Jump to content

Muteki

Üyeler
  • İçerik sayısı

35
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Teşekkür
    Muteki got a reaction from 61ykt in Anime İstek ve Önerileri   
    Rakudai Kishi no Cavalry  , Owari no Seraph , Chain Chronicle 
    Üçüne bir göz at , sevebilirsin . 
  2. Beğen
    Muteki got a reaction from Rex in Anime İstek ve Önerileri   
    Oyun tarzında mı istersin bilmiyorum ama bunlar da olur sanırım :
    Tate no yuusha no nariagari , Overlord , Tensei shitara Slime Datta Ken , Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu , Konosuba , Re zero ,How Not to Summon a Demon Lord , Kenja no Mago 
    Aralarında izlemediklerin var ise izlemeyi unutma , hepsi güzel animelerdir :) 
    Bir de bunlar olmazsa ilgini çeken anime ''türü''nü yazmayı unutma ona göre bakıp izlediklerimin arasından yazarım . 
  3. Beğen
    Muteki got a reaction from DarknesUnleashed in balon anime'ler ve balon yarışması   
    Attack on Titan için katılıyorum ama diğer animeler güzel diyebiliriz . Re:Zero'nun 2. ve 2. sezon 2. kısmı güzel olmasa bile 1. sezonu gayet iyiydi . Diğer animelerde iyi ama sanırım senin sevdiğin tarzda değiller 
    Benim için Black Clover .
  4. Beğen
    Muteki got a reaction from admin43 in Anime İstek ve Önerileri   
    Oyun tarzında mı istersin bilmiyorum ama bunlar da olur sanırım :
    Tate no yuusha no nariagari , Overlord , Tensei shitara Slime Datta Ken , Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu , Konosuba , Re zero ,How Not to Summon a Demon Lord , Kenja no Mago 
    Aralarında izlemediklerin var ise izlemeyi unutma , hepsi güzel animelerdir :) 
    Bir de bunlar olmazsa ilgini çeken anime ''türü''nü yazmayı unutma ona göre bakıp izlediklerimin arasından yazarım . 
  5. Teşekkür
    Muteki got a reaction from ErenKun in Anime İstek ve Önerileri   
    Konosuba olabilir , içerisinde pek savaş yok ve komedi tarzında 
  6. Beğen
    sanırım yok , fantastik tarzda söylememi istersen izlediklerimin arasından sana öneriler yapabilirim ama bu animeyi düşünecek olursak buna benzeyen bir anime izlemedim
  7. Beğen
    İzledim , kutsal suyun faydasını bu animede görmüştük sanırımm :/
  8. Beğen
    Muteki reacted to admin43 in Anime İstek ve Önerileri   
    Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou buna bak istersen çok iyi.
  9. Beğen
    en fazla 100 anime izlemişimdir bende , hangi konuda olursam olayım çok seçici bir insanımdır ve sana düşüncelerinde katılıyorum diyebilirim 
  10. Beğen
    Muteki reacted to admin43 in Anime İstek ve Önerileri   
    Dostum bu üzülecek birşey değil bu yazdıklarım sadece içinde ecchi bulunan animeler onun haricinde en az 150-200 anime bitirmişimdir, anime bildiğin hayatını içine çekiyor,
    2 yıllık üniversite mezunuyum 21 yaşındayım DGS ye çalışmam gerekiyor durduk yere anime sevdası başladı saat 9 da uyanıyor 11 e kadar ders çalışıyor saat 11 den gece saat 3 e kadar aralıksız anime izliyorum.
    Bunun büyük sebebinin ülkemizin yaşam kalitesinin düşük olmasından kaynaklandığına inanıyorum para yok hayal yok alım gücü yok e haliyle animelerdeki dünyalar daha çekici geliyor.
    12 bülümlerden oluşan animelerden günde 2 tane bitiriyorum ve 1 tanesinide yarılamış oluyorum.
    Bu arada naruto, Boku no Hero Academia, Tate no Yuusha no Nariagari bunları da izledim.
    Anime izlemeden hafif sıkıldığım bir gün bile olmuyor ama hafif sıkıldığımım hissettiğim an kurtulacam şu anime ilettinden.

11. Beğen
    Kishuku Gakkou no Juliet , Kaguya-sama 
    Düşünceleri farklı/birbirine karşı olan romantizm animesi diyebilirim , yüksek ihtimalle izlemişsindir diye tahmin ediyorum da

12. Beğen
    Overlord , SAO , Shield Hero , Danmachi , Goblin Slayer gibi animelere benzer bildiğiniz güzel anime var mı ? 
    Fantastik tarzda olması daha uygun olur diyebilirim
  13. Beğen
    Dakara Boku wa H ga Dekinai ,  Hajimete no Gal , Queen's Blade , 
    Fazla ecchi izlemediğim için yalnızca bunları söyleyebilirim sanırım ki sen yazacaklarımın  çoğunu yazmışsın zaten :D
  14. Beğen
    en iyisi izlediklerini yaz sen biz ona göre öneri yapalım :D 
  15. Beğen
    High School DxD , Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi , hard ecchi olarak kastettiğine bunlar girermi bilmem ama diğer animelere göre daha fazla ecchi sahneleri var . High School'un birkaç bölümüne göz atsan farkedersin zaten
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.