Jump to content

ethancoll

Üyeler
  • İçerik sayısı

18
  • Son ziyareti

ethancoll üyemizin başarıları

1. ethancoll

Magi-Sinbad no Bouken Ova 3 Tanıtım Videosu

3 bölüm olması kötü milleti nasıl topladığını neler yaşadığını anlatsa süper olacak burda 2 kişiyi görecez sanırım sinbada katılan hepsini anlatsa güzel olurdu sonuçta kral olabilecek yegane kişi
  2. Son sayı beklentileri karşılamadı ama last movie de işlenecek demiş bakalım bence bitmesi güzel oldu darısı op gibi büyük mangalara
  3. k animesinin neden bu kadar fanı var anlamıyorum bence gayet basit ve sıradan bir anime
  4. bence de bitmeli madara gelince çok şenlenmişti manga ama sonra yine hayalleri suya düşürdü ah su power up lar :( iyi iyi bitsin artık animede mangada sıktı zati
  5. ethancoll

Trinity Seven Animesinden Yeni Sahneler

harem baydı artık sonu yok kurgu yok merak yok ama en çok çıkan tür ben izlemiyorum mangasına bakmıştım sarmamıştı
  6. Nisekoi ye şaşırdım harem+romantizm animesinin bu kadar satmasına şaşırdım. Gin no Saji nin yeri iyi ama artık yeni serilerin büyük animeleri yerinden etmesi çok iyi maginin bu kadar sattığını bilmiyordum ama zaten kaliteli bir seri olacağı belliydi.Yazın bunu shingeki no kyojin op yi devirecek :)
  7. ben bunları özel olarak almıştım güzel bir paylaşım olmuş :)
  8. ethancoll

Angel Beats PC'ye çıkıyor

ero game olacak herhalde duygusal bir animenin böyle ero olmasını pek istemem açıkçası
  9. ayda 1 çıkartacaklarına haftada 1 çıkarsınlar gerçi en az 50 sayfa oluyor ama olsun :)
  10. ethancoll

Shingeki no Kyojin Yeni OVA Duyruldu

2015 te gelecek 2.sezon, bir yerde görmüştüm 2016 sao 2017 snk birer yıl ara ile çıkacak diyordu ki sao çıkmasada olur romantizme bağlayarak mahvettiler muhteşem animeyi tabi bence
  11. 1)snk 2)monogatari 3)yahari ore 4)hataraku maou 5)ore imiuto Diğerleri bunların yanına yaklasamaz konu olarak
  12. yahari ilk 4 te olmalıydı İS,Ore İmouto,ultra prince ve free den kat ve kat daha güzel
  13. kamina olayı gibi bir şey yapacaksa çekip gitsin
  14. sonunda artık bilmeyenlerden kurtulacağız bu video sayesinde iyi çalışma taktir ettim
  15. ethancoll

2012 En iyi İlk 10 Anime

K-Project, sıralamada olması çok ilginç onun bu sıralamaya girmemesi gerekiyor üstelik 2.sırada vasat bir anime ama nedense 2. sıra
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.