Jump to content

dwashere

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne dwashere kullanıcısının eklediği dosyalar

1. FeyoChama, 28.04.2021 - 01:49 tarihinde yazdı:

teşekkür ederim <3 hmm olur bi bakayım ne çizmişim lkdskls

buradan atamadım çünkü resim 3 mb filandı o yüzden özelden mesaj olarak attım. bakıp buradan cevap verebilirsin^^

bakmadan önce hazır ol ama çünkü çok kötü lkdklfdklf

Çizmek istediğin resim genel olarak zor bir çizim gibi duruyor. Şimdilik sadece göz veya karakterlerin yüzünü çizmekle başla çünkü oranlarında sıkıntı var. Bence oranları oturtana kadar karakalem tekniğiyle çizim yap böyleyece gölgelendirmeleri de kavrarsın bir de çizdiğin hatların güzel olduğuna emin olana kadar kalemini bastırma. Umarım yardımcı olmuşumdur ???

2. FeyoChama, 21 saat önce tarihinde yazdı:

bana da birkaç tavsiye verirsen çok mutlu olurum^^ belki ben de ileride senin gibi çizebilirim.

Hangi aşamadasın bilmiyorum ama çok ayrıntılı olmayan çizimlerle başlasan daha iyi olur. Önce oranları oturtmaya çalış. Örnek bir çizim atarsan daha çok yardımcı olabilirim ?

3. Freesia, 55 dakika önce tarihinde yazdı:

Çizimlerin bence gayet güzel. Herhangi bir göze battan kısım yok :D .Ama illaki kusur bulmam gerekiyorsa, çizimlerinin biraz düz olduğunu söyleyebilirim karaktere kendinden bir şey katmalısın. Orijinal yapımda göremeyeceğimiz şeyler çizmelisin (fanart misali). Bu şekilde gerçek potansiyelini ortaya çıkarabilirsin. Elinden geleni yap .İyi şanslar. İyi forumlar :D 

İçeriği Görüntüle

51f9286224d709fe53f1474b0a11e22d.jpg

yorumun için çook teşekkürler kesinlikle tavsiyeni ciddiye alacağım ?

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.