Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

4287
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

Cold Dewil kullanıcısının paylaşımları

1. Cold Dewil

Bu Animeyi İzledin mi?

Nayn izlemedim :mellow: Alttaki üye Noblesse okumuştur. :ph34r:
  2. Cold Dewil

Bu Animeyi İzledin mi?

Bari bu kadar belli etme :D Hmmm bakalım Alttaki üye GTO izlemiştir... PS: İzlememiştir gibi şeylerde söyleyebilirsiniz.Ayrıca klasik OP-Naruto-Bleach gibi seriler yerine daha az bilindik serileri soralım :)
  3. Gerizekalıymış çocuk... Kira göstererek mi yazıyor az mantık kur <_< Animede gösterse yazdıklarını ilk bölümde böyle final verirdi :D
  4. Cold Dewil

Bu Söz Kimin?

Ninja Scroll PS: Buda benden... The Bird Of Hermes İs My Name, Eating My Wings To Make Me Tame
  5. Cold Dewil

Bul Getir!

DANTEEEE :wub: PS: Beyaz saçlı Bayan alalım o zaman en cool olanından ^_^
  6. Cold Dewil

Bul Getir!

Bana göre Best Killer Most Powerfull Super Chikyūjin... PS: Büyümüşte Küçülmüş tadında yaşı ufak bir tatlı karakter alayım :ph34r:
  7. Cold Dewil

Bu Söz Kimin?

Slam Dunk'taki Turuncu kafanın sözü değil mi ? Animeyi izlemedimde çoğu yerde repliği göre göre öğrendim :D Bakalım buda benden... Anata no banana puni puni ... :P
  8. Cold Dewil

Bul Getir!

Madara Uchiha :D Birisi de bana en sevimli kız anime karakterini getirsin. :3 PS: Bende ana karaktere aşık olmayan sexy bir kız karakter istiyorum :wub: :ph34r:
  9. O kapalı konuya yazılacak böyle bir adam var. Zevksizler...http://www.absoluteanime.com/devil_may_cry/dante.jpg

10. Cold Dewil

Hyouka 1. Bölüm (Türkçe Dublaj)

Satoshi çok tatlı olmuş :D ( Gerçi Satoshi hep tatlıydı ama :P ) Orjinal anime çevirmede 1-2 espiri var mı bilmiyorum ama ilk dakikalarda ki Aga kelimesi güzel oturmuş :D Böyle minik espiriler uyuyor cidden. Oreki de fena uymamış ama Chitanda cidden ağır bir ses olarak kaçmış.Animede de Chitanda çocuksu seslendirmeye sahip olduğundan pek gitmemiş bana göre. Neyse ellerinize,ses tellerinize sağlık :P Güzel bir proje umarım sağlıklı bir şekilde rayına oturtulup daha çok proje görürüz ;)
  11. Ne de olsa "anata ga tensai dakara" 15/15... Ama 4 te mi 5 te mi ne duraksadım.Sevgi neydi falan diye :D Sağolsun One piece izlemenin faydası çok oldu :D
  12. Cold Dewil

Animelerde Komik Türkçe Altyazılar

Gintama 221-222. bölümler Buradan Ulaşabilirsin ^_^
  13. Cold Dewil

Merhabalar, Merhabalar...

Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma...
  14. Seçim nedeniyle sınavlar 1 hafta ertelendi :| Şimdi insan söylenesi geliyo sana ne benim sınavımdan dersimden. Sanki pazar günü fantezi yapıcaz okulda :|

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Olur mu bizim ülkede öyle birşey :D Evelki yıllarda saatler ileri alınacağı gün Öss sınavı olmuştu. :D

15. Naruto Shippuuden... Filler yapımı Steins Gate... Zaman ve Fizik öğrenimi Air Gear... Paten Dantalian no shako... Kitap okuma Sakamichi no Apollon.... Jazzz
  16. Cold Dewil

Japonya’da Anime Sektörü Sona mı Erecek?

Bu sadece Neon için geçerli değil ki. D.Grayman olsun Hellsing olsun Dante's inferno vs..bu tarz kokan anime var. Ama bence sebeb tam olarak o değil. Tam açıklayamasamda çoğu eski yapımın ağızda bıraktığı tat ile yeni yapımların basitliği bence. Yeni yapımlar insanda taze duygular uyandırmıyor o an ki aksiyon,korku, komedi gelip geçici gibi. Çok bi alt yapı kurmuyor bence. Çoğu kişinin DN,FMA,SNK ıvır.zıvır aklında kalmasıda bu sebebten. Özgün kendine has özellikleri ile farklılık. Gündelik yapımlarda bu farklılık yok.
  17. Yalancı insanlar her tarafımızı sarmış :| Şapır şupur sesi geliy :|

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Cold Dewil

Cold Dewil

@Pelin amin :D @Zeynep abla her yerimizi sarmış şapır şupurcular :( @Gondroch 5 kere mi ? Bir kere attım.Şimdi baktım evet 5 kere gitmiş :( Herhalde çok tıkladım cepten.Eyw söylediğin için

3. Amygirl

Amygirl

Yaw ama üzülürsün diye dememiştim :( erik bahçelerinin içine dalınca vicdan azabı duydum :/

18. O 50 lirayı 3-5 lira için bozmak yok mu :/ Kesin harcanıcak bitecek :|

19. Flashpoint Paradox güzelmiş :D Yeni tarzlar yeni yüzler :D

1. Yuki-chan

Yuki-chan

ya aslında izlenesi ama yaz tatili gelse de şunları şunları izlesem moduna bile giremiyorum. Evde wifi yok. Millet toplanıp anneme yalvaralımda eve net bağlatsın lan. Tüm yazı puzzle çözüp kitap okuyarak geçirmek istemiyorum :(

2. Cold Dewil

Cold Dewil

İnternetsiz ev ha hmmm Allah sabır versin :D Ben yaşayamam :D Watchman izledim ama şu sıralar animated serilere ilgim var.JL war gibi :D b

20. Nice senelere 2'nizede ^_^ Sağlıklı mutlu,animeli yıllara..
  21. Modanın kalbinin atmadığı şehir İstanbul... Eteksiz sadece T-Shirt giyen biri, Normal yırtmaçlarda arkada yırtık olmamasına rağmen

1. rek

rek

T-shirt'ün uzunluğuna bağlı bence. :p

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Yakışsa yazmam :D Ama yakışan kişiler var :D

22. Cold Dewil

Elsword

Benim Rena çarım duruyor.Furkanın dediği gibi parayı verenin düdüğünün aşırı derecede öttüğü bir oyun
  23. Cold Dewil

Tanışalım •.•

Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.