Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

886
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İletiler bölümüne Songena kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Hoş geldiin. Eğer uzun soluklu animeleri seviyorsan bleachi önereyim hemen

Fan boyluğum tuttu :D

Aynı şeyi ben yazcaktım şimdi. :D Neyse tanışma konularında Bleach'le Naruto'yu önere önere klavyem çürüdü. Yardımcı oldun bana. :)

Hoş geldin. Ben de Meltem. :)

İyi eğlenceler. :D

2. Şöyle düşün arkadaşınla ayrılma olasılığın ile sevgilinle ayrılma olasılığın arasında dağlar kadar fark var. Ayrıldıktan sonra insan onunla tekrar konuşmayı özlüyor. :D

Romantik çocuk mode off.

En iyisi tek taraflı o zaman. :D Ya ben sevip ajan gibi takip edip eğlenirim. Ya da benden hoşlandığını görüp salak hareketlerine bakarım. Hadi hayırlısı. Şimdi düşündüm de zor ya. :(

3. Ayrılınca çok fazla acısı oluyor ben kaç ay etkisinden kurtulamadım ayrıca en yakın arkadaşınızı kaybediyorsunuz

İşler arkadaş olduğundaki gibi yürümüyor. Ayrıca normal bir arkadaşında olduğundan daha fazla üzüyor. :D

O yönden kötüymüş. :(

Ama ayrılınca acı çekerim felsefesiyle de en yakın arkadaşımla sevgili olmamak garip olurdu. :huh: Bir de çok yakın arkadaş oldun mu bir tarafın hoşlanma durumu var. Başıma geldi,hoşlandım, hoşlanan oldu. Karşılıklı olmadı hiçbir zaman. :D Ama bunu ğrendiğim iyi oldu. Nedense kızlarla yakın arkadaş olamıyorum,anlaşamıyorum. Çok riskli durumdayım o zaman. :blink:

4. Sakura'ya kim çirkin diyebilir? Nefret ederim ama Kishimoto kızı güzel çizmiş yani yapcak bir şey yok.

Resmi ekleyen

Peki bu kızı kim seviyor. (Seven 3-5 kişi var ama onlar da kişiliğinden nefret etmez. Güya iç güzelliği vardır. Sırf dış görünüş için sevilmez.) + bonuss olarak Orihime.

Şimdi biri çıkıp da dış güzellik desin bakam. :P

Kuchiki Rukia o kadar da güzel değil. Hatta saçları yüzünden sevmeyenler var ama seveni de çok. :P

Gintama'da Shinpachi Pandemonium'a aşık oldu ama. :o

Resmi ekleyen

İftardan sonra kusun diye koydum bu resmi. İyi kabuslar...

Resmi ekleyen

Gerçi Shinpachi iç güzelliğinden dolayı onu farklı görüyor. :D

Resmi ekleyen

Son spoiler yüzünden bana küfredenler vardır şu an. :D

NEyse olay şu kezban olmadığı sürece dış güzelliği sallamıyorum ama iç güzellik her şeyden önemli...

5. Seriyi bitireli ne kadar oldu acaba?Herkesi o kadar unutmuşum ki "Tamam üst dudağına neredeyse bitişik bu gıcık ve cool çizgiyi yapsa yapsa Kubo yapar." deyip ilk ağzını tanıdım.

İzlerken bizi gülümsettiği halde selam verirken bile bu hallere düşmesi yok mu içim acıyor ya. :(

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRX_QlxxUNcwisCplhzu2asHEiVjDLfRN_tezGEB03qHhdpPpQ2

İnşallah yeni çoraplarınla ıslak tuvalet terliğine basarsın İchigo.

Bu orjinal söz için Cem'e teşekkür ediyorum. :D

6. nihayet benden başka sasuke çizimi yapan birilerini buldum eline koluna sağlık :D

2 kişi daha var. Ben ve uchiha_n Sasuke Çizenler klübü mü kursak n'apsak... :D

Merak ettim de bakarak mı çizdin? :) Bakarak çizmediysen sugoii. :o

7. Bana yine kaçmamı falan söyleme… Tüm yükü kendin omuzlamaya mı çalışıyorsun? Bu kadar uzak davranma! Gözyaşları içinde yardım iste. Sümüklü burnunla bana yaslan. Ağlamak istediğin zaman ağla. Gülmek istediğin zaman gül. Çirkin bir suratla ağladığında senden daha çirkin bir suratla ağlayacağım. Karnına ağrılar girecek kadar güldüğünde senden daha çok güleceğim.

Sakata Gintoki

Bu yazıyı Emel'in imzasında gördükçe okumadan geçemiyorum. :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.