Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

1289
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

İletiler bölümüne Cold Dewil kullanıcısının eklediği dosyalar

1. itiraf ediyorum profil resmimi değiştirmeme rağmen ana sayfada konuya en son yorum yapan kişi kısmında eski profil resmim gözüküyo :blink:

1-2 güne site algılar aslında ama...

Tarayıcının geçmişini temizle istersen.

Bende başta değiştirdiğimde öyle yapmıştım ^_^

2. Arkadaşlar yapılan açıklama Fairy Tail Best'in FT'nin bir nevi özeti olacağı yönündeydi. Kısacası siz neyin kafasındasınız ? Gayet açık ve net Fairy Tail Best FT'nin özeti olacak ve Nisan ayında yayınlanmaya başlıyacak.Bu benim kafamdan uydurduğum bişi değil. Bunu söyleyen Tokyo Tv . :D :D

Arkadaşım fark ettiysen FT Best Ne olacak demedim.

Nasıl olacak dedim ^_^ İçeriği hakkında yorumum.İyice okusaydın keşke...

Az çok benimde tahminim eskilerin özetinin olacağı şeklinde.Yazıları bende okudum.Lakin TV-Tokyonun açıklamadığı tek şey ise bu özetlerin içeriği.En iyi bölümlerden mi oluşacak yoksa eskilere görmediğimiz yeni sahneler ve değişiklikler yapılıp farklı şeyle mi eklenecek ?

3. Aynı şiir sana da gelsin boss :D ben sana hiç kıyar mıyım o kadar da hıyar mıyım :P :D

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=jakm7NZm8uU

Fikir güzelmiş de keşke o kurala eski kullanıcılar ve forumdaşlar yazsaydın :P :D :D

Biliyorum ben bunu :D

İyi ekleriz eklemesine de amaç defteri kullanmak değil mi ? Arka sayfaya sığar mı ki forumun tamamı Resmi ekleyen

Hıyardan bahsetmişken Yeni sevgilin nasıl :D

4. Olamaz jeton yeni düştü benide tanıyor

Resmi ekleyen

Ps:

Gider Kira'ya verirdim herhalde.Bana yaptıkları mantıklı ve çokda uygulanabilir geliyor .Ayrıca deftere Not eklerdim.Eski kullanıcıyı öldürmek bütün kullanıcıları öldürür diye.Böylece kendimi kurtarmış olurdum Resmi ekleyen

Ahhh tabiki her ihtimale karşı birkaç sayfa da yanımda tutabilirdim tabi Resmi ekleyen

5. Tamam tamam :D sınav öncesi almayayım ahını Resmi ekleyen Ren'imi çizerim ben hem de nü Resmi ekleyen

Tamam Dante yoksa sıkıntı yok Resmi ekleyen Ren'le istediğin çalışmayı yapabilirsin benim için problem olmaz Resmi ekleyen

PS: Nasıl olsa önünde yıllar olduğundan Resmi ekleyen

6. Resmi ekleyen Hayır olamaz....Niye Dante niye ? Neden ooooResmi ekleyen

Neyse sen çizimlerini düzelteceksin edeceksin,Danteye benzeteceksin Oooo Resmi ekleyen

Üzgünüm normalde desteklerdim seni ama konu Baklava+Dante olunca :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.