Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

4287
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

Cold Dewil kullanıcısının paylaşımları

1. Aynen katılıyorum.Bir D.Grayman bir Kimi ni Todoke görmeyeli cidden uzun zaman oldu. Ki malesef geleceğini sanmıyorum :unsure: Özellikle D.Grayman'nin :( Aralarında Hyouka'da olsa şahsen bu yıl beni benden alamazlardı ama olsun.Gintama ve Yahari yeterli ^_^ Tabi arada Sidonia no Kishi'yi de farkettim :ph34r:
  2. Tek soruda 11 kez integral alan hocamı selamlıyorum.Fizik adı altında neler görüyoruz -.-

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Cold Dewil

Cold Dewil

Sözelci olduğunuzu bu kadar belli etmeyin İntegral nere Trigonometri nere :D :D

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Lisedeyken integral türev falan seve seve çözerdim. Şimdi mmatematikle o kadar alakasızimki lan toplama işlemini bile parmakla yapmaya baslıcam yaknda :D

3. Cold Dewil

İnsanı Düşünmeye En Çok Sevk Eden Animeler

Gantz...Düşünmek ? Ana karakterin az gram mantıklı bir düşüncesi olsa içim yanmaz...Mangasını okurken bile bir insan bu kadar kendini fıtık ettiremez -_- PS: Steins Gate Elfen Lied Hellsing ( Ama cidden where is Hellsing yani <_< ) D.Grayman ( Gelin sabaha kadar sizi düşünmeye sevk ettireyim ) Ergo Proxy PhiBrain kami no Puzzle ( Her 2-3 bölümde bi durdurup çözmüştüm ) [C] Law of Ueki Gin no Saji ( Cidden bir ara yemek yerken düşündüğüm ve karakterin hissettiklerini hissettiğim oldu ) :unsure: bence bunlarda listeye konulmalıydı...
  4. Aneeee ben bu konuyu yeni gördüm <_< Bileydim önceden paylaşırdım benim zotriyi yaw :ph34r: Efenim madem konu beslenilen hayvanlar... Bir ara ( çok küçükken ) 2 kaplumbağa 1 balık besliyordum... Sonradan ÖSS sınavına hazırlanırken hiç unutmam balkonda yağmurdan korunmak için ( Alt kattayız ) bir kedi sığınmıştı.O aralarda hava baya yağmurlu falan 2-3 işte gel zaman git zaman o bize biz ona alıştık... İlk dişi kedim olmuştu ve sağolsun sadece sossis yiyordu masraflı kereta <_< Hayvan çatlayacaktı resmen ama olsun.O zamanlarda evin etrafında paso erkek kedi filan dolaşınca bizim prensese Fatmagül adını takmıştım :D ( Cidden hayvanlar adlarıyla yaşıyor erkekleri kovalıyordu :ph34r: ) Sonradan bir gece arka balkonda şu hanım kızını doğurdu :ph34r: Ve gene mükemmel isim takma yeteneğim ile Pekmez ismini verdim zotricime :ph34r: Aralara derelere açık çekmecelere girmeye bayılır :wub: Kendisi bazen hanım hanımcık olsada oturmasını öğretemedik <_< Neyse ama dadlıdır kendisi şu an evde minderde uyuyordu zilli :D Bir arada şu zibidileri sokakta bulmuştuk... Bu da benim kuzenin köpeği... Çoğunlukla bizde kaldıklarından kereta baya alıştı gerçi bir tek erkek aralarında bu olduğundan Teyzemi ve annemi çok seviyor :D Şimdilik ise evimizde pekmez hanım kızımız var :wub: Kıskanınca klavyenin üstüne oturan,annem gazete okuyunca üstüne atlayan,maması bitince tabağını patileyen ve tatlısıda balık pişirince en sırnaşık vaziyette ayağınıza dolan zibididir :D
  5. Cold Dewil

Merhaba Gençlik

Spoiler'a kaçmayalım pls... PS: Bende ilk izlediğimde mangaka kesin finalde Narutoyu Saskye verecek dedim ama -_- Neyseki Naruto bir saplık emaresi olmadığını keşfettik -_- ( Bknz: Yazar hala ichigonun sap olmasına üzülüyor <_< Anti-İnoue'ci olsamda kör bizim oğlan resmen)
  6. John Wick izledim dün gece... Keanu Reeves silah tutmayı bilse film daha güzel olacaktı resmen -_- En şaşırdığım konuda Direktör Eva Longoria olması :blink: Oynasaydın keşke :ph34r:
  7. Cold Dewil

Merhaba Gençlik

Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma... Gintama seven biri kötü olamaz :D
  8. Cold Dewil

Favori Anime Müzigin ?

en cool budur Ayrıca bunuda unutmayalım Müzik değilde Ost tarzı en çok takıldığım için ost önerebilirim ben B) FMA.... Hellsing... Erementar Gerad...
  9. Türk toplumuna şu kızı öğreticem resmen... Ayrıca anti parantez, Asuna nedir arkadaş.Anime boyunca kızın bi cooluğunu görmedim <_< Sempati ile cooluk ayrı şey... -_- PS: Narutoda ki Conan,Bleachteki sayamayacağım one-sanlarım...Op'taki Robin-Swan...Air Gear'da ki Simca-Rika :wub: Anime dünyasını son 5 yıla göre sınırlandırmış bir anket şahsen <_<
  10. O değilde imzalar arasında en depresif olan neden benim ki :D PS: Keşke ağlayan bunny'mi koysaydınız...Neyse ben gene bunnycimi spoilere ekledim :D
  11. Nice Senelere,Mutlu yıllara... Dadlı Cadı :D
  12. 11 deki dersten önce araya minik şekilde işlenmiş 9-11 arası uygulama yazısını görmek :| Dersi bölerek sınıfa girmece f*ck

13. Berat facede o grup ne öyle o.O

1. historianWeeb

historianWeeb

abi sorma asdfg baya mal dolu kızlar sürekli prim yapmaya çalışıyor :D prim dolu paylaşım dolu deli ediyorlar beni :D

2. Cold Dewil

Cold Dewil

100k üye nedir :D Yeminle anasayfayı 30 dk felç ettiler,bildirimleri kapadım şahsen :D

14. Cold Dewil

One Piece Momonosuke Gizemi (Spoiler Alert)

Ejderhaların hem uçma hemde zırhlarının kalın olmasından dolayı diye tahmin ediyorum. Böyle bir meyveyi çoğaltarak güçlü bir orduda kurulabilir. O bölümün en başında adada dev bi ejderha vardı ve zoroda luffyde zorlanmıştı yenerken sanki öyle hatırlıyorum. Birden fazla olması ve Don.un yönetmesi sonucu baya güçlenmesi söz konusu
  15. Çorabı yok bu çocuğun diyipte 11 çift cillop gibi çorabı önlerine dizince şok oluyorlar o.O

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. AdminSlayer

AdminSlayer

Ya benim çoraplarım hep Ankara'da kaldı. 3 haftadır aynı çorabı giyiyorum. Çorabın üzerinden yeşil bir gaz yayılıyor. Artık ayağıma yapıştığı için banyoda bile çıkartamıyorum. Doktor tek çare ameliyat dedi ancak çorap şu anda yeni bir organ olarak özerkliğini ilan etti. Şu anda aktif olarak lenf ve kan dolaşımımdan faydalanıyor, besleniyor. (Çorap almaya gitmem lazım çarşıya :( )

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Samet biz niye senle kankayız sorgulamaya başladım -.-'

4. AdminSlayer

AdminSlayer

Ya sabahın 6:52'sinde yazmışım ya, ben de soğudum kendimden şu an

16. Cold Dewil

Dünya'nın En İlginç 10 Yasağı

Tamam canım Singapura gitmeyiz :D PS: Bu arada Hollanda suyun üstüne milyonlarca kazığın konulup oturtulmasıyla oluşmuş bir şehir. Nehirden ziyade su setleri olması doğal bence. Orada ya bir anlatım hatası var yada Esrar içmenin serbest olduğu o ülkede kafa bi milyon arkadaş :D
  17. Cold Dewil

Merhaba arkadaşlar

Bu arada flood yapmak yasak,yanda alıntının yanında çoklu alıntı var ordan birkaç kişiyi seçip cevaplandırabilirsin ^_^
  18. Cold Dewil

Merhaba arkadaşlar

Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma... Sormak istediklerini ister Bleach Fc deki arkadaşlara yada durumuna mesaj olarak sormak istediğim var şeklinde yazarsan özel olarakta yardım edebiliriz :) Manga bölümündede güncel bleach konusu tartışılır bu arada ^_^
  19. Cold Dewil

Kardan Neler Yaptınız?

Kuzen istanbulda,topladığı karlarla karlama yapmış teyzemden gizli... Sabaha %90 boğazlar samba yaparak kalkacak. Faceden hafif ağrıyor diyince beter ol didim. Antalyada sağolsun kar yok elektrik yok. Burnumda sarkıklar çıkacak -_-
  20. İstanbuldakinin fotoğraflarını görünce keşke gitse miydim dedim ama ben cosplay'i yapabilene yakıştırıyorum :ph34r: ( Taş değil kaya attım ) PS: Samet Ruffles reklamındaki soğan halkası kostümüyle git bro :D PS: Foto bekleriz gençler ^_^
  21. Aynen insanı cezbediyor :ph34r: PS: Neyse teekkürler sayende FF gene bi hortladı.FF'im olduğunu hatırladım :D Nice Job :good-job-onion-head-emoticon:
  22. İmla konusunda FF'imi düzenleyen admin bile,imzama yazı koymuştu :D Beğenmene sevindim,gerçi imzaları daha çok tuttun sanırsam :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.