Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

4287
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

İletiler bölümüne Cold Dewil kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Hayır benim anlamadığım Bir tek Şirince kurtulacak deniyor.Acaba her yer çökecekde bir tek orası mı sağlam kalacak.Hani lord of the rings'in son sahnesinde bütün orklar toprağa gömülürken insanlar kurtuluyordu öyle birşey mi olacak ki ?

Bu arada ben logoyu AMV. koyamadım ama videoların hepsi Turkanimeden.Eee doğal olarakda üstlerinde amblemleri var.Bir problem olmaz değil mi ?

2. Arkadaşlar katılıp katılmama konusunda kararsız kalmıştım ama nedense bir anlık hevesle bu olaya adım attiyim dedim.Umarım Herkesin hoşuna gider.Program olarak VideoPad gibi küçük ve kullanışlı bir program kullandım.Logo koyamasamda her videoda Turkanime imzası var.Umarım problem olmaz.Şimdiden iyi seyirler.

Evet Bugünde 4 dk. çaldık :D

3. Arkadaşım çevirdi konusunu okumak isteyenlere :

Haimura Kiri görünüşte sıradan bir erkek ve küçük bir problemi vardır: başka insanların saçlarını kesme konusunda saplantılıdır. Bir gün, Mushiyanokouji Iwai -''Saç Kraliçesi- ile tanışır, ve o miras kalmış bir lanetten dolayı kendi saçını kesemiyor. Kiri -Dansai Bunri No Crime Edge

- makasın kesebilecek tek şey olduğunu öğrenir. Ancak kendisi tanışmalarının ''Saç Kraliçesini'' öldürmek için lanetli olan öldürücü aletlerin kullanıldığı eski bir cinayet oyununu -The Killing Goods- tetiklediğini bilmiyordu. Kiri, Iwai'yı Killing Goods Owners (Değerli Eşya Sahip Öldürücüler) dan koruyabilir mi? Oyun başlasın!...

Umarım az çok konu hakkında bilgi sahibi olmuşsunuzdur :)

4. Malesef ben Bu anime dünyasında yenilerden sayılırım.Üniversiteyi kazandıktan sonra bahsettiler başla diye.Yaz tatilinde Death note başladım ( Başlayış o başlayış ) 1 seneyi geçti şimdi animelerle düzeyli bir ilişkimiz var :) Kendinizi düzene sokunca derste çalışılıyor ,animede seyrediliyor.Animeyi seven kız arkadaşda bulunuyor merak etmeyin :D

Konuyla ilgili olarak olarak Son teknolojiler gelişsin ve animeler Haftalık değil Günlük yayınlansın. :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.