Jump to content

Paprika

Üyeler
  • İçerik sayısı

2341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

Paprika kullanıcısının paylaşımları

1. Zaten kutlamam ayrıca benim pastam rulzz B) Nağğbeer Leffwn
  2. Doğum gününü kutlarsam verir misin :(
  3. Bak çikolatalı seviyormuş Sen vanilyalıyı bana ver kıymetlimiis ehehe
  4. :o Canım çekti. Kaç gündür pasta istiyordum zaten. Tişikkirlir *pastayı kapar*
  5. Kişi olarak imzamdaki melek sesli Jeff Buckley Grup olarak The Doors. ^_^
  6. Paprika

Shingeki No Kyojin Karakter Anketi

Mikasa- Levi arasındaki çatışmayı fanların gözünden Levi kazandı demek :/ Ben Eren derdim, sonuçta bence Eren kadar güçlü yaşam felsefesi olan bir karakter yok.
  7. Paprika

Japonlarla ilgili sorularınız

Öğretmenler bazen çok :mellow: uyduruyorlar. :ph34r:Edit: Bu durum için demiyorum bazen gerçekten çok uyduruyorlar :D
  8. Paprika

Bana şehir efsanesi gibi geldi daha çok. Söz sende SecretCriminal ^_^
  9. Paprika

:huh: Aklım uçtu; bunlar nasıl teoriler böyle a dostlar. :ph34r:
  10. Paprika

Diyorum işte izin vermezse gizlice, sanki telefonda bir şeyle uğraşıyormuş gibi yapıp çek :D Bu arada Japonun sizin evde ne işi var :D
  11. Paprika

Kızın bir resmini çekebilir misin? Açıktan çekebilirsin hayranlarına bir fotoğrafını göndereceğim diyebilirsin, çekmezsen sapık gibi gizli gizli çek lütfen djkfhjks Bu arada çevirmede sorun cidden yaşıyor musun? Yardım edebilirix -_-
  12. Paprika

Abart bence, soru soran pek yok. Sorular da güzelmiş he ^_^
  13. Paprika

Ben bir tek yemek kültürlerini merak ediyorum, o kadar :D Yemekle alakası varsa bir sürü yemek hakkında soru sorabilirim. Bu arada cidden ahtapotu çiğ mi yiyorlar :unsure:
  14. Kısa bir süre önce şu mükemmel serinin mükemmel openingi olarak ayarladım;
  15. Paprika

Sana bir soru sorayım, İngilizcesi nasıl :mellow: Seslendirmecilerin dili hiç dönmüyor ondan merak ettim :ph34r:
  16. Formdan düşmüşüm :( Eskiden en az 2 bucuk saat olmayan filme film demiyordum. Şimdilerde 3 saatlik film izlerken dikkatim dağılıyor. Lanet :(

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Paprika

Paprika

Ooo dostum bu kadar çok olacağını tahmin edememiştim :D

3. Mileydi

Mileydi

zlediklerimin bir kaçı izlemediklerimi tavsiye etmiyorum :P hafızam zayıf kopya çekeceğim kaynak yok :D

4. Paprika

Paprika

Benim de hafızam zayııf :( Gerçi ben dikkatimi de az sanıyordum ama yaptığım testlere göre beynimin en güçlü işlevi dikkatmiş o.o

17. Paprika

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

Loveless shounen-ai etiketli değil o.o O kadar mı light?
  18. Paprika

Bu türde örnek verebileceğin bir anime yok mu?
  19. Paprika

Gel bir sarılalım Ergo Proxy sever :(
  20. Paprika

Levi İçin Özel Manga

Kamon :mellow: Dostum zevkler ve renkler tart-- MANGA RIVAILLEEEE RULZZZ :mellow: Ama tabi yine zevkler ve renkler tartışılmaz ihih ihi hihihi :wub:
  21. Paprika

Sor sor Türkiye'yi sevmiş mi sor dkjhfjks Klasik. :D O değil şeyi sor, animelerde sanki mavi gözlü, sarışın vs insan çok özelmiş gibi gösteriyorlar, hiç yokmuş gibi. Yok mu yahu? :huh:
  22. Paprika

Levi İçin Özel Manga

Amaan, animede bir halta benzese bari. Mangasında daha iyi Rivaille. En azından ses tonunu kendim hayal edince karizmatik bir şey koyuyorum yerine :(
  23. Paprika

Noir ve Haze [FF] [12. Bölüm]

İçimden gelmediği halde sırf devam etsin diye yazarsam güzel bir şey çıkmaz ortaya. Böyle yazmayı özleyince yazıyorum daha ağlenceli oluyor dkjfhsjk O yüzden yakında bitmeyeceğine garanti verebilirim galiba. O biraz sarkastik bir cümleydi :D :D Bir konuştu pir konuştuu ( Bu konu için söylemiyorum, magazin haberlerinin devamını insanlarda heyecan yaratacak bir cümleyle sunuyorum sadece :D )
  24. Paprika

Bir kaç mangakayı köşeye çekelim "Sabrımızı taşırmayın, ona göre! Adam gibi şeyler yapın" diyelim biz en iyisi :mellow:
  25. Paprika

Noir ve Haze [FF] [12. Bölüm]

Hemen bitirmeyi düşünmüyorum. Her geçen günde, günlük hayatımda birden aklıma bir şey geliveriyor ve içine katmayı düşünüyorum, daha güzel oluyor. Ayrıca biraz da yazma yeteneğimi geliştirmek için başladım. Ağır ağır gidiyorum işte. Toplu okuyacaksan o zamana çooooook var, kusura bakma :unsure: Bir son belirlemiş olmadığımdan tadını çıkarıyorum hikayenin. Yazarken eğleniyorum çünkü. Çok uzun bir cevap oldu. Kısaca ne zaman biter bilmiyorum.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.