Jump to content

Ohayou_Kerem

Üyeler
  • İçerik sayısı

78
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

İletiler bölümüne Ohayou_Kerem kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Kemankech, 22 dakika önce tarihinde yazdı:

selamlar

ne olsun işte çalışmam gereken vakti boşa harcamakla meşgulüm :p

ders var 15 dk sonra dedim bi uğrayayım

Selamlar :) İyi yapmışsın uğrayarak. İyi dersler şimdiden :) 

Bu arada ilk defa konuşuyoruz sanırım, ben Kerem :D Memnun oldum.

pambuk, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamlar
    Kolay gelsin Ohayou Kemankech :studing_is_boring__onion_by_elcerbero:abiler banada taktik lazım acaba eskisi gibi bir bölüm anime bir ders düzenine mi dönsem

Eğer kendince bir düzenin varsa devam et bence. En verimli o şekilde gidersin, tabi kendin de bunun verimli olduğunu düşünüyorsan. Ben de ders aralarında bir bölüm anime izliyorum güzel gidiyor :D

2. Açıkçası bunu ilk duyduğumda hem çok heyecanlanmış hem de çok endişelenmiştim. Umarım güzel bir şeyler çıkar. Tolkien vakfı kolay kolay böyle işlere onay vermez gerçi, yine de bir tık temkinliyim :D Sürekli tekrarını izlemekten sıkılmasam da artık başka bir miğfer dibi savaşını görme vaktimiz geldi bence :D

Bunları yazarken aklıma Gandalf'ın Sauron'a rasengan attığı bir sahne hayal ettim kendi kendime güldüm :D 

3. pambuk, 22 saat önce tarihinde yazdı:

:cool-onion-head-emoticon: Yüklemeyi başardım sonunda , tab2 k-on açtım yansımamız çıkmış arkadaşımla ama neyse kendisine yokosuka no neverland izlettim gerçi 5-6 animeden bahsettim o onu seçti ama sarmamış yarım bırakmışdı
    Slm naber

İçeriği Görüntüle

IMG20210608113623.jpg

Haha muazzam ya :D Çok kaliteli aktivite :cheer2-onion-head-emoticon:

İyidir senden naber?

pambuk, 22 saat önce tarihinde yazdı:

Yeni bir seriye başladım öyle 3dkanojo ohayonun videosunda görmüştüm ama pek ilgimi çekmemişdi demin başka bir serinin yorumlarında gördüm bi iki bölüm atayım dedim 3-gatsu ile sarmayacak gibi ileriye bırakırım sanırım :embarrassed2-onion-head-emoticon:
    Sen nasılsın nbr

Onu ben de oradan görmüştüm sanırım, izlemiştim baya sarmıştı beni :D İkinci sezonu daha çarpıcı bu arada. Bende yeri çok ayrı bir seridir bu arada. Umarım sen de seversin. :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

4. pegasusejder, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Hahaha tamam inanmış gibi yapıyoruz. :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Arkadaşın diyorsa yapmışsındır. :D Fena olmayan bir şey demek. :D Bir tane güzel not alsam bana yetiyor. :D 

Çok ayıp :D Yan sekmemde her daim duran güzel bu foruma olan sadakatim asla sorgulanamaz. Sorgulanması teklif dahi edilemez :D 

Haha arkadaşım memnun kalmış, geri önemli değil sanırım :D

Yani aslında ortalama bir not ama çan eğrisine bakacak olursak yüksek bir not :D 

Mezun edin kurtulayım modunda olmak böyle bir şey sanırım :D Alırsın alırsın, içini ferah tut.

5. pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet seni bayağıdır görmüyorduk buralarda, iyi gelmişsin gelerek. :) Yardımcı arkadaşlar iyidir. :D Yok hala açıklanmadı... 

Aslında aklım hep burada ama dediğin gibi fazla uğrayamıyordum. Teşekkürler senpai :D Yani, pek yardımcı olamadım bence ama arkadaşım çok yardımcı olduğum konusunda ısrarcı o yüzden iyi bir şeyler yaptım galiba :D Ah şu hocalar... Benim az önce bir tanesi açıklanmış, fena olmayan bir şeyler almışım. İnşallah sen de güzel güzel notlar alırsın. :loveloveplz:

6. pambuk, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Aa buckethead :rockingonionplz:
    Eğer istersen 

bu konu altına yazarsan daha iyi olur :relax1-onion-head-emoticon:
    @Ohayou_Keremabi gittim okuldan dönünce iyikide gitmişim  normalde akıllı tahtada anime keyfimi atacaktım ama  (Error code: -200) yüzünden dosya yükleyemiyorum :sweating-onion-head-emoticon:

Hahaha :D Akıllı tahtada anime keyfi ha? Çok mantıklıymış, eğer atabilirsen bekliyorum mutlaka: D

Dedim bak sana okula gitmemezlik yapma diye :D 

7. pambuk, 39 dakika önce tarihinde yazdı:

Yarın okula gidip gitmemek hakkında düşünüyorum çıkıp bi hava almak fena olmaz ama kalabalık olup olmayacağı konusunda emin değilim :floating-crazy-rabbit-emoticon:

Önemli derslerin varsa gitmemezlik etme derim ama boş derslerin varsa, biraz dolanmak güzel fikir aslında. Oturduğun konuma göre değişir tabi kalabalık olma durumu ama hafta içi olduğundan rahat olur herhalde. :onion_yep_by_7anime7drawer7:

8. Kemankech, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş buldum. Çok köklü üyelerden sayılmam geçen yılın başlarında gelmiştim herhalde ben de üni sınavına hazırlandığım için pek uğrayamıyordum. İyi gibiyim şükür. Üniversteye gidiyorsun sanırım,hangi bölüm?

Oo baya olmuş yine gireli. Benim birkaç ay oldu :D İyi olmana sevindim :) Evet üniversitye gidiyorum, mekatronik mühendisliği okuyorum :) Sen hangi bölümü kazandın?

9. pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha hadi motive ol artık ama ya. :D Sporu ben devam ettiriyorum ya iyi kötü. İyi gene güzel gidiyormuş hayatın, ooo tebrikler, ben de kitabı biraz saldım ama geri başlarım. Ben de iyiyim, dün sınavımı verdim inşallah mezun olabilmişimdir diyorum. :D 

Günaydın.

Hahah ne yapayım ben de böyleyim. Mental sağlığım pamuk ipliğine bağlı :D İşin şakası motive falan olmayı geçtim artık, sorumluluktur en nihayetinde deyip giriştim. Zaten bir yerden başlayınca gerisi de geliyor. İyi gidiyor ya, sizler ve arkadaşlarım sağ olsun. Başla başla, çok ara verince sıkıntı oluyor.

Oooo efendim ne güzel haberler bunlar. Hem geçmiş olsun hem de tebrik ederim diyorum :D Artık sizi mühendis bey diye çağırmanın zamanı geldi de geçiyor :D

10. pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Sağ olasın, senin de. :) Naber?

İyidir be dostum, motive olmaya çalışmalardayım hala :D Sporu azıcık saldım o yüzden biraz mutsuzum. Dersler, ödevler, projeler birikmiş, onları halletmeye başladım. Arada da arkadaşlarla sohbet muhabbet. Konuşmadığımız esnada bir kitap daha bitirdim (Kan Ter ve Pikseller - Jason Schreier) güzeldi. Senden naber?

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.