Jump to content

Aechee

Üyeler
  • İçerik sayısı

38
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Aechee reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, "Onlar güçsüzdü. Bu yüzden öldüler. Bizler de güçsüzdük. Onları kurtaramadık." İlk bö   
    "Onlar güçsüzdü. Bu yüzden öldüler. Bizler de güçsüzdük. Onları kurtaramadık."
    İlk bölümden bir replik yapıştırdım valla 
  2. Beğen
    Aechee reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, "Bazı insanlar intikamın ablamı geri getirmeyeceğini söyleyecektir. Sanki neler yaşad   
    "Bazı insanlar intikamın ablamı geri getirmeyeceğini söyleyecektir. Sanki neler yaşadığımı biliyorlarmış gibi... Bazı insanlar da affetmem gerektiğini söyleyecektir. Ama bu saçmalık! Ailemin çukura atılmasının yarattığı hissi unutup hayatıma devam etmek mi? Böyle yaşamayı reddediyorum. Kendimi bu intikama hazırladım ben! Kaderimle yüzleşmenin ek yolu intikam!"
  3. Beğen
    Aechee reacted to Marut for bir durum güncellemesi, Bazen ben mi Oyasumi Punpun'u okuyorum yoksa o mu beni okuyor bilemiyorum.   
    Bazen ben mi Oyasumi Punpun'u okuyorum yoksa o mu beni okuyor bilemiyorum.
  4. Üzgün
    Aechee reacted to Marut for bir durum güncellemesi, Kitaplar da baya pahalanmış be!   
    Kitaplar da baya pahalanmış be!
  5. Karmaşık
    Aechee got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Helvamı kakolu yapın lütfen teşekkürler   
    Helvamı kakolu yapın lütfen teşekkürler 
  6. Üzgün
    Aechee got a reaction from Marut for bir durum güncellemesi, Helvamı kakolu yapın lütfen teşekkürler   
    Helvamı kakolu yapın lütfen teşekkürler 
  7. Beğen
    Aechee reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Eğer, eğer ben yağmur olsaydım, yeri ve göğü birbirine bağlayan bağlarla, ebediyen bi   
    Eğer, eğer ben yağmur olsaydım, yeri ve göğü birbirine bağlayan bağlarla, ebediyen birbirine karışmayan iki kalbi birbirine bağlayabilir miydim?
  8. Harika
    Aechee reacted to zaman for bir durum güncellemesi, Selamun aleyküm arkadaşlar. GÜNCELLEME 07.04.2022 NEW CREW JOY BOY   
    Selamun aleyküm arkadaşlar. GÜNCELLEME 07.04.2022 NEW CREW JOY BOY

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.