Jump to content

Paprika

Üyeler
  • İçerik sayısı

2341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

Paprika kullanıcısının paylaşımları

1. Paprika

Animelerde Komik Türkçe Altyazılar

Her bölümde de işi dalgaya almadıkça bence özellikle ciddi animelerde birden bire afallatan bir çeviri görmek insanı çok güldürüyor ve keyiflendiriyor.
  2. Soredewa osakini ikimasu

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Paprika

Paprika

Kulaktan dolma bunlar .-. Benim dedem Japon prensesi ninem de

3. kawaii kereste

kawaii kereste

lan zaten japonca öğrenmeye niyetim var ama en büyük korkum o kanji olayı... japonlar bile tam bilmiyor, ben nasıl öğrencem :D

4. Paprika

Paprika

Kanji çok kazık ya iki dakika bir üstünkörü, yalapşap falan okuyayım dedim neymiş nasılmış içim sıkıldı yüreğim kabardı üç vakte kadar gözlerim kamaştı ayyyhh.

3. Homofobik olmaya gerek yok. Hiç denenmeyen şeyler hakkında yorum yapılması biraz anlamsız. Tabii herkesin keyfi bilir izleyip izlememek size kalmış bir şey. Bu arada ben de sevmem bu tür serileri pek ama sebebi iki erkeğin aşkını anlattığı için değil sadece aşkı konu aldığı için. Yine de izledim ve öyle yorum yapıyorum.
  4. Paprika

İtiraf Köşesi

Evet değişiyor. Herkes helimesinin bir anlamı var ama herkez kelimesinin yok -_-
  5. Paprika

İtiraf Köşesi

Ben de göz kapağıma kalem çekemiyordum. Yapmadım yapmadım bir gün ilham geldi bir yaptım pir yaptım. Artık yapabiliyorum. Birden geliyor bana böyle güçler :huh:Edit: Benim yaşlarımdaki genç kızlarda bu bir psikolojik hastalık gerçekten. Yüzlerinde kapatılması icap eden çok büyük kusurlar olmadığı ve sürdükleri fondötenin o lekeleri kapatamadığını gördükleri halde fondöten olmadan adımlarını atamıyorlar. Öğretmenler zorla çıkarttırdıklarında ise teneffüs zili çalar çalmaz sanki çıplak kalmışlar gibi ya da nefes alamıyorlarmış gibi lavaboya koşup "omg omg omg" nidalarıyla tam tekmil vücutlarını boyaya buluyorlar :(
  6. Paprika

İtiraf Köşesi

Kapatıcı günah olsun ya; okulda göz altları beyaz yüzleri esmer bir sürü kız var :(
  7. Paprika

İtiraf Köşesi

Eyeliner yapması çok zor ama ya :D
  8. Paprika

İtiraf Köşesi

Aslında ben imla hatası yapan insanların birazcık salak olduğunu, öyle olmasa bile cahil olduklarını düşünüyorum. (Bu bir itiraftı) Başka bir itiraf daha yapacak olursam; dahi anlamındaki -de'nin ayrı yazılmamasına takığım ve konuşmalarda acayip gözüme çarpıyor, odaklanamıyorum.
  9. Gün geçmiyor ki bir gün daha bitmesin. Öff ya ben daha bugün bir sürü şey yapacaktım hava karardı :(

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Paprika

Paprika

pof ya hepsi kış yüzünden. Normalde hava aydınlık olacağıdı ben dışarı çıkabilecektim. Karanlığı her ne kadar sevsem de erkenden akşam olması insanın elini kolunu bağlıyor :(

3. Super Otaku

Super Otaku

aynen okulda olunca :(

4. Paprika

Paprika

Bugün yine sinir küpü günüm zaten oraya buraya saldırasım var kdjfklsjf Gidip az kendimi paralıyım bari :D

10. Paprika

Üye Albümü

şarkıda verecem demiştim az önceki:D Tanrının kutsaması sözünü tutan siz fedakâr insanların üzerinde olsun. Güneş seni hiç terk etmesin. -_-
  11. Paprika

Üye Albümü

At att att a--. :huh: At desem olmuyor koy desem şık değil paylaş diyeyim bari. Paylaş paylaş paylaş ^_^
  12. Paprika

Üye Albümü

Yalnız you're my heart you're my soul demişken
  13. Paprika

Üye Albümü

Adam gayet de eğleniyor nesi mal yani bence çok saçma bir başlık zaten.
  14. Paprika

Üye Albümü

Sendin ya oo evet sendin delil karartmasana :D
  15. Paprika

Üye Albümü

Hangi sayfa bilmiyorum ama ben hatırlıyorum bir şeyler hayal meyal :D
  16. Paprika

Üye Albümü

Sen paylaşmıştın ki :mellow: , paylaşmamış mıydın? :huh: Paylaşmıştın paylaşmıştın :PEdit: Konuya atılan 666. yorum. Hell yeah :D
  17. Paprika

Üye Albümü

Değil değil çok gizem iyi değil bak ben diyeyim sana :P Sen de yanacaksın :ph34r: jdfklsjfkl
  18. Paprika

Üye Albümü

Eren kandırdı arkaşlar bakmayın. Ben bu oyunu bozarım aga :P Uuum tımım atayım resmen 3. fotoğrafım olacak buraya koyduğum :D birazdan atçam bir yorum daha gelsin öyle :D flood olmısın.
  19. Paprika

Üye Albümü

Buraya gizemli giren ifşa olarak çıkıyor ya öyle bir havası var :(
  20. Paprika

Üye Albümü

fbcdn-sphoto...444667206_n.jpg Benim çok gizli kaynaklarım var şaka değil :ph34r:
  21. Paprika

Üye Albümü

Ay sen hep beni şımartıyorsun sonra paprika egoist :P
  22. Paprika

Üye Albümü

EDit: BEn bu yorumu yazarken 6 yorumu yapılmış. Şimdi resim atmasam da olmaz. Ya da biraz daha milleti merak mı ettirsem? :ph34r: Bir şiy diyim mi ben de seni gördüm :ph34r: Nasıl deme gördüm ben. :ph34r:
  23. Paprika

Üye Albümü

Ay sen de çuk kurkunçsun. :ph34r:Ama onlar dalga geçmek için çekilmiş resimler bir kerem huuh gerçek resmimi görmediniz ayna ayna klsdfksf
  24. Paprika

Üye Albümü

Ay çuk kurkunçsun zeynep kardeş :ph34r:
  25. Paprika

Üye Albümü

Feysbuk profil fotoğrafımı koydurtma bana :DEdit: Eneeeeeeee flood şeyolmuş ben şey sandım özel mesajdan yazıyormuş gibi alışkanlık uff ene :o
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.