Jump to content

5555

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne 5555 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bugün turkanime.tv de izledim, oldukça keyif aldım ara ara gözlerim dolmadı desem yalan olur.

Spoiler

Filmin ilk kısmı Tanjirou'nun ailesi ile geçirdiği kısımlar (crying emoji) ve rengoku'nun sahneleri hariç baydı, fakat malum kişinin olaya dahil olması ile bkz(Akaza) film başka bir boyuta taşındı. Grafikleri mi desem, diyaloglar mı desem. Bir kaç spoiler yememe rağmen ne olacak, oha yendi mi yenildi mi hop oturup hop kalkmakla beraber süper hype bir son kısım geçirdim. Akaza denilen elemana ısınmadım da değil, hikayesini bilmiyorum henüz ama beğendim karakteri. Rengoku ile iyi arkadaş olabilirdi xD ne diyebilirim ki, bizim odun inosuke bile ağladı biz nasıl dayanalım hehehe.

2. catyshinoa, 3 saat önce tarihinde yazdı:

bazı okumak istediğim mangaların çevrilmiş hallerini tamamen bulamıyorum bu yüzden inglizce okumak istiyorum fakat güvenli olan site bulamadım önerebileceğiniz siteler varsa cevaplarsanız çok memnun olurum

merhabalar, https://mangakakalot.com/ bu siteye bir göz atmanı öneririm. Ayrıca https://hakuneko.download/ bu uygulama sayesinde çeşitli platformlardan ''mangakakalot gibi '' manga indiripte okuyabilirsin. Çok fazla site ismi vermek istemiyorum forum kurallarına aykırı olabilir, çok katı kuralları var sanırım bu forumun :D telefonuna indirebileceğin uygulamalarda mevcut daha fazla seçenek istersen özel mesaj yolu ile ulaşabilirsin bana.

3. limonsuzsoda, Bir saat önce tarihinde yazdı:

İnternette gördüğüm bir çok yabancı uyruklu anime reaksiyon kanalları filme verdikleri reaksiyonları patreon gibi sitelere yüklemeye başladılar üstelik YaBoyRoshi adındaki reaksiyon kanalı Sonyde yüzünden gerçekleşen hatadan dolayı filmi erken izlemeyi başardık yazdı. Biraz araştırma yaptıktan sonra Sonynin ps4 storeda belli bir süreliğine filmi stream ettiğini duydum. Yakın zamanda türkçe çevirisini görür müyüz?

umarım görürüz, heyecanlandırıcı bir haber

4. Hoş bulduk teşekkürler,

syncdes, 18 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba, hoş geldin. Adında 5555'i görünce direk gülme gibi okudum, bir tay arkadaşım vasıtasıyla öğrendiğim bana hala garip gelen bir gülüş tarzı. :D Umarım bu 5'ler de onlardandır. :D Sana da iyi forumlar! Umarım burada iyi vakit geçirirsin. :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

hahahaha :) evet bu anlama da geliyor ben de ilk seferinde garipsemiştim :D fakat bu 5'ler başka bir şeyden :D sanırım pek aktif bir forum değil burası biraz bakınma fırsatı buldum izlediğim animeyle ilgili pek bir konu yok :( 

5. Herkese merhaba, dışarıya çıkmanın imkansız hale geldiği bu günlerde kendimi anime dünyasına atmaya karar verdim, daha önceden Death Note ( herkes gibi:D) Akame Ga Kill, One Punch Man ve bir Asyalı arkadaşımla Your Lie in April izlemiştim. Şimdi Turkanimetv aracılığı ile Demon Slayer izlerken, gözüme forum çarptı ve herkese selam verip, içerikleri yükleyen ve çevirilerini yapan ekibe teşekkür etmek istedim( Özellikle Adonis saol dostum) Daha foruma göz gezdiremedim ama eminim Demon Slayer tartışma bölümü vardır, bir kaç hoşuma gitmeyen ve beni hypelayan sahneleri konuşmak iyi olacaktır. Herkese iyi forumlar xD

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.