Jump to content

veritas

Üyeler
  • İçerik sayısı

642
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum yanıtları bölümüne veritas kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Rüyamda forumdan bir öldü. İlginç. ?

1. veritas

veritas

En basitinden, WB'den iki oturaklı darbe alan herkes saf dışı kalıyor. Animede o dövüşler bayağı uzatılmış. Akainu WB'ye bıyık traşı yapmıyorda yüzünün yarısını götüren bir yara açıyor.

Sadece ODA-sensei'nin açıkladığı üzere mangakanın göstermek istediği her şeyi gösterememesinden kaynaklı bir bölüm başına sayfa kıtlığı var o kadar.

Gene seçim senin ama ben OP mangaya başlamak için en iyi arc olduğunu düşünüyorum. Zira animede bu arc'ta sonra bozmaya başladı daha çok

2. (See 21 other replies to this status update)

2. Rüyamda forumdan bir öldü. İlginç. ?

1. veritas

veritas

animeyi MF'ye kadar izleyip MF'de mangaya geçmek OP takip etmek için yapılacak en ideal programdır kanımca. Hatta önce animesini sonra mangasına bakmak çok daha akıllıca bir hamledir. Ardından yine animeye dönebilirsin ama en azından MF'ye mangadan mutlaka bakılmalı bence.

3. Rüyamda forumdan bir öldü. İlginç. ?

1. veritas

veritas

genele vurduğumuzda gene iyi bence filler olmasa izlettiriyor kendini. Ben mangaya geçmiş olmasam hala takip ederdim muhtemelen. Zira güncele gelmiş mangaya geçmemiş kişişlerden duyuyorum hala beğeniyorlar

4. Rüyamda forumdan bir öldü. İlginç. ?

1. veritas

veritas

acısam mı mangadan önce animesinden gördüğü için sevinsem mi kararsız kaldım bak şimdi :/

5. Rüyamda forumdan bir öldü. İlginç. ?

1. veritas

veritas

MF'yi mangadan mı yoksa animeden mi izledin?

6. Rüyamda forumdan bir öldü. İlginç. ?

1. veritas

veritas

"anime pişmanlıktır" izleyen herkes ölmek istiyor

7. Burdan öncelikle Barış adminime teşekkür ediyorum. (Oha şuan dejavu oldu) Keyfiniz kaçınca yeşilçam müziği açın, valla terapi gibi. Apfpvpvp Şöyle güzel sesli forumdaşım olsa buluşsak şarkı söylesek, hatta güzele de gerek yok bi seven bulsam o da olur. :D Bizim forum buluşmamız hiç olmayacak mı ya? :(

1. veritas

veritas

ya aslında mideye giren besinle kalbe de glikoz gidiyor yani bilimsel açıklaması bile var yani sıkıntı yok :D

8. Burdan öncelikle Barış adminime teşekkür ediyorum. (Oha şuan dejavu oldu) Keyfiniz kaçınca yeşilçam müziği açın, valla terapi gibi. Apfpvpvp Şöyle güzel sesli forumdaşım olsa buluşsak şarkı söylesek, hatta güzele de gerek yok bi seven bulsam o da olur. :D Bizim forum buluşmamız hiç olmayacak mı ya? :(

1. veritas

veritas

erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer sözü yanlış diyorum kimse dinlemiyor işte. Herkesin kalbine giden yol midesinden geçer! Benim nerede olduğum değişiyor okul ve işten dolayı ama genelde Ankaradayım diyebiliriz

9. Burdan öncelikle Barış adminime teşekkür ediyorum. (Oha şuan dejavu oldu) Keyfiniz kaçınca yeşilçam müziği açın, valla terapi gibi. Apfpvpvp Şöyle güzel sesli forumdaşım olsa buluşsak şarkı söylesek, hatta güzele de gerek yok bi seven bulsam o da olur. :D Bizim forum buluşmamız hiç olmayacak mı ya? :(

1. veritas

veritas

yapın forum buluşması. Bir de boş bir günümde olsun. bir de yemek ısmarlayın. Ama lütfen arkadaşlarımın yaptığı gibi yemek ısmarlayacaz diye kandırıp sonra çiğ köfteyle geçiştirmeyin :(

10. Burdan öncelikle Barış adminime teşekkür ediyorum. (Oha şuan dejavu oldu) Keyfiniz kaçınca yeşilçam müziği açın, valla terapi gibi. Apfpvpvp Şöyle güzel sesli forumdaşım olsa buluşsak şarkı söylesek, hatta güzele de gerek yok bi seven bulsam o da olur. :D Bizim forum buluşmamız hiç olmayacak mı ya? :(

1. veritas

veritas

Ben söylerim türkü zaten gaza getirdiler chatte

11. Çizim ile uğraşan arkadaşlar bir bakabilir mi özellikle copic marker kullananlar. İki şeyi merak ediyorum ilki 72 li copic marker setleri a,b, c olarak ayrılıyor hangisindeki tonlar anime çizmeye daha kolay uygun. (aslında tüm renkler le yaparım ben ama hangisinde daha çok kullanıma uygun şey var merak ettim)  ikincisi de copic ciao nun normal copic ten farkı ne.  Baya karışık oldu gibi. Hadi son bir şey daha sorayım. Copic ve touch marker arasında ki fark ne. 

12. Sonunda bölüm güncellemelerini tamamladım, artık huzur içinde kalabilirim.

13. One Punch Man 2.sezon geliyor!!!

14. Forumun arayüzü baya değişmiş 

15. Paten sürüyorum yehuu. Aranızda bilen varsa bana taktik verebilir mi? Sürmeyi kaptım sayılır ama duramıyorum. Sorpfpvpv 

16. Bir yandan shingeki no kyojin bir taraftan sherlock istiyorlar kı fan kitlesi kanser olsun .One Piece dışında hiç bir şey izleyesim gelmiyor .

17. bleach i aizen-sama nın bankaisini göstermeden bitirirlerse oturur ağlarım :(

18. Hayatımda ilk kez kokulu mum alayım da bi deneyeyim ya dedim. Sonra onu yakmak için yarım saat çakmak aradım. Bu çabalar boşuna ley bu çabalar boşuna... Koku midemi bulandırdı geçmişler olsun. :(

1. veritas

veritas

işte yeterince eski değiliz demek ki çok eski yani küflenmeye dönmüş olanlardan bahsediyorum :D

2. (See 10 other replies to this status update)

19. Hayatımda ilk kez kokulu mum alayım da bi deneyeyim ya dedim. Sonra onu yakmak için yarım saat çakmak aradım. Bu çabalar boşuna ley bu çabalar boşuna... Koku midemi bulandırdı geçmişler olsun. :(

1. veritas

veritas

işte bunlar hep gençlik eski toprak olsan etkilemez

2. (See 10 other replies to this status update)

20. ayh çıldıriciiiiiimmmm

21. kvRO4D.jpg yayıcam bu resmi :D

22. bazen bir mesaja bakıp kafamda cevap verip kapattıktan sonra o mesaja gerçekten cevap yazıp yolladığımı sanmak akabinde mesajlara tekrar bakıp aslında cevap vermemiş olduğumu görmek...bknz: ben

23. bazen bir mesaja bakıp kafamda cevap verip kapattıktan sonra o mesaja gerçekten cevap yazıp yolladığımı sanmak akabinde mesajlara tekrar bakıp aslında cevap vermemiş olduğumu görmek...bknz: ben

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.