Jump to content

DinginKurbaga

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İletiler bölümüne DinginKurbaga kullanıcısının eklediği dosyalar

1. pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Hmm fiziksel olarak bi özellik pek aramıyorum, yani illa ki sarışın olsun, kısa/uzun olsun, şöyle olsun böyle olsun diye düşünmem, zaten hoşlandıktan sonra her türlü gözüne hoş gelir insan. :) 

Kişilik olarak da güçlü kızları severim diyebilirim, yanında rahat olabiliyorsam iyidir. Yani böyle pat diye sorunca insanın aklına pek bir şey gelmiyor. :D İnsanı tanıdın mı hoşlanıp beğeniyorsun zaten, öbür türlü aklında bir profil oluşturup ona göre hareket etmek zor olur, illa ki o profille çelişen bir şey olur. 

Anladımmm, doğru diyorsun pegasusum 

2. pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha bilmiyorum öyle de olabilir. :D Şimdi şu aralar kitap okuyorum, okumayı da severim ama 6-7 ay öncesine kadar çok az okumuşumdur. :D İşte bu tarz şeyler. :) 

Yani akşam yemeği yapmak direkt olarak bir hobi olmuyor, biraz daha zorunluluktan gibi. :D 

Fark etmez, tatlı olsun yeter. :D 

Söyle bakalım pegasusum ne tür kızlardan hoşlanırsın :embarrassed2-onion-head-emoticon: fizilsek + kişilik/tavır

3. pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Oh oh ne güzel. :) Hahaha kazanabilirsin merak etme, her şey daha da güzel olur inşallah. :) 

Yani sürekli düzenli olarak bir şeyler yapmadığım için hobi olmadığını düşünüyorum bazı şeylerin. :D 

Annem istediği için yapmak sayılabilir mi? :D Mutfak hobim arasına girebilir özellikle tatlı yapmak ama en son tatlıyı yapalı haftalar oldu. :D 

İnşallah pegasusum ^^ hobinin zaman sınırlaması yok yav, seviyorsan yapıyorsan hobi olmuyor mu o

4. Ohayou_Kerem, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Oh be forum kendine gelmiş :D Selamlar herkese, umarım gününüz iyi geçmiştir. 

Ben bugün derste arkadaşlarımla 2 saat boyunca sunum yaptım :D Niyetliyken sunum yapmadık da demem artık :onion_yep_by_7anime7drawer7:

Yarın da 23 nisan, dersler tatil, hepinize güzel haftasonları diliyorum şimdiden :D

Helal olsun tosbağama, sanada iyi tatiller ^^ (bana her gün aynı gerçi :depressed1-onion-head-emoticon:)

Bu gün çalışmam gereken 5 saat kaldı :suicideoniplz:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.