Jump to content

Azra.Tarhan

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
  2. Beğen
    Azra.Tarhan reacted to Ryuguji in Akira Fudou / Azra.Tarhan [2022 FanArt Yarışması]   
    efsane çizimlerden biri nasıl oy vericez ya asdasd
  3. Beğen
    Azra.Tarhan got a reaction from Aechee in Vanitas / Azra.Tarhan [2022 FanArt Yarışması]   
  4. Beğen
    Azra.Tarhan reacted to lelus in 2022 TürkAnimeTV&Animeler.NET Halk Oylamasına Giren 60 Çizim   
    Öncelikle bütün arkadaşların eline sağlık bir çizer olarak her türlü çizime saygım var söyleyeceklerim yanlış anlaşılmasın fakat seçim yapan arkadaşlar çizim konusunda ne kadar bilgiliydi orası beni endişelendirdi.
    Sonuçta böyle bir yarışma düzenleniyorsa bu iş hakkında bilgili birilerinin yorum yapıp seçmesi lazımdı çünkü ortada insanların emek harcayıp  katıldığı bir yarışma var.

Seçimlerin hepsi yanlış demiyorum çok fazla resim var herkes hata yapabilir ama bu hatalar azımsanmayacak sayıda maalesef. Hatta aralarında 2-3 resmi birleştirip shoplama yapılıp çizim değil tasarım olarak adlandırılacak çalışmalar bile mevcut. Seçilmeyi hak eden başka çizimler vardı ( kendi çizimlerimi hariç tutuyorum ). Boş verip bir şey yazmayacaktım fakat en azından o gördüğüm güzel çizimler hatırına bu yazıyı yazma gereği duydum.
  5. Beğen
  6. Beğen
    Azra.Tarhan reacted to Nones in Akira Fudou / Azra.Tarhan [2022 FanArt Yarışması]   
    Harika bir iş çıkartmışsınız Emeğinize sağlık. Başarılar.
  7. Beğen
  8. Beğen
  9. Beğen
  10. Beğen
  11. Beğen
    Azra.Tarhan got a reaction from jiyu in Vanitas / Azra.Tarhan [2022 FanArt Yarışması]   
  12. Beğen
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.