Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

886
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İletiler bölümüne Songena kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Aomine.  :mellow:  Basketbol'da gerçekten çok başarılı ama kibirli insanlar hep beni gıcık eder.  :mellow:

Bir de Minato var ama buna nadiren gıcık olurum. Gıcık olmaktan çok yapmacık gelir.  :mellow: Aynı zamanda saygı duyduğum kadar sevdiğim bir karakter.  :ph34r: Anime karakterlerinin genelde normal insanlardan daha az kusuru,eksik yönleri olur ama Minato' da o kadar abartılmış ki bazen insan düşünemeden edemiyor. Küçük bir kusuru olsa daha içten ve samimi bir karakter olurdu gözümde.  :ph34r:  Belki de Kshimoto Minato'yu oluştururken tam anlamıyla mükemmel yapmayan bir yön vermiştir. Ama pek görmediğimiz için fark etmemişizdir. :mellow:

2. İyi,güzel de... Yanlış bir zamanlama. Şu an herkesin merak ettiği Madara, Obito. Yada en azından ben böyle düşünüyorum... İlgi çekici görünse de benim gözümde filler. Savaşı tam ortasında bölen filler.  :mellow:  En azından biraz daha tahammül edebileceğim filler.  :unsure:

3. Sebastian'ım da mı FC' nin kirli oyunlarına alet edilcekti.  :( Gerçi en çok ona yakışmış.  :mellow: Aklıma eski Türk filmlerini de getiren Sebastian oldu şimdi.  :ph34r:

4. ''Tanışmışlığım yok ama Songena'dan rica edersen yardımcı olabilir'' diyecektim sonra emrivaki olur diye silmistim kısmet :P

Sen bu yorumu yazarken Ö. M. atıyordum. :D Konuda yardımcı olmak istediğimi desem utanırdım hem.  d1%20(7).gif Bir de yardımcı olabilcek kadar iyi çizdiğim düşünmüyorum ama elimden geleni dedim, umarım faydalı ipuçları diyebilmişimdir.  :ph34r:

Takipteyim. Yeni çizimlerini bekliyorum.  :lol:  Kolay gelsin şimdiden. :)

5. Yine taktım İshida'ya, napıcak acaba?   :mellow:  En çok merak ettiğim de şu;

Hollow quincyler için zehir, bu sayede shinigamiler bankilerini geri alabilmişti. Uarahara bir yolunu bulup Reishilere hollow gücü katıp zehirlerse n'olur?  :ph34r: Bu kadar güçlüyken Juha'yı etkiler mi?  :mellow: (Nerden geldiyse aklıma? :angry: Bir sayfada da bunu düşünen birini görünce iyice merak ettim.  :unsure: )

Haftaya Juha Bach'den devam edilmezse ağlarım, ölüyorum meraktan.  :unsure:

Kenpachi bankaisiz gelme Kenpachi.  :ph34r:

6. Ahhh yare yare...

Aklıma yeni geldi.Bizim eve gelen her çocuklu misafirde annemin repliğine sinir oluyorum <_<

-Ercan abisi...Ahmet'i alda içerde bir bilgisayar oynayın...

-Anne...Şeyyyy odam biraz şey :ph34r:

-Ay olsun yabancı mı Ayşe teyzenler ya

Misafir çocuğunu almak için benim odamın kapısını açdığında üzündeki ifade sonucu onlar gidince annem:

-Rezil ettin beni o odanın hali ne ?

-Ben dedim ama sana

-Ben bilmem insan düzgün tutar bak bir misafir geliyor rezil oluyoruz...

-Anne o mantığa dayanırsak sen neden bunca yıldır odana bir çocuğa dahi göstermedin... :ph34r:

... Sus bir lafda da altta kal... :P

PS:Meltem o levelde ki 2 nedir ya :D İyi güldüm :D

Aynısı bende de var. :D

Ama annem  "Git odanı topla hemen.  :angry: " diyo. :D 

PS: Nickin sonuna 2 koyma hastalığımdan vazgeçemiyorum. :D Ama 2' m aşağı düştü. :(  Bugün paylaştığım durumda 2' nin değerini iyice anladım. :D 2 candır.  :lol:

7. Ahh ahhh bide "Gözlüğü ver kanka bide ben takayım" tipler vardı bizim Lise de :D

Senin ne işin var orada :D :ph34r:

Çocukken kahveyi de berberi de gözlemledim. Ölsem gözü açık gitmem. :D Kendimi şanslı sayıyorum.  :ph34r:

Ailen çalışıyosa(pazar günü de dahil :D ), komşuluğun ölmek üzere olduğu apartmanda oturuyorsan, üstüne yeni taşındıysan mecbur kalıyosun. :D Kardeşim şantaj yapmıştı bana. Yaptığım yaramazlığı demem.  :ph34r:

Bende merak etmiştim açıkçası. Hava biraz soğuk olunca beklemeyip daldım içeri.  :blink:  Çocukluk işte, pişman oldum ama olsun.  :lol:

8. Gözlük takarken "Gözleriniz lens mi?" demek.. :D :D

Sen birde erkek kuaföründeki ( Nam-ı diğer berber ) muhabbetlerini bilsen :wacko:

-Geçen ay yokdun hayırdır ?

-Hııı kim ben mi ? Şey akrabaların oraya gittiydik de burda değildim. :blink: ( Yalana bak :ph34r: )

-Hee belli saçını kestirmişsin herhalde...

-Şeyyy evet...

-Nasıl kesmiş arkadaş ...

-Kötü mü ki ?

-Ya böyle kesim mi olur baksana ...

PS: Bu repliğin aynısı ben 7 yaşındayken annemin saçımı evde kesmesiyle ve ondan sonraki ay anneminde berbere beni götürmesiyle vuku bulmuşdu :rolleyes: Ahhh ahhhh o adamın suratını hala unutamam :D

Acıdım.  :wacko:

Kardeşim küçükken berbere gitmeye utanırdı.( Bana çekmiş sıpa utangaçlıkta.  :angry: ) Onu ben berbere götürürdüm o geldi aklıma.  :ph34r:  Berberde otururdum üstelik. Hep aynı muhabbetler olmuştu.

"Kız senin ne işin var burda? :blink: "

"Şeyy... :mellow: "

Devamını demesemde olur.  Neyse ki birkaç kez gitmek zorunda kaldım,  sonra alıştı. :D 

9. - Aaa saçlarının rengi doğal  mı? (Doğal ya da boya olduğunu bir bakışta anladı. :ph34r:  Yüzümü çevirince albinoluğumu görünce hemen anladı. :angry: )

-Evet.

- (Pek dinlemediğim şeyler denir.)

-Teşekkür ederim. :) (Yapmacık gülüş ve utanmayla söylenir bu. :ph34r:  )

Hep aynı şey olmaya devam edecek.  :mellow:

Resim Çizerkene:

- B kim?

-Aklımdan bir karakter çizdim öylesine.  :lol:

(Şimdilik sorun yok muhabbette.)

Başka gün okulda görür.

-Bu kim?

-Yine aklımdan çizdim. Karakalem yaparken hep aklımdan çiziyorum.  :lol:

Sonra bir kez daha aynı kişi....  :ph34r:

-Bu kim?

- :mellow: (O mal ve tuhaf bakışımı anlatacak ifade yok aslında neyse . :D )

-...

- :mellow:

-...  :angry:

-Aklımdan bir karakter çizdim.  :unsure:

Bu da hep başıma gelir. İnsanlar neden bu kadar aynı olabiliyor?  :wacko:

Bir de kıyafete bakıp "Nerden aldın?" demesi var. Çok gereksiz gelir bana.  :ph34r:

10. Ben de Fan Art çizmeye böyle başlamıştım.  :D   Tüm forumu çizime başlatma planlarıma katılır mısın?  :ph34r:  Şaka bir yana hoş çizimler.  :lol:

Gölgelendirmede pratik yapmanı tavsiye ediyorum. :) Bir de yarım bırakma.  :ph34r:  Yarım bırakılanlar birikince insanın çizimi bırakası ya da ara veresi geliyor.  :mellow:

Çizmeyi düşündüğün resimler çok güzel.  :wub:  Karakalem mi yapacaksın Naruto'ları, merak ettim.  :lol:

Bekliyoruz yeni çizimlerini, hadi kolay gelsin. :D

Edit: Puanlama yapmayı pek beceremem, sumimaseen.  :unsure: 

11. Hoşgeldin. Ben de Meltem. :)

Ağlayarak çıkabilirim konudan.  :wacko:  :D

Naruto'yu ilk 2-3 bölüm izleyip bıraktıysan daha çok üzülürüm.  :ph34r:  İlk bölümlerine sabredip izleyip izlemiyceğine karar vermeni tavsiye ederim.  : :lol: Tabii karar senin. Daha yeni başladın anime izlemeye. : :)Şimdi Naruto'ya sabretmek yerine serileri keşfetmeyi tercih edebilirsin. :) 

Arkadaşın şu an idolüm.  :D  Arkadaşlarımın ön yargılarını kaldırıp animeci yapamadım daha.  : :lol: Olsunn, Naruto'ya olan ön yargıyı kaldırdığım olmuştu. Bir gün anime izletmeye de başlatabilirim.  B)

İyi eğlenceler. :D

12. Hatta söylediğim için pişman etmişti okuldan sonra beni okulda tutup bir şeyler çizdirmişti şimdi yüzüne bakmıyorum crazy-monkey-emoticon-059.gif?1292792394

Ahaha. :D Gerçek bir öğretmen bu işte. İlgisi olanı görünce kaçırmamış.  B)

O teknikleri sevmediğini söyleseydin keşke. :D Hocama hala inat yapıyorum, anatomi çalışmak sıkıcı geldiği için. : :unsure: Ne çizdirdiğini de merak ettim.  : :lol: Düz çizgi çalışması yaptırdıysa ona mecburen sabretmen lazım.  : :ph34r: En fazla 20 dakika alır hem onlar. :P 

13. Bana çizmeyi öğreteceksin yoksa Meltem-sama okulda resim öğretmeni de bir kaç teknik gösterdi ama onunkiler çok saçma geldi bana 

Ben de bazen sevmiyorum. :D Sayfaları karıştırıp baktıkça kendi zevkine göre olan teknikleri seçiyorsun. :) 

14. Ne çektin be Aang. :D Renji hoş olmuş. :)

Yüz oranlarına bakarak başlayabilirsin. :)

http://www.anime.gen.tr/yaziliste.php?kategori=120

Bu sayfadaki çizim derslerine göz atabilirsin, Anlatımı da samimi ve hoş. 

Ton yapmak için de You Tube' deki videoları izlemeni tavsiye ederim.

http://www.youtube.com/user/markcrilley?feature=watch

Gerçi bunlar ezberlemiş gibi hiç hata yapmadan çizip insanın çizme isteğini bazen alabiliyor ama her şey sabır. :D

Forumlardaki Fan Art konularını, Deviantart gibi sayfalara bakıp resimleri inceledikçe gözün alışır. Hem de iyi resimler olunca hoş zaman geçirmiş olursun. Baktıkça bakası geliyor insanın.   :wub:  

Hadi kolay gelsin. Yeni çizimlerini bekliyorum.  :lol:

15. Kızlar yirmi yaşına gelince annelerinden kalma kimono filan giyiyorlar. Sonra da kendi kızları yetişkin olunca giyiyor kimonoyu. :wub:  Bende istiyorum. :( Gerçi giydirilirken bile sabredemezdim onda. :D Giymesi ayrı bir dert. Birkaç dakkika durabileceğimi hiiç sanmıyorum. :|  :ph34r:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.