Jump to content

Hokage_Minato

Emektar
  • İçerik sayısı

2967
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

153

Hokage_Minato kullanıcısının paylaşımları

1. Hokage_Minato

Merhaba ben yeniyim :d

Hoşgeldin
  2. Hokage_Minato

( 26 / 26 ) Major 3

6-7-8. Bölümler eklendi. İyi Seyirler...
  3. Hokage_Minato

( 28 / 26+ ) .hack//Sign

Ova 2 Eklendi. İyi Seyirler...
  4. Anime Adı : Binbou Shimai Monogatari Anime Türü : Yaşamdan Kesitler, Komedi, Dram, Seinen Bölüm Sayısı : 10 / 10 Yapım Yılı : 2006 Çevirmenler : Rumeysa Can Düzenleme : Hokage_Minato Özet: Izumi Kazuto'nun Sunday Gene-X dergisinde yayınlanan aynı adlı mangasından uyarlamadır. Hikaye; 15 yaşındaki Kyou Yamada ve 9 yaşındaki kız kardeşi Asu'nun verdikleri yaşam mücadelesini anlatıyor. Anneleri, Asu'yu doğurduktan sonra vefat etmiştir. Babaları ise, bunun şokunu atlatamamış, sürekli kumar oynamış ve büyük bir borç ile iki kızını da arkada bırakarak ortadan kaybolmuştur. Evin geçimini; Kyou sabahları, kardeşini uyandırmadan çıkıp evlere gazete dağıtarak ve özel ders vererek sağlamaktadır. Birbirlerine sıkıca bağlı kardeşlerin hayat mücadelelerinde arkadaşları onları yalnız bırakmaz. Yazar komşuları, Kaneko ve kardeşi, zengin sınıf arkadaşları hayatlarını renklendiren kişilerdir. TAÇE çevirisi 9. Bölüm'den itibaren mevcuttur. Klasör Linki [hide][/hide]
  5. Hokage_Minato

TaaDa

Hoşgeldin
  6. Hokage_Minato

Selam

Hoşgeldin
  7. Hokage_Minato

( 26 / 26 ) Major 3

En kısa sürede geri kalan bölümler çevrilecek onu çeviren arkadaş farklı bir çevirmen bu sebeble direk 3. sezondan başladık.
  8. Anime Adı : Major 3 Anime Türü : Spor, Dram, Komedi Bölüm Sayısı : 26 / 26 Yapım Yılı : 2007 Çevirmenler : T4icho Düzenleme : Hokage_Minato Özet; Kaido’yu bıraktıktan sonra Goro, Mifune’ye geri dönerek Kaido oyuncularına meydan okumak istemektedir. Fakat geri döndüğünde takımın kendi çabalarıyla inanılmaz bir gelişme kaydettiklerini görür ve onların organizasyonlarını bozmak istemeyerek planlarından vazgeçer. Şimdi ise ilgisini Edawara Lisesi’ne yöneltmiştir ama oraya olan başvurusu da Kaido yöneticisi Egashira’nın müdahalesi sonucu geri çevrilir.Goro sonunda Egashira’yı atlatmayı başararak Seishuu Lisesi’ne gider. Bu okulda henüz bir beysbol takımı yoktur, bu yüzden de kendisi bir takım kurmaya karar verir. Klasör Linki [Hidden Content] TAÇE Discord Sunucusu
  9. Hayat ne kadar zorsa bir o kadar yorucu :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Toprakezgi

Toprakezgi

Eren'im sozlukteki karsiligi: Anlamli soz uydurayim derken sacmalayan ergen fiber ekip yetkilisi.

3. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Simdi miku daha ne kimse yok ne guzel takil iste

O fiber bilmem kimse bizene ya

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Hi evet evet pardon. TACE yetkilisi olacakti o. :/

10. Hokage_Minato

( 13 / 13 ) Gokukoku no Brynhildr

10. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler...
  11. Hokage_Minato

( 28 / 26+ ) .hack//Sign

22-26. Bölümler Eklendi. İyi Seyirler... Böylece bir serinin daha sonuna geldik çevirmen arkadaşımız burak'a teşekkür ederiz :)
  12. Hokage_Minato

( 26 / 26 ) Kami-chama Karin

9. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler...
  13. Hokage_Minato

( 12 / 12 ) Gingitsune

12. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler... Böylece bir serinin sonuna daha gelmiş bulunmaktayız. Çevirmenimiz Rumeysa Can'a çok çok teşekkür ederim :D
  14. Hokage_Minato

( 48 / 75 ) Diamond no Ace

35.Bölümler Eklendi. İyi Seyirler...
  15. Hokage_Minato

( 12 / 12 ) Gingitsune

11. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler...
  16. Yaz tatilinde bitirmeyi düşünüyoruz.Kalan bölümleri aynı anda ekleyebiliriz.
  17. 2 Saatimi verdiğim yarım kalmış animeler konusu düzenleme çalışması yanlışlıkla sekmeyi kapamakla gitmiş bulunmakta :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. gereksiz

gereksiz

git bi elini yüzünü yıka bi duş al :D

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Bende olmamisti. Durumuna gore oluyor galiba. Forum arada kaydediyor otomatik olarak diye biliyorum. Fazla detayina dikmat etmedim.

4. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Valla cok fena kodu :D Ya anket bu farklı birşey K halfine gelmiştim halbuki yolu yarıladım diyordum *-*

ya zaten kalktım pcden biraz dolaştım hava aldım geldim :D

Gece tekrar yapacağım artık :D

18. Hokage_Minato

34.Bölümler Eklendi. İyi Seyirler...
  19. Hokage_Minato

merhaba :D

Hoşgeldin
  20. Hokage_Minato

33.Bölümler Eklendi. İyi Seyirler...
  21. Hokage_Minato

( 12 / 12 ) Gingitsune

8-9-10. Bölümler Eklendi. İyi Seyirler...
  22. Hokage_Minato

Akşam bakarım konuya 32.Bölümler Eklendi. İyi Seyirler...
  23. 21. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.