Jump to content

Paprika

Üyeler
  • İçerik sayısı

2341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

Paprika kullanıcısının paylaşımları

1. Paprika

Kostüm Partisinde Ne Giyerdiniz?

Daha güzel, kostüm parasından yırtarım :D Matt çok iyi yalnız çok güzel giyiniyor kerata.
  2. Paprika

Aşık Olunan Anime Karakterleri

Aslında ben mangadaki karakterlere daha çok aşık oluyorum. Mesela hiç bir anime karakteri benim için bir Mamoru değil (Hirunaka no Ryuusei'den) Edit: Off ya keşke tüm erkekler Mamoru gibi utangaç olsa kıyamam :D Ama şimdi Vampire Knight'tan Zero, Tonari no Kaibutsu-kun'dan Haru da yok değil. Hatta Haru'yu gördüm göreli tüm yakışıklı ve orijinal karakterli anime- manga kişilerine Haru demeye başladım. Hepsi benim bir Harum. Gerçi hepsinden önce, ilk göz ağrım, Sokkam var benim. Zuko da ayrı bir mesele ama Sokka bambaşka. Onun dışında bir süre Light'a bir süre L'e aşıktım :D O yüzden bu ikisini birbirine yapalım ve sorun ortadan kalksın bence. Şimdilik bu kadar ya tamam.
  3. Paprika

Önü dediği de 1 tel bir şeydir. ^_^ Kıyamam sana. ^_^
  4. Paprika

Yakında saçlarım Hisoka rengi olacak nihahaha :angel1-onion-head-emoticon: Şimdilik mor-kırmızı arası bir şey :ahaaah-onion-head-emoticon:
  5. Paprika

Troll kostümü de giyebilirdim de cüssem müsaade etmiyor :mellow: Halbuki "LOTR Troll Fan Club Odaları Başkanı Gizem Kayalı hizmetinizdedir. " ... :ph34r:
  6. Paprika

Lala kostümü giyerim Şaka bir yana Shiro kostümü giyerim.
  7. Paprika

Yaşadığın En Korkunç Olay?

Aynı bizim okul. Veteriner gibi yahu köpekle kalsa iyi: Girişte kediler beslenir ve kedi mamalarını depoladıkları sınıf da bizim sınıf. Kantinin yanında en az 4 kepek güneş banyosu yapar, kargalar tribünlerde yemek peşinde koşar. Kargalar kalsın tamam da dişleri olan hayvanları sevmiyorum. Köpekler de bunun başında.
  8. Paprika

Ben de biraz yendim de ne zaman bir köpekle göz göze gelsem çok da kaçıyormuş gibi hissettirip köpeğin dikkatini iyice çekmeden hemen sıvışmaya bakıyorum :D
  9. Ao no Exorcistte küççük kardeş, adını unuttum. Gıcık oluyorum ya ağzını burnunu kıracağım elimde olsa ama bir yanım da "Harbi la, aslında haklı." demekten kendini alıkoyamıyor. Yine de gıcıksın oğlum gıcık. Edit: Yukio Okumura işte yaa. Bal gibi abin varken sen niye böyle oldun çıktın Yukio?
  10. Paprika

Çoğu gece karabasan, halüsinasyon arası bir şeyler görürüm ama bir gece çok beterini yaşamıştım, her halde yaşadığım en korkunç an oydu. Bir de küçükken gece yarısı köpek kovalamıştı o zaman çok korkmuştum :D
  11. Paprika

Bir günde ortalama kaç bölüm anime izliyorsunuz?

Bu aralar hiç anime izlemiyorum ama anime izlemeye bir kere başladığımda eğer sararsa 24 bölümlük bir animeyi bir günde bitiririm, sarmazsa bırakırım. Ortalama sararsa 6 bölüm ya da 5 bölüm izlerim o yüzden 6'yı işaretledim :D Ortalama iyidir iyi.
  12. Paprika

Noir ve Haze [FF] [12. Bölüm]

Tağam tağam ben de dağıldım zaten :embarrassed1-onion-head-emotico
  13. Paprika

Ama ma a ma ma ben de yaparım bir kaç aksiyonlu hareket, Gitmeyin, gitmeyin :crying2-onion-head-emoticon:
  14. Kaplumbağalar çok güzel. Evet.

1. ohmy34

ohmy34

Sakin ve uyusal hayvanlar sinirlendiklerinde de bir güzel ısırıyolar ne tatlılar di mi ? ^3^

2. Paprika

Paprika

Evet çok tatlılar. Her halleriyle. >.>

15. Paprika

Oo çok güzel baş rol öldürürüm sonra yine diriltirim beni baştan çıkarma :D Sonraa kaynına atlayan baldızlar falan yaptırırım (bu arada ne kayın ne baldız görmedim hayatımda hiç)
  16. Paprika

Sen nasıl istersen Zeynep en büyük kardeşçiğim. Artık söz falan da vermeyeceğim ya, sonra tutamıyorum ki büyük ihtimal söz verdiğim için tutamıyorum söz vermesem yapacağım, üzerimde baskı oluşmayacak.
  17. Paprika

O zaman merak ettiğin bir konu seç onun hakkında bir spoiler yazayım :D
  18. Paprika

Spoiler bölüm yayınlayayım mı? Anlarsan ama tabi, daha da çok aklın karışabilir. Öyle açık seçik yazmam sadece bir kişinin konuşmasını yazarım. Olur mu okumak ister misin sonra yan çizme bak :D
  19. Paprika

Yaşıyor da onlar benim baş karakterlerim değil. Tutmadım ben onları. Ayrım yapıyorum ben :D Bir de belki fark etmişsinizdir aksiyon ve olay açıklamalarını kısa kısa geçiyorum çünkü ben her şeyde çok ayrım yapan bir insanım. Mesela ben duyguları açıklamaya daha özen gösteririm çünkü gerçek hayatta da olay kurgusu değil neler hissettirdiği önemlidir benim için. Bu da yazdıklarıma yansıyor ister istemez kusuruma bakmayın. Ama geliştim gibi biraz ya bilmiyorum ya da bana öyle geliyor ya da yazmaktan bu aralar daha çok keyif alıyorum öncesine kıyasla.
  20. Paprika

Şey, ben bilerek şu anda açık yazmıyorum. Ne kişileri açıklıyorum ne olayları tam ortaya koyuyorum, amaç aslında dikkatinizi dağıtmak. Şeytan aslında şu an ayrıntıda. :P Anlamak istiyorsan konuşmalara odaklan. Yani şimdi ben bunları daha açık yazsam Lilly hakkında tüm gerçekler çıkacak ortaya ve sıkıcı olacak bence çünkü her gün daha güzel bir fikir buluyorum bu beni çok mutlu ediyor :D Bu arada LeornKayn kardeş sen de anlamadığın yeri söylesene anlatılacak bir şeyi varsa anlatayım. Edit: Yov ne kendine güvenliymiş gibi yazmışım kendimden tiksindim. Öz güvenli insanları hiç sevmem :D
  21. Paprika

Ölen kadın dediğin Lilly'nin yarıp geçtiği kadın mı? Şehrin başındaki kişi o yahu, yolsuzluğa düşmiş Bunların hepsini daha sonra kısa kısa açıklarım. Ama annesi olduğunu nereden çıkardın? Anlaşılmaz mı yazmışım :(
  22. Paprika

Pii, 12 bölümdür hiç ileri gidemedim yahu daha konuya yeni yeni giriyorum. Bir şeyler açıklamaya başlasam mı bir daha ki bölümde.
  23. Paprika

En Çok Beklenen Bahar Animeleri Top 20

Bir tek Mushishi Zoku Shou dikkatimi çekti o da bayağı çekti. Bakalım bu animesizlikte nasıl gidecek.
  24. Ayy anime forumu mu eleştiri ve laf atma forumu mu bilemedim yanii dfjkshfkj

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Paprika

Paprika

Tartışmak, gerçekten tartıştığında değil de dalga geçtiğinde çok eğlenceli :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Zamanında onu çok yapıyordum bu foruma geçtikten sonra 1-2 kere yaptım sonrasında bıraktım...hem beni eğlendiren eleman kayboldu ortalıktan gerçi arada bir uğruyor ama hemde tat vermemeye başladılar...dalga geçerken karşımdakinin beni zorlamasını istiyorum :D öle manyağa bağlamıştım o konuda hep can sıkıntısı işte :D

4. ohmy34

ohmy34

ve senseiden de bekleneceği gibi aşağı yukarı o kişiyi tahmin ediyorum amma niyse .. :D

25. Paprika

Yaptığım Çizimler

Baya iyisin bence. Komik bir ürün ortaya çıkarmak, komik olmaktan çok daha zor bir şeydir ve kimsenin samimi olarak dalga geçemeyeceği düzeyde bu işi yapabiliyorsan, çizimlerin umurumda olmaz kardeş, iyisin. Unutmazsam konuyu, takip ederim. :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.