Jump to content

Bag Of Bones

Üyeler
  • İçerik sayısı

17
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum güncellemeleri bölümüne Bag Of Bones kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Yarın günlerden Berserk :whaaat3-onion-head-emoticon:

2. Oro? :embarrassed1-onion-head-emoticon:

1. pegasusejder

pegasusejder

Oro-ro-ro-ro?

3. Yav geçenlerde bir kitap okudum öyle güzel ballandıra ballandıra anlatmış ki balık tutmayı gidip tutasım geldi resmen. Hani birde öğrenci adamız, sen biriktir paranın al oltayı yemi 2 balık tutmaya git sonra bir daha yüzüne bakma. Olmayacak iş değil benden beklenir, çok maymun iştahlıyımdır. Olan biriçik harçlığıma olacak belki kiralama falan oluyordur bi araştırmak lazım. 

Bir de nedense okulda sürekli bana bakıyorlarmış gibi hissediyorum, biliyorum bana bakmadıklarını bu çok saçma ama ne yapayım engel olamıyorum bi tedirgin hissediyorum nedense. Tamam yani biraz egolu biriyim kendimi büyük görüyorum falana ama bu kadar da paranoyak olacağımı düşünmüyordum. Ya da belki haklıyımdır herkes bana bakıyordur olamaz mı hehehehe. Neysem herşey gibi o da zamanla geçer herhalde.

4. Tam dolmuşta dinlemelik Mükemmel :embarrassed1-onion-head-emoticon:

Spoiler

5. Toplu taşıma tam bir eziyet. :ghost-onion-head-emoticon:

1. Bag Of Bones

Bag Of Bones

Ama yine de 23km yürümekten iyidir.  Arabam olsa çok daha güzel olur ve tabi ehliyet de lazım. :homelessonionplz:

Çok yaşa toplu taşıma!

6. Spoiler

ca061d1449d63e477e4715ef4405e299.gif

7. Napıyım olmuyor işte demiyorum kendimi tutuyorum ama olmuyor. Gelemiyorum böyle şeylere beni bunaltıyor daralalıyorum. Tamam yanında olmaktan keyif alıyorum ama öyle her dakika yanında olamam ki ben senin. İnsanın biraz yanlız kalmaya da ihtiyacı var. Hem ara sıra yanlız kalmak bana iyi geliyor düşüncelerimi topluyorum kafa dinliyorum rahatlıyorum. Ama sen fırsat vermiyorsun ki! Senden nefret etmiyorum ama daraltıyorsun beni be abicim, ne yapayım strese biniyorum durdum yere birde bazen boşluğuma geliyor patlıyorum sana, sonra tabi pişman oluyorum kızıyorum kendime ama iş işten çoktan geçmiş oluyor işte. Hem neye öfkelenceğini şeçemiyor ki insan. Bir anda olup bitiyor. Ağzımdan kelimeler çıkıyor işte durduramıyorum ah ahh bu eşek kafam ama salmıyorsun ki beni hâlbuki biraz izin versen bana. Ayy ayy! sizinde kafanızı ağrıttım, kusura bakmayın bunlar çözülmeyecek meseleler değil hallolur bir şekilde ama üzülüyor işte insan ne yaparsın. Vallaha biraz içimi dökmek rahatlattı ya. Zaten burayı iyice kişisel psikoloğuma çevirdim. XD Artık muhabbet yerine yazmak yerine buraya yazacam daha uygun gibi sanki. Milettin keyfini kacırmayalım boş yere. :'D Zaten iyice kafam karışık ne yapacağımı bilmiyorum öyle anı yaşıyorum resmen koşullar neye yönlendirirse oraya doğru gidiyorum. Saldım çayıra mevlam kayıra hehehehe. Heysem çokta uzatmıyım zaten aklıma da gelmiyor birşeyler daha yazayım. Hmm o zaman güzel bir müzik önerip yavaştan yatayım ben. :D 

Spoiler

8. Hiçlik hakkında çok güzel bir şiir yazdım bunu buraya atıyorum

Yazdığım en güzel şiirdi okuduğunuz için teşekkür ederim bir yerde paylaşırken lakabını da yayınlarsanız çok mutlu olurum iyi günler?

1. Zorojuro

Zorojuro

Teşekkürler bu eser için. Çok anlamlıydı 

2. Freesia

Freesia

Çok güzel olmuş.  Hele '                            ' kısmı beni benden aldı. :D

Hiçlik demişken şu güzel şarkıyı da buraya bırakayım en iyisi. :D

Spoiler

3. sShoguNn

sShoguNn

bu daha çok "boşluk" hakkında bir şiir olmuş.

hiçlik hakkında yazılan bir şiir şu anda hiçbir yerde hiçbir zaman var olmamış bir şiir olurdu.

hatta adından bahsettiğimiz anda bile bir düşünce şeklinde bile var olsa o şey artık hiçlik olmaktan çıkıyor.

bu yüzden henüz hiç kimse tarafından düşünülmemiş bir şey hiçliktir.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.