi hissediyorum :ph34r:ama birsi nasıl hem bu kadar nazik hem de aşkta odun olabilir anlamıyorum? :blink: Bir de niye İtachi kadar sevdim bu karakteri? kafam karışık. :P
  17. Songena

Defterinin arasına çizgisiz kağıt koy. :D Özellikle geo derslerinde ben hep yaparım aslında. :D resmi 1-2 derste değil de bikaç günde bitir mesela. :) Emek verince insanın gözüne bi başka görünüyo çizdikçe çizesin gelir. :)
  18. Songena

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

O yüzden ilk defa baş roldeki kıza gıcık olmadım. .D Sho'nun posterini alcak diye dükkanı başlarına yıktı. :D Bir de bazen o psiko gülüşü var ya bi başka animeydi ya hala gülüyorum. :)
  19. Songena

Derste ve az zaman ayırdıysan gayet iyi bence. :) Ama zaman ayırıp resim defterine çizdikten resme bakınca diğer çizdiklerinle aradaki farkı görüceksin. ;)
  20. Songena

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Elfen Lied :o Ben vahşet sevmezdim de Skip Beat'tan sonra psikopat kızları sevmeye başladım. :D E Lucy i de izleyenler bilir. :D 6. bölümdeyim bakalım neler olcak? :P
  21. Songena

Resim Odasını Böyle Süsledik ^.^

Amöa gerçekten gaza geldim şimdi. :D Bahanem bile var şimdiden "Hevesimi alamadan göçüp gitse miydim Dünya'dan? :D "
  22. Özlemişim...

1. Tzu-kun

Tzu-kun

Kesinlikle buraya "beni mi" yazsam mı diye düşünmedim :SD:ASD:AS

2. Songena
  23. Songena

Deniyim o zaman. :D balkonun duvarına anneme çaktırmadan yapsam nolur? :P
  24. Songena

Suluboya. :o Kağıtta bile akıyo. :P Dik olduğu falde duvarda nasıl o kadar iyi oldu. :blink:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.