Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

886
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Durum yanıtları bölümüne Songena kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Barakamon cok guzelmis lan. ;( Sensee' yle Naru' nun samimiligini kelimelere dokemiyorum, yetmiyor. Handa' ya Naru icin abi mi desem, arkadas mi desem, baba mi desem bilemedim. :D Anime hem cok gercekciydi, hem de gercek olamayacak kadar guzeldi. Belki de etrafimda olmayan komsulugu gordugum icin bu kadar etkiledi. Ya da hem antisosyal hem de asosyal oldugum halde arkadasliga ozendirdigi icindir. :D

1. Songena

Songena

Aaağ beni kimse anlamiyor. Cidden. Bence kendime ozel bir dilde konusuyorum. ;( Evet Malatya' liyim. Arapgir'den. :D ( O nasil bir ilce ismidir? ) Bizim sinifta sadece ben varim twitteri, instagrami olmayan. Hayir yani, kardesim 2-3 yildir anime biliyor ama sadece Naruto izledi. Anime izleyenlere denk gelir hep... Bense ne animesi, resim yapan bile bulamam. :( Bu nasil bir şanstir? Kardesimi yine dovesim geldi bak. Foruma uye yaptim, hic bakmadi. İnsan bi' merak eder, ablam ne ya...

2. (See 18 other replies to this status update)

2. Barakamon cok guzelmis lan. ;( Sensee' yle Naru' nun samimiligini kelimelere dokemiyorum, yetmiyor. Handa' ya Naru icin abi mi desem, arkadas mi desem, baba mi desem bilemedim. :D Anime hem cok gercekciydi, hem de gercek olamayacak kadar guzeldi. Belki de etrafimda olmayan komsulugu gordugum icin bu kadar etkiledi. Ya da hem antisosyal hem de asosyal oldugum halde arkadasliga ozendirdigi icindir. :D

1. Songena

Songena

Saatlerce, instagram fotografi icin konusmalarini dinlemek cok korkunclu. Dikkat et bilsende. Ashgddg Watashi wo taskete senpaiii. *-* Cok guzel olurdu hemde. Kendimi Handa gibi hissettim. Benimde oyle bir yere ihtiyacim var. :D Ama Turkiye'de oyle yerdekiler fazla muhafazakar oluyor genelde. Gecen yillarda Malatya' nin bir ilcesinde cocuk halimle hissedip uzulmustum. Neyseki merkezde zaman gecirebildim de memleketimden nefret etmeden dondum İst.' a. :D

3. Barakamon cok guzelmis lan. ;( Sensee' yle Naru' nun samimiligini kelimelere dokemiyorum, yetmiyor. Handa' ya Naru icin abi mi desem, arkadas mi desem, baba mi desem bilemedim. :D Anime hem cok gercekciydi, hem de gercek olamayacak kadar guzeldi. Belki de etrafimda olmayan komsulugu gordugum icin bu kadar etkiledi. Ya da hem antisosyal hem de asosyal oldugum halde arkadasliga ozendirdigi icindir. :D

1. Songena

Songena

Cok aci cektim cok. :D Kizlar cok korkunclu. ;(

4. Barakamon cok guzelmis lan. ;( Sensee' yle Naru' nun samimiligini kelimelere dokemiyorum, yetmiyor. Handa' ya Naru icin abi mi desem, arkadas mi desem, baba mi desem bilemedim. :D Anime hem cok gercekciydi, hem de gercek olamayacak kadar guzeldi. Belki de etrafimda olmayan komsulugu gordugum icin bu kadar etkiledi. Ya da hem antisosyal hem de asosyal oldugum halde arkadasliga ozendirdigi icindir. :D

1. Songena

Songena

Burda sevgi pitircigi olduguma bakma. Ahahahs Bu yilki sinifta bir kiz grubuna girdigimden beri karsiyim. Kendi cinsiyetimden soguttular. :(

5. Bazı anime sayfaları sağolsun gintamayı izlemeden bütün bi bölümü izlemiş oldum ha birde okita animedeki bütün kızlarda daha hş gözüktü bana ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

6. Bazı anime sayfaları sağolsun gintamayı izlemeden bütün bi bölümü izlemiş oldum ha birde okita animedeki bütün kızlarda daha hş gözüktü bana ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

7. Elim Ayağım titriyo, çok panik yaptim, ay çok kotuyum. :(

1. Songena

Songena

Bir de anlasam. Ben her seye heyecan yaparim. :(

2. (See 25 other replies to this status update)

8. Elim Ayağım titriyo, çok panik yaptim, ay çok kotuyum. :(

1. Songena

Songena

Kopya cekme durumu olamayacagi icin daha rahat oluyordur zaten. :D ygs de ne gomulmustum be. Ahshsgd

9. Elim Ayağım titriyo, çok panik yaptim, ay çok kotuyum. :(

1. Songena

Songena

Uni. Leri arayip sorasim var. Çikolata, portakal suyu vs. Yanimizda olabilir mi diye. Ahshshdh Sinavda yerimden kalkarim ama, kaskati kesilemem o kadar zaman. :D

10. Elim Ayağım titriyo, çok panik yaptim, ay çok kotuyum. :(

1. Songena

Songena

Ygs tam basladaginda tuvaletim geldi panik yuzunden. En korktugum durumdu. :( Ayni seyi tekrar yasamam umarim. Ahshdhfh Kivranirken kodlama yapilir cizim yapilmaz. :| Ya da provasini mi yapsam? Sinavda yasayacagim duruma hazirlikli olurum. agshssgf

11. Aaağ vaaağ ağ ağ ağğ yoooğ ;(

1. Songena

Songena

Bu arc degil o baska. :D Bu da daha uzun olsaydi keske. ;(

2. (See 20 other replies to this status update)

12. Aaağ vaaağ ağ ağ ağğ yoooğ ;(

1. Songena

Songena

Gintama filminden sonra cok etkilememeye basladi gozluk sakasi. :D ama yine guldum. Mangayi biraktim artik, hadi hayirlisi. Bu kadar uzun ciddi arc olmadi hic Gintama' da izleyenler nasil tepki vercek avacaba? :D

13. Aaağ vaaağ ağ ağ ağğ yoooğ ;(

1. Songena

Songena

https://nephelefabiola.files.wordpress.com/2013/04/2.png. Hijikata' ya ne gulmustum lan. Ahshsgdgd Mangada daha iyiydi hijikata' nin cikisi. :D He bir de Kondo' da cok sasirmistim. Otae' ye de bu kadar guldugum cok zaman yok. Ahshxhdh Kyuubei boyle daha iyi zaten. :D

14. sınava çok az kaldı ben daha yeni resim kursuna başladım 30 kişilik bi liseye nasıl gitcem :(

15. Jugemu Jugemu Unko Nage Ki Ototoi no Shin-chan no Pantsu Shinpachi no Jinsei Balmunk Fezarion Isaac Schneider San Bun no Ichi Junjyou na Kanjyou no Nokotta San Bun no Ni wa Sakamuke ga Kininaru Kanjyou Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiruyou de Shinranai no wo Boku wa Shitteiru Rusu Surume Medaka Kazuno Kokoedame Medaka….Kono Medaka wa saki no to wa Chigau Yatsu Dakara Ikeno Medaka no Hou Dakara Raa-yuu yuuteimiouki Mukou Pepepepepepepepepepepepe Bichiguso Maru.

16. Elim Ayağım titriyo, çok panik yaptim, ay çok kotuyum. :(

1. Songena

Songena

Ezgi beni iyi tanıyor. Aggsjghlk Anadolu Uni. yetenek sınavı tarihlerini açıklamis. 11 Temmuz' da animasyonun sınavı var ağğ ağ ağ.

17. Elim Ayağım titriyo, çok panik yaptim, ay çok kotuyum. :(

1. Songena

Songena

Yoldayken sinavin yaklaştıgini düşünürken tam araba carpacakken şoför albinomsu sarisinligimdan kör oldu frene bastı. ;( Eve geldim, bu durumu yazarken istemeye geldiler.

18. Aaağ vaaağ ağ ağ ağğ yoooğ ;(

19. Aaağ vaaağ ağ ağ ağğ yoooğ ;(

1. Songena

Songena

Yarin Gintama' ya efsane bir arc gelecek. Tepkini çok merak ediyorum. :D

20. Aaağ vaaağ ağ ağ ağğ yoooğ ;(

1. Songena

Songena

Neyi can? :P Allah' in suratsizi. Anca tipine bakilir. :/ He sevgi beslemem ama öyle nefret ettiğim bir yönü de yok.

21. Bir adet Yamaguchi-sensei lütfen..

22. Aaağ vaaağ ağ ağ ağğ yoooğ ;(

1. Songena

Songena

Tamam, Okita bana kalmis olur. Ahsgsgsh Hakuouki' deki Hijikata' yi pek sevmem hem. :P

23. Aaağ vaaağ ağ ağ ağğ yoooğ ;(

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.