Jump to content

narsus

Üyeler
  • İçerik sayısı

1
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne narsus kullanıcısının eklediği dosyalar

1. pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha sen bayağı arkadaş avına çıkıyorsun herhalde ara ara. :D Geçen ki hala duruyor mu yoksa çoktan işin bitti mi onunla. :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Hmm anladım benim ismimi herkes kafasına göre kullanıyor ya. :D Hatta bana benim ismimden farklı isimle bilen ve öyle hitap edenler bile vardı. :D 

Ben kaçıyorum iyi geceler herkese.

İyi gecelerr. :falling-asleep-onion-head-emoticon:

pambuk, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi geceler Mutlu rüyalar
    Size günümü anlatacağım çok kötü geçmediğini umuyorum umarım kötü geçmemiştir 

Sevgili forum halkı bu gecede arkadaşlarım kavga etti ben onları barıştırmak için sert çıktım yetmeyincede sorun kaynağını engelledim dmden bana kızdı :/ sonra kalan arkadaşlar bana sert çıktığım için kızdı sonra dmden engellediğim arkadaşın arkadaşları kızdı sonra kavga eden kişilerden biri kavga kaynağını guruba aldı olan bana oldu şuan harkiri for the sky dinliyorum unutmaya çalışacağım sizde unutun :/

Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai izledim 6 bölüm onliene derslerden dolayı çok az ders çalışabildim ama bir daha :/
    Matçı 40 sayfa ödev veriyor lol
    yani kısaca günüm iyi geçti heralde sizin gününüz nasıl geçti Sevgili Form Halkı

Bu nasıl bir olay beynim yandıı:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Aşçı bahçıvana, bahçıvan şoföre, şoför uşağa sonra hepsi uşağa gibi :D Senin alakan yok ama suç sana kalmış sonunda. Kötü olmuş senin için , geçmiş olsun :/

2. pegasusejder, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Ahh ahh sınav yorgunluğu da ayrı oluyor ama köyde iş + spor yapmak yordu. :D Tam da spor günüme denk getirdiler köy işini. :/ Geçmiş olsun sana da. :)

Ahh teşekkür ederim. Sana da geçmiş olsunn :)

syncdes, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Geçmiş olsun çok çok. Umarım sonuçları çok iyi gelir.

Teşekkür ederimm :) Ben de öyle umuyorum ama pek iç açıcı geçmedi :/ Bu arada SAO'ı kesinlikle bitirmelisin bence :)

3. pambuk, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Genel olarak nasıl oluyor girdiğim ilk forumda ondan forumların işleyiş şeklini anlamadım

Ben iyi sayılırım sen

(Demin yazıyı yazdım ve çok kötü olduğu için madde madde yazmaya karar verdim :/  )

Ders çalışma taktiği taktiği uygulamak için ihtiyacımız olanlar
    1-) İrade , iradeye ihtiyacımız var çünkü bir bölüm anime izleyip bir bölüm anime izleyeceğiz ( irade konusunda çok sorun olmadı gerçi sizde halledersiniz)
    2-) Ana karakteri ders çalışan anime (bende bu eksik) mcnin sadece ders çalışmasına gerek yok örneğin daha demin 1.sezonunu bitirdiğim toubunda keşfettim bu yöntemi ama dediğim gibi internette ana karakterin ders çalıştığı animeler yazınca hiç bişey çıkmadı dcde sordum ama çok sallayan olmadı anime öneri odasındada gönderi paylaşmak için 150 ileti bulundurmak gerekiyor o yüzden sorayım (galiba sınıfı geçmem buna bağlı .d) abartmadan yani bende iyiyim şöyle geçti bu oldu derken araya ana karakterin ders çalıştığı üzmeyecek(kaliteyi kastetmedim hüzün) animeler sıkıştırabilirmisiniz 

birde uyumadan önce bişeyler dinle iyi geceler

Valla 5-toubun dışında bildiğim Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai var ders çalışmalı olan. Ders çalışmaya odaklı olan çok bilemiyorum ama istersen çok fazla okul animesi ve slice of life önerebilirim :) Bu arada şarkı kendimi mazoşist gibi hissettirdi neden bilmiyorum fakat güzel gaza geldm nedense :D

4. Herkese selam arkadaşlar! Adım Yiğit , 17 Yaşındayım ve daha 2 ay önce anime izlemeye başladım.  2 ayda yaklaşık 30 anime serisi bitirebildim. Fakat çok bilindik , efsane denilen animelerin neredeyse %90'nını izlemedim daha. Hem animeler hakkında konuşabileceğim hem de arkadaşlık edebileceğim birilerini arıyorum :) Uygun gören varsa İnstagram veya Twitter hesabını yazarsa ben kendisine ulaşabilirim :) Biraz uzun oldu fakat Minna! Yoroshiku Onegaishimasu!

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.