Jump to content

veritas

Üyeler
  • İçerik sayısı

642
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

veritas kullanıcısının paylaşımları

1. veritas

En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri

hisoka adam dövüşmüyor sihirbazlık yapıyor izaya psikopat dediğin böyle olur h ichigo ehe :D yunoda fena değildi ama esdeath tercih ederim hidan gördüm yazılanlar içinde ama onunda asıl kakuzuyla muhabbeti iyiydi :D
  2. imzama myanimelist ekledim. Uzun zamandır güncelememişim hazır iyi oldu

1. HolySpirit

HolySpirit

bende bakıcam diyomda bakmıom hiç oraya :D eklicem bi ara animeler

2. veritas

veritas

iy ioluyor unutuyorum sonra hangi bölümde kaldığımı

3. daireleri bütün çizmemesini garipsedim. Halbuki karakter tasarımları genelde çok oval. Ne bulduysa tıkıştırmış odaya :D raflar dolusu ıvır zıvır var la hiçbir şey yok doğru düzgün
  4. veritas

İtiraf Köşesi

Eski muhabbetimin olmadığı sitede bir anlık dalgınlıkla selam verince hatırlamış oldum nedenimi iyide oldu aslında
  5. hah iyi rast geldi son zamanlarda eşek-karpuz kabuğu misali aklımda bir şey dönüyordu. Kırmızılı bir eleman vardı ve bir taş ile robot oluyordu. Hatırladığım sahnelerden biri de baş düşmanın hayranı olduğu Aslında bir ara araştırıp bulmuştum ama oyunu var izlemelik bir şeyi yok diye aklımda kalmış
  6. Jimbei en şekil olanı :D
  7. OPM'yi Bütün maceralarını yaşamış bir shonen ana karakterin gelecek hayatı olarak düşünebilirsiniz bence :D
  8. veritas

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

Nico Robin mirajane hollow ichigo akainu sakazuki akito "shujin" takagi momji "bibougami" bibouda olivier mira armstrong krista lenz ichiryuu esdeath bonus: maes hughes
  9. emoji aramam post yazmamtan uzun sürüyor

1. HolySpirit

HolySpirit

o yüzden emojileri hep kayıt ettim ben

2. forevertr3

forevertr3

Emojiler zaten neden var ki? İnsanlar sadece yazarak bile duygularını aktarabilirler. Bilerekten de olsa kendinden çıkamayacak bir şeyi yazamazsın.

3. veritas

veritas

emojilerin asıl kullanımı kinayeli cümlelerde geçerli oluyor aslında. Bakıyorum yazı yanlış anlaşılabilir koy smily geç

10. veritas

Bleach FC

kuboya küfrederim bende "senin yüzünden dayak yedim" diye :punch-onion-head-emoticon: urahara belki ama diğerlerinde bankai gibi shikai var zaten kalsın :hate-crazy-rabbit-emoticon:
  11. veritas

Bleach FC

Shunsui'de bankai dedi ya artık seri bitebilir benim için
  12. veritas

Üstteki Üye Hangi Anime Karakterine Benziyor?

"Beklenmeyeni bekle" -Dududuuum!
  13. veritas

Bu Animeyi İzledin mi?

Evet iyi hatırlattın listeme alayım
  14. veritas

Üstteki Üye Hangi Anime Karakterine Benziyor?

:P :cool-onion-head-emoticon:
  15. akame ga kill beklediğimden daha iyi çıktı. Tek şikayetim "yaq orada öyle yapacağına onu öldürseydin o ölmezdi"

16. anime: Death Note manga: One piece yok illa birini seçecek olsam one piece ama
  17. veritas

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Satranca sardım şu ara
  18. K-on!'dan "GO!GO!MANIAC" :iyi 19. Himouto! Umaru-chan'dan "Kakushin-teki Metamarufōze!" :hmm 18. No Game No Life'tan "This Game" :iyi 17. Aquarion'dan "Aquarion" :fena değil 16. Uta No Prince Sama'dan "Uta no Prince-sama Maji Love Revolutions" :hmm 14. (berabere) Sword Art Online'dan "IGNITE" :hmm 14. (berabere) Monogatari'den "The Story You Don't Know" :hmm 13. Buso Renkin'den "Makka Na Chikai" :hmm 12. Tokyo Ghoul'dan "Unravel" :iyi 11. Psycho-Pass'ten "Namae no nai kaibutsu" : fena değil 10. Uta no Prince-sama'dan "Maji LOVE 1000%" : fena değil ama komik 9. Madoka Magica'dan "Connect" : fena değil 8. Blood Blockade Battlefront'tan "Sugar Song to Bitter Step" :fena değil 7. Gintama'dan "Pride Kakumei" : iyi 6. Digimon Adventure'dan "Butter-Fly" :iyi+nostaljik Haruhi Suzumiya'dan "God Knows" : iyi Attack on Titan'dan "Guren no Yumiya" :iyi Neon Genesis Evangelion'dan "Cruel Angel Thesis" : iyi The Irregular at Magic High School'dan "Rising Hope" :iyi A Certain Scientific Railgun'dan "Only My Railgun" :iyi en azından ilk 6-7 iyimiş şimdide benim listem :head2: 21 basiliks -Kouga Ninpuchou 20 Hunter x Hunter (2011) op 19 Joshiraku op 18 mirai nikki op1 17 Fairy tail op18 https://www.youtube.com/watch?v=Lf3hAWqmXh8 16 toradora op1 15 fma brotherhoods op2 14 bleach op 6- Ichirin no Hana 13 ergo proxy - Kiri" by MONORAL 12 k-on op 3 utauyo miracle 11 Kiseijuu: Sei no Kakuritsu op 10 durarara op 1- Uragiri No Yuuyake Theatre Brook 9 bakuman op 2-Dream of Life 8 naruto shippude op3 blue bird 7 highschool of the dead op 6 death note op 1 buradan itibare kliple izlemeniz gerektiğiden video linklerini koyuyorum değerimi bilin :D 5 death parade op 1 4 binbougami ga-make my day 3 Tenjou Tenge op 2 cowboy bebop 1 one piece opening 11 share the world Ve işte size gerek klibi gerek müziğiyle şahsım adına en beğendiğim opening bir ara günde 3 öğün bunu dinlerdim
  19. Bu konu kesinlikle favorim olmak için en güçlü aday Her zamanki gibi kendi listemi koyacam buraya :D ama önce listedekilerin hepsini dinlemeliyim bana müsaade :head2:
  20. kimseyi tanımadığım bir anket daha...hentai izlemekten vakit kalmıyor tabii :evil-smile-onion-head-emoticon: :whistling: :P
  21. veritas

Tersine Anime,

luffy yerine akainu olacaktı var ya 1/10 eksilirdi bölüm sayısı :D
  22. veritas

Bleach FC

vaktim olsa kyoraku ile girerdim bende :D bence ilk sayfayada at kuralları
  23. veritas

Bleach FC

Etkinlik fikri çok hoş ve uğraştırıcı. Kolay gelsin:)
  24. Ben kimseyi tanımıyorum buradakilerden o yüzden yorum yok dedi "Gönder" tuşuna basıp ironi yapan yorumcu piposundan çıkan dumanlar arasında. Yalnız ve sessiz. Adeta acınası hayatının izleri tütün dumanına yansırken... :relax1-onion-head-emoticon: :LTkJN9u: :smile_oleyo:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.