Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

2141
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Songena kullanıcısının paylaşımları

1. Elinoglu dandik programmis. :/ Umutluydum oysa. Bu ulkeden bir daha boyle konularda bir sey beklememeye karar verdim iyice.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Witch

Witch

Enes Kaya olayi. Niye hatirlattin ki <_< /: ben pek bir sey beklemiyordum zaten hic izlemedim de. Bir bakayim diyordum vazgectim. p.p hhh ES'i de izlemedim caktirmayin c:

2. Tam da Gintama editorunden beklencek tepki. Agagdhlfs Adam Gorila Sensei' yi biliyor tabii. :mellow: Burdan Onedio' ya tesekkur ediyorum. Sayelerinde izler izlemez bildigim bir seye gonderme yapildi. Yalniz politikacinin adini Shizou Abe diye hatirliyordum, bir ismi de yanlis hatirlamasam sasarim zaten. :angry: Not: Google' dan baktim, Japonya basbakaniymis. İsmi de Shizou Abe degil Shinzo Abe' ymis. Bari bunu dogru bileydim. :( Bilinc altima nasil islemisse artik... Ahshshdg
  3. Çeviri beklemekten fitik oldum. :|

2. asci

asci

gintama ova türkçe çeviri gelmiş bu arada:)

3. Songena

Songena

Forumda gordum de izleyemedim. İnmiyo telefona. :(

4. asci

asci

ben de başka siteden izledim buraya geç gelmişti

4. Songena

Japon Matematik Kitabı

Bunun erkeklisinden varsa Matematik calisabiliri- Öhöm... :mellow:
  5. Kill me Heal me... Nasil dizisin sen oyle? En son Gintama' yi bitirdigimde boyle olmustum. :(

2. jans09

jans09

Sakın izleme Meltemmmmm sonu çok feci drama bağladı. Mutlu bitti ama son 2-3 bölüm içim çıktı dramdan :( Oysaki başlarda komikti baya ya o.O

3. Songena

Songena

Kore dizilerinin cogu oyle. Artik bagisikligim var. :D "Simdi guluyorum ama sonunda gulucuklerimi alcaklar. ;( " diyerek izliyorum dizileri artik. Agsgshsfh Bu arada 6. bolumdeyim cok eglendim. Tesekkurler diziyi soyledigin icin. ^^

4. jans09

jans09

Kadın muhteşem oynuyor. Hele kızarması yok mu beni benden aldı gülmekten öldüm... Ne demek şekerim her türlü öneriye ben de açığım :D

6. Gintama' ya son 2 gun! Carsamba nirdesiiin? ;(

1. rek

rek

Pazar günü GoT 5. sezon başlıyor o yeter bana. :D

2. asci

asci

OVA gelecekti öncesinde ama meydanda yok:(

3. Songena

Songena

İng. cevirisi bile yok onun. :( Daha gecenlerde Gintama' nin Face deki fan sayfasinda birkac kare paylasmislardi. :D

7. Songena

Shingeki no Kyojin Live Action "Dizisi" Geliyor!

Dizi? :o Filme bile şaşirmistim. Bu alanlara pek butce ayirmiyolar diye. Efektli falan olunca iyice zorlasiyor zaten film. :ph34r: Yalniz okul animelerinin/mangalarinin live actionlarina bile cok butce ayirmiyolar genelde. Dizisi yapilacaksa ben şok.:blink: Animecilerin cogu animeyle, gercek Japonlarin arasinda daglar kadar fark oldugu icin takilacaktir tahminimce. :( Ama cimrilik yapmadan, emek verilerek yapilirsa izlerim. Bir de duzgun final yapsinlar, litfen. :( (Cok sey mi istiyorum? :P )
  8. Songena

( 17 / 12+ ) Kamisama Hajimemashita II

Çeviri icin teşekkürler. :)
  9. Bu durum Songena' nin aci tecrubesine dayanilarak yapilmistir. Tahtakale Hobi' den. Lyra markali kuru boya almistim, fiyati 30 tl tuttu. Bugun tekli renkli kalem aldim Lyra' dan 2 tl tuttu. Tekli almak daha hesapliymis. Ki kutudakinde koyu kirmizi kotu boyuyordu. 3tl lik tekli boyalar da kotuydu ayrica. En iyisi kucuk kagida karalayip tekli boya almakmis. kutulu boyalarin cazibesine kapilmayin. :(

2. asci

asci

ben de öyleyim de elime geçeni sanki elime bişey geçecekmiş gibi isim isim yazıp deniyorum tonlama olarak koyuluk olarak vs. :D

10. Rezil olan çekingen insan. :( Onun acisi kimsede yok. Yakisikli birine rezil olan kiz daha kotu. Ondan da kotusu rezil olan kizin, yakisikli cocugun kendisine kil oldugunu bilmesi. :( Daha da kotusu var; o da kizin yakisikli cocuga sempati beslemesi.

2. Witch

Witch

Hic ugrasamam boyle kisilerle D: Hem benim haremim var bana yetiyor B| Uzaktan seven yarali Witch D:

3. Songena

Songena

Bizdensin. :D

4. Witch

Witch

Hadi birlesip dunyayi kurtaralim D:

11. Otoyomonogatari okuyan var mi? (Eski Turkleri anlatan manga. )

1. asci

asci

ben 2-3 sayı okumuştum

12. Songena

( 17 / 12+ ) Kamisama Hajimemashita II

Basliktaki 11/12 yi gorunce bi tuhaf oluyorum. :mellow: İlk defa guncel bir seriyi bolum biriktirmeden bitirecegim. Aci dolu bir tecrubem daha olacak. :( Anime yarim bitmese bari.Cok sey kaldi son bolume. :angry: Ceviri icin tesekkurler. :lol:
  13. Songena

Manga ve Romanlarından Daha İyi Olan Animeler

İyi ki Gintama' nin ilk mangasini okumak yerine animesini izlemisim diyorum bazen. Seiyuu' lari o kadar iyi ki... Mangasini okusam kafamda kendi olusturdugum sesler yankilanirdi. Zaten mangasini okurken ozellikle Gintoki' de seiyuu' nun sesini hayal ederek okuyorum diyaloglari. Agsgsgdh Bir de animede cok efsane ifadeler var. http://images6.fanpop.com/image/photos/34000000/Gintoki-sakata-gintoki-34001768-444-394.jpg http://25.media.tumblr.com/tumblr_mbe5z0xoPd1ronld8o1_500.jpg İzleyen bilir. :D Yuz ifadeleri konusunda genelde mangalari severim ama Gintama' nin animesi aşmış kendini. Bir de animede Gintoki' yle Takasugi' nin yuzu daha olgun duruyo. Onlarin karakterine daha cok yakiştiriyorum acikcasi. Ozellikle Takasugi... O kotu bakislar, gulusu falan animede cok baska. İnsallah yeni sezonu eskisini aratmaz. Zaten animelerdeki cizimlerde hep bi yapmaciklasma, orjinallikten uzaklasip birbirine benzeme var. :( ------ One piece' mi? Akashi' li anketten sonra bunu da mi gorcektim Allah' im? :( Mangakasina yazik lan. O kadar emegine yazik. Oda Abi gel burda ciz sen. Bizde senden bir seyler ogrenelim, Turkiye' de daha cok cizgi roman ciksin falan... OP animesini mangandan iyi goruyolarsa sen Japonya' da harcaniyorsun. :wacko: ( Songena yine kendi kendine konustu. Deli bu kiz deli. :mellow: )
  14. Songena

En Çalışkan Anime Karakterleri

Ginpachi Sensei' nin ne işi var orda?? Agsgsfxfl Troll amacli var heralde, guldum o maddeye. :D Şu Koro-sensei' yi merak ettim iyice. O.o Naruto' dan Lee nerde? Digerleri gibi dogustan torpilli degildi ki annem, calisa calisa guclendi. O kaşlar oyle olmasa, tayt degil de coollusundan kiyafetler giyse, saclari dana yalamis gibi olmasa degeri bilinirdi. :( Not: Buradan sonrasi nefret sümküren satirlarla doludur. Bir suredir Kuroko' yu izlemiyorum. (Akashi'yle Midorima maci bittiginden beri. Herif animeden soguttu. ) İzlemedigim bolumlerde belki Akashi' yle ilgili bir nokta ortaya cikmistir ama bu nedir ya? Mal mal bi yetenek vermisler , herif bakiyo onlar da dusuyor iste. (Ta ta ta öldün ciq der gibi... ) Tamam, dahi olabilir o konuda hakkini yiyemem de bu listede olmayi hak etmiyor. Kibir en nefret ettigim huylardan biri. Hadi bunu gectim, kendini ustun gorup kopekler gibi takimiyla calidan Midorima' yi asagilamasi neydi oyle? Git adam oldur onu yapma lan... Bu kadar da tiksinilesi yaratik olunmaz ki.... En cok sinirlendigimde listede Midorima' dan onlerde olmasi.
  15. Songena

Yaoi Fc (+15)

Hosgeldin. :DSahibi ilgilenemeyince... :( (Bu durumu acikliycak lanet bir atasozu geldi aklima of. Afsfsgsgf )
  16. Songena

Kabe-don Her Kızın Hoşuna Gider Mi?

Umut fakirin ekmegi. :( Bekleyelim yine de. :D
  17. Songena

Cok aram yok ama sevdiklerim var demedim mi? :o Kamisama yuzuznden mi boyle dusundun? :D Ciksa sevincten aglarim. Adbsfgsgsg
  18. Songena

Kurtulma yontemleri bile gelistirmisler. Ahsfsgdshd Basima hic gelmedi, tam olarak bilemem. Bir şeyi yaşamak ve başına geldigini dusunmek cok farkli sonucta. :mellow: Yok lan, boyle seyde fikrim degismez. Sevmiyorum pek ya. Hoslanilan kisi olsa da, sapik biri olsa da hos degil. Kiz karsisinda savunmasiz kalmis gibi duruyo falan... Bir de zorlanmis, ustune gelinmis gibi... Zaten shoujolardaki romantizm anlayisi... Cumlelerin sonunu getiremiyorum uc nokta koyuyorum anca, bunlar hep YGS şoku. :wacko: Eiiiy tiksindim bak yine. (Birkac tane shoujo animesi haric. ) Japonlarda cok var bu. Tam da onlardan beklencegi gibi. Kiz hicbir sey yapmaz, salak bir seydir, emek de cekmez ama en mikemmel cocugun dikkatini ceker. Cocuga yazik. Gerci erkek karakterin mikemmellestirilmis olmasi da itici bana gore. İnsan kusurlariyla guzel. Kusurlari varken iyi yonlerin degeri daha iyi bilinir hem. Anti-Shoujo FC mi acsam acaba? Firsat buldukca eziyorum bu turu. (Firsat olmasa yaratirim ustelik. Agdgsga ) Sinirlendikce gidip kizarim, stres atilir. O.o Bir dakika, Allah askina nerden nereye geldim ben?... Bugun gercekten iyi degilim anlasilan. :unsure:
  19. Hee. -.-' Hee. :( Hee. ;(

2. Songena

Songena

Yetenek sinaviyla aliyor o bolum.

3. Songena

Songena

Hahaha. :D Animasyon bolumunu dusunenlerin ilgi alanini baska tarafa cekersen neden olmasin? B) Sagol. Asil korkunc kisim simdi basliyo. Guzel sanatlar lisesinden mezun olanlarla yariscam. -_- Cok calismayi gectim. Onlar 4 yil cizdi. Bense son yil kursa gidip yarisiyorum. -.-'

4. Songena

Songena

Haklisin. :( Ganbatte bize. :D

20. "Soylemedim mi ogul. Tanzimat var, gavura gavur denmeyecek. " YGS' den bir alinti. Şok gecirdim o soruda. :D

1. Songena

Songena

Trajik anilara bir tane daha eklenmis oldu. :|

2. Nayru

Nayru

neydi o sorunun cevabı?

3. Nayru

Nayru

o kadar da sosyal kasmıştım hiç değmezmiş meğer

21. Sinac sabahiiig. Boynu bukuk beeen diririn dirim din din din Kendini kurban bayramindaki koyun gibi hisseden beeen. din din din dim

22. Songena

Favori Anime Müzigin ?

Madao ost... :D
  23. Songena

En Cool Kadın Anime Karakterleri

Kashima var Seo yok. Kashima' nin listede olmasi hos ama Seo hak etti. En iyi karakter anketinde de boyleydi. Kashima var, Mikorin var, Gekkan Shoujo' daki ana karakter kiz var ama yine Seo yok. -_- Bu gidisle anket konularina bakmayacagim bir daha. Nerdeyse her baktigimda fitik olmak zorunda miyim? :@ Yoruichi yok. Conan yok. Bunlari hic demeyeyim, asil sinirlendiren Asuna' nin 2. olmasi. Erza da 6. yken o 2 de olunca sinirlerim tepeme cikti evet. Zaten diger anketlerde de bana batiyor Asuna. Sevmiyorum cidden bu kizi. Mikasa hosuma gitti. 1. olacak kadar cool degildir belki ama sonunda shounen animeden hos bir ana karakter kiz cikti. :D Eneee Gintama' daki kizlardan bir Sa-chan yok. Arkadaslarindan geri kaldi, uzuldum bak. Sarutobi uzulme annem cool olmasanda biricik manyak karakterimizsin sen. :D Edit: Claymore izlemedim ama Teressa' nin olmamasina sasirdim. :D
  24. Tebrikler herkese. :D
  25. Anti fc istedim ama bikac kez nick degistirmis insanim. ;( İroniye bak. :D Ama ben degistirince sorun olmuyo. :P
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.