Jump to content

pambuk

Üyeler
  • İçerik sayısı

35
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İletiler bölümüne pambuk kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 10 dakika önce, Freesia yazdı:

Selamlar pambuk. Nabersin?

İyi geceler ve hayırlı bayramlar. :3

İyidir Freesia abi sen nasılsın :up-down-crazy-rabbit-emoticon:

6 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Ah kalbim hassas noktam :D Benim de 3.50 senin benden beter ama seni çok iyi anlıyorum :D

Ama kıyamam ki konuşuruz hepimiz müsait oldukça sıkma canını:moving-crazy-rabbit-emoticon:

Bakalım çizdirmeye niyetim var :admire-onion-head-emoticon: , kurtuluruz gözlükten umarım yakın zamanda
    Müsait olduğum zamanlar bende uğrarım ederiz sohbet
    :relax1-onion-head-emoticon:, konuşmak iyi birşey yerine göre zor olsada eğlenceli 

8 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Senin ve herkesin bayramı mübarek olsun :)

Herkese iyi geceler :) 

Herkese iyi bayramlar , İyi geceler:blush-crazy-rabbit-emoticon:

2. 16 dakika önce, pegasusejder yazdı:

İyidir pambuk, sen nasılsın? Bir de niye bu kadar büyük yazıyorsun yiğidim? :) 

Göremiyorum abi 5 az bir numara değil :cool-onion-head-emoticon:

15 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Selamlar :) Ahahaa biraz fazla konuşmuş olabiliriz.

Akşamları biraz geç geliyorum olsamda bende konuşsam :flying-crazy-rabbit-emoticon::flying-crazy-rabbit-emoticon:

14 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Heh şimdi oturdu, açıklaman için seni yordum abi ama tesekkur ederiim:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Hoş geldin! Selamlar.

Selaam:embarrassed1-onion-head-emoticon:

3. 1 saat önce, Kemankech yazdı:

İyidir ne olsun. Senden naber.

Renkli yazı team :dance-with-me-crazy-rabbit-emoticon:
    Bende idare ediyorum deminki gibi :dong-onion-head-emoticon:

1 saat önce, Elimiel-23 yazdı:

Gerçekten çok sıcak :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:İyi olmaya çalışıyoruz diyelim :) 

Kağıttan yelpazeler azda olsa işe yarıyor (Yaramasa bile emojinin cosplayini yaparken kullanabilirsin ki ben öyle yaptım tavsiye ediyorum :yesss-crazy-rabbit-emoticon::yesss-crazy-rabbit-emoticon::yesss-crazy-rabbit-emoticon:

41 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Bende tekrardan iyiyim, birazdan yatarım. :) Sen?

İnternet çekse çok daha iyi olacağım abi :sweating-onion-head-emoticon:ama çekmemesi iyi olmamada engel değil :good-job-onion-head-emoticon::good-job-onion-head-emoticon:

4. Pseudohomophylus, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Selam Pambık görmeyeli uzun zaman oldu iyilik sağlık senden naber?

Seelam :blush-crazy-rabbit-emoticon:idare ediyorum ( aslında left4dead2 yerine left4dead indirdiğim için yıkılmış vaziyetteyim :crying1-onion-head-emoticon:)

pegasusejder, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

İyilik sağlık çok şükür, sen nasılsın? :)

İyi diyeyim iyi olayım Pegasus abi :cheer1-onion-head-emoticon:
    İyi geceler herkese :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

5. pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Hahaha kimisi zulüm çekiyor akrabalardan. :D 

Yok merak etme, grip olan başkalarını da duydum. :) Geçmiş olsun sana da. Muhtemelen bi grip salgını var ama koranadan kimse yüzüne bakmıyor. :D 

Me too. :D Are you working or studying?

Sen neden yürümek zorunda kalıyorsun? Yürümek yorucu bir şey aslında ya, uzun yürüyüşler insanı yoruyor ama bir o kadar da geliştiriyor. :D Benzer derken? Zaten yay çekip oku atıyorsun? :D 

Yordumu demek istemiştim ama Türkçem sağ olsun :beg-onion-head-emoticon:
    Güünaydın herkese:ballerina-crazy-rabbit-emoticon::ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

6. Kemankech, 1 saat önce tarihinde yazdı:

İçeriği Gizle

92214784_aCLENANMEYBIRAKMAMLAZIM.jpg.png.8940030da77223057fb10a69493214d7.png

Daha yeni başlamıştım doktor bey :bye-crazy-rabbit-emoticon::bye-crazy-rabbit-emoticon::bye-crazy-rabbit-emoticon:

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Yok yok, 2-3 gündür ona bakamadım hiç, akrabalar geldi, çoluk çocuk ilgilendim, bugünde bir arkadaşımla okçuluğa gittik orada ok atma denemesi yaptım falan, eğlenceliydi ama

Oo güzelmiş abi , bende bi haftadır hergün rahat 6km yürümek zorunda kalıyorum hamlamışım baya bugün pc başına oturunca belimin ne kadar ağrıdığını farkettim . Yay çekmekte benzer birşey yaptımı , nasıldı:admire-onion-head-emoticon:

7. Zorojuro, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Selam

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Herkese iyi akşamlar.

Kemankech, 16 dakika önce tarihinde yazdı:

Denemek lazım tabii. Adamlar eklemiş sonuçta kullanalım :3

İyii akşamlar herkese , nasılsınız
    +1 katılıyorum :dance-with-me-crazy-rabbit-emoticon:

Ben internet hız testinde internetin zaman aşımına uğramasının şehir efsanesi olduğunu sanan masum bir anime severdim ama değilmiş :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: 
    Finalede 2 bölüm kaldı modemmi resetlesem :crying1-onion-head-emoticon:bir taktiğiniz varmı

Spoiler

resim_2021-07-11_222418.thumb.png.9f11123c435c89fbb485a05ddde3d366.png

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.