Jump to content

Hokage_Minato

Emektar
  • İçerik sayısı

2967
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

151

Hokage_Minato kullanıcısının paylaşımları

1. Hokage_Minato

Ecchi FC [+18]

İmza harika tatik donusu konuyu duzenliyecegim. Resimleri spoiler icinde paylasin
  2. Hiç değişmiyorum :D

1. Rumeysa Can
    2. Gizemlibiri

Gizemlibiri

100% haklısın saadasd :D

3. Hokage_Minato

Herkese merhaba^^

Hoş geldin
  4. Tatlı da yaparmış ^_^

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Kardeş mi? Ablam olmaya ne meraklısın sen öyle tsundere *-*

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Merak ne guzel sey guzel sey merak. :D

4. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Hmm mesaj alindi.

5. Hokage_Minato

( 147 / 147 ) Toriko

Çevirisi devam ediyor.37 Bölümün çoğu bitmiş durumda tek diyeceğim yaz bitmeden bu animeyi bitireceğiz.
  6. 10 Gündür işsiz.

2. Rumeysa Can

Rumeysa Can

Şahsen ben bile tembelleştim :'( Rehavet çöktü yeminle

7. Hokage_Minato

( 26 / 26 ) Major 4

3. Sezon gibi sürecek inşallah :)
  8. Çevirisi bitti.Ekleyemiyorum malesef teknik bir arıza yüzünden *-*
  9. Hokage_Minato

( 22 / 22 ) Shion no Ou

16. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler...
  10. Hokage_Minato

( 25 / 25 ) Baby Steps

15. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler...
  11. Mesaj atmayın.

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Sakın aklına 9 kuyruklu kediyi getirme

2. Gizemlibiri

Gizemlibiri

:D 9 kuyruklu köpek de getirme D: D:ADSA: :D

12. Hokage_Minato

Türk Anime Çeviri Ekibi [TAÇE]

http://forum.turkanime.tv/forum-0/announcement-3-%C3%A7evirmen-ve-uploader-al%C4%B1mlar%C4%B1m%C4%B1z-ba%C5%9Flam%C4%B1%C5%9Ft%C4%B1r/
  13. Hokage_Minato

http://www.fatalityfansub.com/akb0048-first-stage-413-fatality-fansub-t243.0.html
  14. Eren, why are you crying? http://i.hizliresim.com/OJkPVn.gif

2. ohmy34

ohmy34

yaoi paylaşım çok hoştu ya kim attı onu ? bana da gönderin :D

15. Hokage_Minato

AMV Çalışmalarım ~Daha Yeniyim~~ [Yeni]

Şarkı ve anime farklı bir telden çalmışlar. Bence şarkı hoş başka bir anime ile yapmayı dene
  16. Hokage_Minato

Bunu bana veya TAÇE'ye demen hoş değil.Bir çok fansub'a yardım ediyorum, yardım isteyeni de asla çevirmedim.Asla küçük görmem dışardan öyle görülmüş bunu anlamış olduk :D
  17. Hokage_Minato

Haklı gibi dursanda bizim derdimiz başka bişiydi ama olsun fikrine saygı duyarım.
  18. TAÇE [Türk Anime Çeviri Ekibi] www.turkanime.tv web sitesinin, anime severlere rahat bir seyir keyfi yaşatmak için gece gündüz çalışarak en hızlı ve kaliteli çevirileri izleyicilerine sunan çeviri ekibidir. Amacımız çevirisi tamamlanmamış veya herhangi bir sebepten ötürü yarım kalmış serileri tamamlamak, yeni sezon animelerini zamanında ve kaliteli bir şekilde sunmaktır. TAÇE işini samimiyetini katarak yapan, hiçbir kâr amacı gütmeden canla başla çalışan ve her yeni günde kendini geliştirmek için bir adım daha atan özverili çevirmenlerden oluşup, seyircinin düşüncesini öncelikli kabul ettiği için diğer ekiplerin görmezden geldiği noktaları bile önemsemektedir. TAÇE için mükemmel olmak şart olmayabilir fakat mükemmel olmak için çabalamak vazgeçilmezdir. Bu özellikleriyle TAÇE, sadece çevirmenlerin gözünde değil aynı zamanda seyircinin gözünde de ayrıcalıklı bir konuma sahiptir. Çevirisine devam ettiğimiz herhangi bir seri ile ilgili bilgi almak için bu konunun altına yorum atınız. Yazı eklemek isteyen çevirmenler mesaj atabilir.
  19. İmzamı kıskanıpda spoiler içine alan admine sesleniyorum! Kıskanma ne olur çalış seninde olur *-*

20. Anime Adı : Major 4 Anime Türü : Komedi, Dram, Shounen, Spor Bölüm Sayısı : 26 / 26 Yapım Yılı : 2008 Çevirmen : T4icho, Rouge Düzenleme : Hokage_Minato Özet; Onlara karşı oynamak için ayrıldığı Kaido’yla yapılan final maçından sonra, Goro’nun hiçbir pişmanlığı kalmamıştır. Tekrar bir adım atarak, kendine meydan okumaya karar vermiştir.Minor Lig’de mücadele etmek için, Shimizu ve arkadaşlarına veda edip, Amerika’ya doğru yola çıkmıştır.İşte 4. Sezonumuz bu şekilde başlıyor, kendisine yabancı olan bir ülkede, tamamen farklı bir beyzbol tarzıyla, yeni arkadaşlarla ve aynı beyzbol tutkusunu paylaşan güçlü rakiplerle. Goro’nun sonu gelmeyen meydan okumalarına siz de eşlik edin!! Klasör Linki [Hidden Content] TAÇE Discord Sunucusu [Hidden Content]
  21. Hokage_Minato

Selamlar O_o

Hoş geldin.
  22. *-* 2 gündür işsizim *-*

2. jans09

jans09

tüm yorumları okumayınca böyle sazan konumuna düşüyor insan işte. pazartesiyi bekleyecem demek ki.. Leorn yorum yapmasa diğer yorumlara da bakmazdım ya neyse :)

3. Myshkn

Myshkn

Anime izle aynen :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.