Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

2141
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İletiler bölümüne Songena kullanıcısının eklediği dosyalar

1. aaa ben oturup konuşurum genelde. :D ama işte onlara yemek hazırlarken kolonya tutarken falan iş yapmayı hiç sevmiyorum ama mecburen yapıyorum :(

az önce de yine sofrayı sadece ben kaldırdım :( o yüzden kırıldım bilgisayardayım şimdi :P

itiraf ediyorum iki saatttir bu konuya dalmaya istiyordum şimdi başardım yeah :D

2. Otani Atsushi: Koç ( 25 Mart) Şebeğiyle uyumluymuş. :D

Usopp: Koç (1 Nisan) .Burçlarımızın uyumlu olduğu bir şebek daha. :D

Uchiha Sasuke: Aslan ( 23 Temmuz) Uyumluymuş. :D Duygu karmaşası yaşıyorum. :D Pek de sevdiğim söylenemez. :D

İtachi' mikiyle uyumlu değil ama olsun birbirine zıt bir çift oluruz biz de. :D Engelleri yıkarım ben. Sorun değil. :D

Rock Lee: Yay (27 Kasım) Burçlarımız aynı :D

Konan: Yay ( 20 Şubat ) Seviyorum bu kızı burçlarımızın aynı olduğunu görünce daha da çok sevdim. :D

3. İsmi "Meltem" olduğu için benim kadar sıkıntı çeken yoktur galiba. :D

Kardeşimin ismi Ethem.

Meltem. Ethem . :D Söylerken bile garip ya . :D

İyi yanıysa şu: İsimler bağırarak çağırınca hangisinin söylendiği pek belli olmadığı için annem beni çağırınca "Ethem, annem seni çağırıyo." deyip tüyüyorum. :D

4. Teşekkürler :D Şimdi bu kulüp ya bir şeyler yapar mıyız ? :D

Naruto'yla ilgili resimleri paylaşabiliriz. :) Replikleri söyleyebiliriz aslında. :)

Jiyuu senin düşüncelerin nedir? :D :)

5. 1. ayın 12sinde aldığım raporu 18e çevirerek okula vermiştim sonra eve gelip uyudum :D (12sinde yoklama sayılmamış :D )

2. bide okula giderken trafik yüzünden geç kaldığım için rapor almıştım doktor anlayışlı biri çıkmıştı şansıma durumu anlatınca raporu yazdı :)

Neden bende bu şans yok? :angry: :D İtiraf ediyorum aslında bende eşek şansı var. :( Çok şanssızım . :D

6. İyi yapmışsın bence :D Bende o cesaret yok malesef :ph34r:

Bende o kadar cesur değilim ama bir şeyleri içimde tutmayı beceremediğim için tüm cesaretimi toplamıştım o zaman. :D

Ne kadar cesur olduğumu anlamak yerine ... Neyse oraları karıştırmayalım. :D

7. Geçmiş olsun Meltem ve o muayene olsa gerek. :D

Kushina-ta biraz uğraşırsan çekersin ya sonra da çok eğlenceli olduğunu anlarsın. :P

İtiraf ediyorum 9.sınıfta Ezgi'yle deli gibi kopya çekerdik harikaydık lan. :D

Sağol. :D Muayene. :D Aklımda tutayım.Oh böyle yazılıyormuş. :D

İtiraf ediyorum. Geçen yıl aşkımı itiraf ettim. :D Sakın denemeyin!Sonu animelerdeki gibi olmuyor. :D

8. Sağlık ocağına gidiyorum :D Aile hekimine halsizim karnım ağrıyo diyorum (birazda oyunculuk yapıyorum) sonra İshal kabız soruyo bende kafa sallıyorum gelişine , oda anladım o zaman sana 1 günlük rapor yazıyorum birde ilaç yazıyo ilaç'ı almıyorum zaten :D

Güzelmiş. :D Arada yapmak lazım. :D

Ama bizim sağlık ocağındaki doktor uyuzluğuna yapmaz. :D Değerini bil. :D :)

9. Oo geçmiş olsun Meltem. Ben o yazıyı fark etmemişim. :o

Heiwa. ben de kopya çekerken çok eğleniyorum. :D Bu arada imzan çok büyük onu spoiler içine alabilir misin ? :)

Geçmiş olsuun . Göz çok fena ya :huh: O bana da oluyor saatlerce bekliyorsun kalabalıkta <_< Zaten doktorlarda başından savmak ister gibi sinirli sinirli bakıyorlar 2 dakika bile sürmüyor muayeneleri (ben doğru yazdım sanırsam :P )

Buraya yazarak zorla söylettirdim gibi oldu ama sağolun. :D

Muyene mi? Böyle de yanlış. :D Amaan neyse. :D

İtiraf ediyorum. Şimdi rahatladım. Nasıl bir itiraftır bu ya. :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.