Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

İletiler bölümüne LeornKayn kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 3.Bölüm eklenmiştir keyifli okumalar veya okumamalar :D

Bu bölümde hikayeye etki edicek 2-3 yan olayı tanıttım biraz...bol açıklamalı ve sıkıcı bir bölüm gibi gelebilir çünkü aksiyon pek fazla barındırmayan bir bölüm oldu gelicek bölüm....Nezero Şehri Misafirleri 2 ile devam edecek...sonundada görüldüğü gibi şehre problemli olarak nitelendirelen bir ırkın 3 önemli üyesi ayak basıcak...

2. Zaraki show başlamış...şimdi yanlış anlamadıysam kafasını başka bir yere iyice verince öbür hayal ettiği şeyler normale dönüyor ha...ama Yachi'yi öyle görmeye hiç alışkın değilim hala şaşkın...

Ama biz Yachinin bankaisini göremeyeceğiz sanırsam Zaraki iyice ipleri eline aldı yahu...

3. Ben ayakta uyuyorum yahu 573 çıkmış bile...

Uno ölmüştür gençler ölmezsede Tite trollemiştir ölmesi uygundu bence her kenpachi yeni bir kenpachiye ölüyordu çünkü...ama Zaraki bence orada ben öldürdüm derken yüzünü o kısa saçlı kıza adı neydi hatırlamıyorum dönmemesinin sebebi bence yüz ifadesi bence orada kendisini öldürmemi sağladı gibi bir ifadeyi sakladı birşey gizledi ve o kız üzülmesin diyemidir nedir ben öldürdüm havalarına girdi ondan nefret ediyordum dedi ki bunlar bana pek doğru cevaplar gibi gelmedi...bu arada şuan Zaraki bankai açıp ölse sevinirim çok pis etki bırakı okuyucun üzerinde Game Of Thrones gibi olur valla beklenmedik ölüm yap Tite  öldür o Zarakiyi...ayrıca Quicny sağlam çıktı sevdim ben bu çocuğu...Zaraki Kenpachiliyi baya benimsemiş...

4.  

Miyavi'ye Japonlar zaten Samurai Gitarist diyorlar. Kendine has vuruş tekniği var, tellere vurarak çalıyor.

Beğenmediğim şarkısı yok diyebilirim. Vokali çok güçlü olmayabilir ama zaten o Miyavi, o tiz sesiyle güzel. 

Bu da küçük bir örnek olsun.

Bak işte insan bilince biliyor sağol bilgilendirme için...

bence gitar çalma şekilleri güzel 

:D garip geldi yorum nedense

5. Hoşgeldin Amigo-san buralar kimden sorulur inan bilmiyorum fakat buralarda bir çok takılmalık cafe var mesela şuradan sağ dönersen FF cafesini göreceksin hemen altında mod ve adminlerin takıldığı kirli işlerin döndüğü bir oda var kimseyi oraya almıyorlar giren üyelerde birdaha geri dönmedi...aramızda hiç gözlüklü tombul üye yok mesela hep oraya gitti olanlar ve bir daha haber alamadık...

Spoiler tıklarsan spoiler yersin...spoilere tıkla<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

YAZDIKLARIMIN %99 CAN SIKINTISI %1 HOŞGELDİN İÇERİR

6. azcık da olsa olayları çaksam üzülmeyecem  :D sen sus konuşma <_< senin FF nerde hani devamı pehhhh  -_-

O ortadan 2'ye böldüğü kadını ben sıradan biri sanmıştım ya yöneticiymiş o ben olayları çakmasamda olur Zeynep Ablaya sen spoiler ver mesajdan olayları çözsün rahat etsin :D ...Valla yazıcam yazıcam diyip yazmayıp duruyorum benim sağ soğlum belli olmaz :D D-gray man mangakasına bağladım 2-3-4 ayda bir :P :D aslında ne yazacağımda bellide işte hep daha sonra yazarım demekten...

Leorn Kardeş anladı anlamadığı yeri kadın yöneticiymiş...o değilde olaylar nereden nereye geldi yahu kız 3 kere farklı taraflar içinde bulunup durdu...ilk önce o evde beraber kaldığı çocukla işe atılacaklar dedim yok çocuk tarihe karıştı yardım etmedi korktu kız tek başına yola atıldı güzel bi grup buldu dedim yok orasıda kayboldu 3. olarak şu adını hatırlamadığım elemanla kaldı...ben açıklama gelicek bölümleri merakla bekliyorum yada ben harbi anlamadan okumuşum ya o elemanlar o tarikat harbi yokmu oldu birden ben o elemanları sevmiştim benim kafa hala orada :D ama yaşıyor olması lazım o tarikat sonuçta yanlış hatırlamıyorsam ana karakterimizi takas ederek kurtulmuşlardı...

7. noldu yaaa sanki arada bir bölüm atlamışım gibi geldi bir önceki bölümü tekrar okudum yok atlamamışım  :ph34r:  tasvirler, hikaye, kurgu, çelişkiler yine güzel ama sanki zaman atlaması gibi bişey var nerdeydiler nereye geldiler neden böyle oldu :blink: bir önce ki bölümü okuyorken de aynı duyguyu hissettim :huh: sanki olayların geçiş sürecini atlıyoruz gibi, bir önce ki bölüm ile bir sonraki bölümü birbirine bağlayan bir köprü olmalı :ph34r: senin aklında o köprü var ama bizim de aklımızda olsa fena olmazdı :P yine devamını bekleyip bazı konuların aydınlığa kavuşmasını istemekten başka bir şey gelmiyor elden  -_- eline aklına bileğine sağlık zuzum  ^_^

Bilimkurgunun amacı bizim kafamızı bu hale getirmek :D gittiği türde ben başarılı buluyorum...

8. Pii, 12 bölümdür hiç ileri gidemedim yahu daha konuya yeni yeni giriyorum.

Bir şeyler açıklamaya başlasam mı bir daha ki bölümde. 

O ölen kadın kimdi Annesimi gerçi annesi ölüydü yada ölü değildi şimdi öldürdü adı olmayan ama bizim kızı tanıyan kadın hikaye gereğimi öyleydi yoksa ileride açıklayacanmı o kısmı...olsun hazırlık önemlidir D-gray man 50 bölüm sıradandı ama 50'den sonra çoşturuyor...

Bilim kurgu kafamı çok karıştırıyor yahu okurken...gelecekte dünya harbi öyle olsaydı ben hala tembel olurdum o çalışanlar arasında göremezdin beni :D

9. Serileri sağlam iyi başlamışın çokta iyi olucaksın seni aramıza kabul etmek için yarın saat 10:00'da bir tören yapacağız karanlıklar diyarına geçiş biletin sana yarın yollanacak Amigo-san :P

Tamamen can sıkıntısı içeren bir selamlama ne diyo len bu dersen sıkıntı...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.