Jump to content

veritas

Üyeler
  • İçerik sayısı

642
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

veritas kullanıcısının paylaşımları

1. veritas

Death Note Mangakalarından Yeni Manga!

Çıta çok yüksek ama güven zedeleyecek bir şey yapmadılar neyseki :) Kalitelerini düşürmemeleri dileğiyle
  2. sword art online yerine konulabilecek bu kadar anime varken o listedekilerle birlikte olmamalıydı:/ one piece için aksiyon dram ve hatta komedi diyebilirim ama aksiyon? Yani pek çok aksiyon animesine taş çıkartacak dövüşleri olduğuu doğru ama ben aksiyon animesi için oylamazdım şahsen. Code geass'ta aksiyon değilde mecha diyelim bence. Satranç havası var daha çok. Politika ve zeka kokan bir anime. Listenin kalanı iyidir 8/10 veriyorum listeye :D Ao no Exorcist Guilty Crown listeye aldım izleyecem ilk fırsatta bu arada
    1. Nayru

Nayru

ilk 10 maddenin hepsine zarakinin sesi yazsan o bile kabulümdür :D

3. veritas

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

starcraft 2 arcade lerine gelirseniz haberim olsun
  4. Gintama komedi serisi değil mi ya nasıl birden fazla vs ile girmiş? Merakımı cezbetti bak şimdi death note ve conan gibi beyin savaşları da var :D SAO? şaka? Bleach gibi bir aksiyondan nasıl olmaz? One piece yok? Hadi serilerin yarısından fazlasını bilmiyorum ama bildiklerime bakarak bu liste içime sinmedi. Ben yapayım bir top 20 20-Light Yagami vs. L (Death Note): Sırf listeye almak için aldım aslında yoksa 20 vs çıkmayacaktı :DAma yine de yaklaşık 1 sezonluk bir beyin savaşı olan bu vs'nin yeri ayrıdır bende 19-natsu vs gildarts (Fairy Tail): gildarts'ın tek vuruşta yenmediği bir rakibi yok. Bu arkadaşça müsabaka o yüzden iyiydi 18-teressa vs 4 claymore(Claymore): bölüm sayısını hatırlamıyorm ama serinin değerini birden arttıran bir vs idi. 17-Naruto Uzumaki vs. Sasuke Uchiha (Naruto): Eh yani son dövüş ne de olsa. Muhtemelen shippuden sonundaki dövüşle değiştirecem eğer filler dan ömrüm yeterse de görürsem <_< 16-veritas vs leri (Veritas): yani o kadar iyi bir dövüş mangasıydı ki(manwha diyorlar galiba yanlış mı oldu?) listeye alma gereği duydum 15-guts vs zodd(berserk): Seinen kralı berserkten manga dışındaki en iyi vs 14-spike spiegel vs electra(cowboy bebop movie): Böyle normal bir insan vs'si her zaman bulunmaz 13-kenichi vs odin(histories strongest disciple kenichi): Maksat liste dolsun diye koyuyorum tekrar değiştirmeye üşendim. top 10 a bakın siz bunlarla çok uğraşmadım:D 12-luffy vs lucci(One piece): Serinin en iyi vs si tabii ki olacaktı 11-Titan Eren vs. Female Titan (Attack on Titan): Hani sırf seriye olan saygımdan doldurmalık yine :D 10-vegito vs super buu (Dragonball Z): Heh işte serinin en iyi vs si kanımca. Normalde Overpower dövüşleri sevmem ama bu gerek kısalığı gerek epik sahneleriyle gayet güzeldi 9-zaraki kenpachi vs 5. espada(Bleach): Zaten zarakinin 2 tane adam gibi vs si var işte biri bu. 8-zebra vs magma tortuise(Toriko): İsmi Z ile başlayanların karizması ayrı oluyor :D Torikonun vs leri beklemediğim bir şekilde tatmin ediciydi bu arada. İlk 10 a girmiş bir tanesi düşün 7-hisoka vs kastro(HunterxHunter): Zeka dolu bir vs. Güç yarışından ziyade bu özelliğiyle seçtim. Zaten seriden güç yarışı isterseniz başka vs ler var bir bakın derim 6-alucard vs luke valentine(Hellsing ultimate OVA): Alucard'ın bütün karizmasını görebileceğiniz bir vs 5-kenshin vs saito(rurouni kenshin): Seriyi izlemediğim halde listeye aldığım bir vs 4-nagi vs takanayagi(Tenjho tenge): Hiçbir baş karakter bu kadar güzel dayak yememiştir emin olun 3-madara vs ezikler(Naruto shippuuden bölüm 322): Açın izleyin başka bir şey demiyorum. Attığı meteor yeter, 2 mi demeliydim yoksa :D 2-aizen vs final getsuga(Bleach): Zaraki ve unohanadan sonra serinin başına gelmiş en iyi vs budur bence. Dağlar dayanmıyor b vs ye 1-luffy vs blueno(one piece): "Gear Sekandou!" Bir power up'ın ilk alındığı sahne her zaman en iyisidir zaten. bonus: muhtemelen yeni favori naruto vs si bu olacak benim için bu arada :Dmadara vs gai Not: iyi oldu bu konu ben youtbe falan bakarım bu vs lere B)
  5. DBZ neden sevmiyorum? Basit salt aksiyon olarak kurgulanmış bir seri ve hikaye-plot- namına bir şey yok. Bir tek lütfen güç dengelerini ayarlayacaksın onu da beceremeyince hiçbir çekiciliği kalmıyor-buraya uzun uzun örneklendiremiyorum-. Buna sıkıcı derecede uzun,güç olarak çeşitliliği olmayan ve tekrarlı dövüş sahnelerini de ekleyince hiçbir cazip yanı kalmıyor. Elbette bazı kaliteli dövüşleri ve karakterleri sayesinde yapacak daha iyi bir işin yoksa sonunu getirebiliyorsun ama milletin övdü...

1. Nayru

Nayru

şimdi hikaye diyorsun güç dengesi flan çok güzel mantıklı şeyler bunlar ancak gelişigüzel olmasının getirdiği bir çekicilik de var sanki...

2. veritas

veritas

tek bir dövüşe sadece o dövüşe odaklanarak bakarsan evet ama "ya önceki adamda şöyle yapmıştı. Şu kadar güçlüydü" falan olarak bakarsan-benim bakışım- hayır. Yani elbette bir çekiciliği var -sonuna kadar izlediğime göre kötü diyemem- ama abartıldığı kadar yok.

6. bakumana başlayınca gaza gelip sayfalarca çizim yapmıştım live action ile tekrar başlarım iyi oldu bu :D
  7. veritas

En büyük hatan !!?

animelere başlamak
  8. Hayır ben izlediğimde devleri öldürmeyi hobi edinmiştim. Sonra ölünce bıraktım ama zevkliydi Bu arada kon başlığına ithafen manga çizimi için bakuman'dan ötesini tanımam üzgünüm edit: yazılanlar saolsn hajime no ippo ya başlayacağım aklıma geldi
  9. Torcon ankaraya gidip hiç foto çekmeyen eleman bendim bu arada

1. Ftsuu

Ftsuu

Yakalayın!

2. veritas

veritas

yaklaşmayın! Elimde yastık var ve kullanmaktan çekinmem!

10. veritas

Kimin Yemeğini Yemek İsterdiniz?

Toriko evreninden herhangi bir şey olabilir bence özellikle BB-corn patlamış mısırını isterdim ama.
  11. Bazen tek ihtiyacım "iyiyim ya nolsun" dediğimde karşımdakinin içimdeki acıyı görüp şöyle karşılık vermesi "Hayır! İyi değilsin! Al sana 100000TL nakit!"

12. benim vardı sanki myanimelist bakayım şifresini hatırlıyorsam editlerim
  13. veritas

En Beğendiğiniz Anime Finalleri

Neden başka kimse bakuman yazmamış:/ Her sezonu ayrı güzel bitmişti. Özellikle 2. sezon sonu hala açıp izlerim. FMA brotherhood giriş gelişme sonuç olarak tam tadındaydı. Ne çok uzun ne çok kısa tam tadında Code Geass zaten herkes yazmış. Mirai Nikki'de fena değildi. Death parade kısa ve öz ama iyi ki daha uzamamış diyorum nedense. Tam tadında kalmış.
  14. DBZ Abridged :D kesinlikle izlenmeli :D Neden db bu kadar plot boşluğu olan bir aksiyon yapımıyken fan yapımı şeyler bu kadar iyi yahuu :D

15. Tırtıl dediğim legolar vardı. Orjinal isimlerini bilmediğim için google da bulamadım şimdi. Onları birleştirir istediğimi yapardım o yüzden başka oyuncağa ihtiyacım olmadı hiç. Şimdi fark ettim Balık verme balık tutmayı öğret mantığında çocukmuşum be:D gerçi hayalgücü tavan olduğu için orakla budanan ağaç dallarından çıkan ağaç parçalarıyla bile oyuncak diye oynayabiliyordum
  16. taa one piece e ilk başladığımda yazdığım yazının hortlaması :D

17. veritas

Tayfaya Türk Katılırsa

http://darkspeed54.deviantart.com/gallery/41119672/me-in-one-piece
  18. bu internet sadece bende mi sıkıntılı?

19. op manga: Gear... :D

20. veritas

Roman Yazmayı Seviyor Muyuz?

okuduğum en ağır edebi dili olan kitap yüzüklerin efendisiydi
  21. ben bu animeye "Eren" Türk isimli baş karakteri için başlamış mikasa için devam etmiş Sasha mikasanın muhabbetine gülmekten ölmüştüm. Ama 2 ankettir Levy 1. geliyor ya...Mangasına başlamak istiyordum ama buu haberler hevesimi iyiden iyiye kaçırıyor. Mangakası iyi-kötü belirsizliğini becerememiş ve/ve ya Levy'e oynamak için titanları kötü yapmış anlaşılan. Hep diyorum fanların dediğini yapan yazar çok tehlikelidir.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.